האם רימו אותי?? - מהירות ליבה מחשידה - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם רימו אותי?? - מהירות ליבה מחשידה

amirfefer

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דרך אגב התקנתי את הדרייבר החדש ביותר מניוודיה ולא מהדיסק שקיבלתי חחד עם הכרטיס...

למה המחשב מזהה את הכרטיס כ- 5900 ולא כ-XT, יש למישהו מושג? זה פשוט הורס לי ב3DMark03, שאני עושה השוואות זה עושה לי השוואות עם הכרטיס 5900 ולא המוחלש.

לפני שאני נכנס למשחקים לשנות את 2D ל-3D באפשרויות , או שזה משתנה אוטומטי?

תודה רבה, עזרתם לי מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משתנה אוטומטית בזמן משחק, בקשר לזיהוי בתור FX5900 אין הפרדה בדריברים של הכרטיס

הליבה של ה FX5900XT היא אותה הליבה של ה FX5900 הרגיל (NV35)

היא פשוט רצה בתדר יותר נמוך מה שלא מפריע להעלות אותה לתדר 450Mhz שבו רץ ה 5900 הרגיל.

כמובן שעם קירור יותר טוב פלוס וולט מוד ניתן להגיע יותר רחוק. בכל מקרה מומלץ לדחוף את הזיכרונות הכי גבוה שאפשר לפני שמתחילים עם הליבה

הגדלה של 40Mhz בתדר הזיכרון תביא לשיפור של 1000Mbps ברוחב פס לזיכרון, רוב הזיכרונות שמגיעים עם ה XT הם 2.8NS זה אומר

שהם מיועדים לעבוד ב 700Mhz או 350X2Mhz מכיוון שמדובר בזיכרון . את רובם נידן להעלות ל 800Mhz ואף יותר, את שלי הבאתי ל 930Mhz.

ניתן להבדיל בין ארטיפקטים של לבין ארטיפקטים של , בזיכרון תראה נקודות מרצדות על המסך ולעתים תראה טקסטורות ירוקות במשחקים.

ארטיפקטים לליבה יכולים להיות משולשים רנדומליים שמופיעים על המסך וקפיצות מוזרות בגרפיקה. לעיתים אם הליבה מתחממת יותר מידי

המחשב נתקע למספר שניות בזמן שהליבה מורידה את התדר(לצורך הגנה)לכן צריך להוריד 10-15Mhz ולנסות שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משתנה אוטומטית בזמן משחק, בקשר לזיהוי בתור FX5900 אין הפרדה בדריברים של הכרטיס

הליבה של ה FX5900XT היא אותה הליבה של ה FX5900 הרגיל (NV35)

היא פשוט רצה בתדר יותר נמוך מה שלא מפריע להעלות אותה לתדר 450Mhz שבו רץ ה 5900 הרגיל.

כמובן שעם קירור יותר טוב פלוס וולט מוד ניתן להגיע יותר רחוק. בכל מקרה מומלץ לדחוף את הזיכרונות הכי גבוה שאפשר לפני שמתחילים עם הליבה

הגדלה של 40Mhz בתדר הזיכרון תביא לשיפור של 1000Mbps ברוחב פס לזיכרון, רוב הזיכרונות שמגיעים עם ה XT הם 2.8NS זה אומר

שהם מיועדים לעבוד ב 700Mhz או 350X2Mhz מכיוון שמדובר בזיכרון . את רובם נידן להעלות ל 800Mhz ואף יותר, את שלי הבאתי ל 930Mhz.

ניתן להבדיל בין ארטיפקטים של לבין ארטיפקטים של , בזיכרון תראה נקודות מרצדות על המסך ולעתים תראה טקסטורות ירוקות במשחקים.

ארטיפקטים לליבה יכולים להיות משולשים רנדומליים שמופיעים על המסך וקפיצות מוזרות בגרפיקה. לעיתים אם הליבה מתחממת יותר מידי

המחשב נתקע למספר שניות בזמן שהליבה מורידה את התדר(לצורך הגנה)לכן צריך להוריד 10-15Mhz ולנסות שוב

אצלי הכרטיס כן מזוהה כGeForce FX5900XT .

ומה עוד ? הזכרונות בXT של לידטק הם 2.2ns - כמו הULTRA ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...