הולך לי הזכרון!!! - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הולך לי הזכרון!!!

jj516

Recommended Posts

מותקנת לך אולי על המחשב התוכנה:

Norton Utilities 2002?

כי אם כן אז גם אם אתה תמחק קבצים עם shift+del הם ילכו לסל המיחזור של התוכנה.

אם כן אז פשוט תפתח את ה Norton Protected Recycle Bin ותסמן את כל הקבצים הלא חשובים ותמחק אותם

לא אין לי את התוכנה הזאת,

ובקשר לבני יש לי מערכת קבצים של FAT 32 ואני עשיתי FORMAT והעיה ממשיכה להיות,

מצד אחד זה מובן כי אני גולש הרבה וה TEMP לוקח לי לפחות 500 MB בנוסף להיסטורי של ICQ, בניגוד לדרייב D שיש לו את אותה מערכת קבצים אבל הוא קטן רק כשאני מעתיק משהוא עליו, אבל בכול זאת דרייב C לא אמור להוריד 10-20 MB כול יום נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי בדקתי את הנושא ונראה לי שיש לי תשובה טובה בשבילך.

במקרה שלך ה3 גגה שנעלמו לך כנראה נמצאים ב3 מקומות. מבדיקה שערכתי ראיתי שסימון בCTRL-A לא מסמן את הדברים הבאים ולכן זה המקום החסר ושאותו אתה מחפש.

1. תקיית System restore AKA System Volume Information שהיא תקיה נסתרת בכונן ויכולה להגיע ל12% מהכונן שזה יותר מGB במקרה שלך.

2. קובץ Hibernate במקרה שלך עם כמות של 512M הוא תופס 512M וקבוץ זה מאפשר לך לכבות את המחשב במצב Hibernate אתה יכול לבטל אותו ולוותר על השימוש באפשרות כיבוי זאת אבל אתה לא יכול לשנות את גודלו או את מיקומו.

3. קובץ הSwap file קובץ נסתר זה הוא שיוצר אצלך את הזיכרון הוירטואלי ויכול להגיע ל1GB

כל הדברים הנ"ל לא נכללים בחישוב של חלונות כשאתה בודק את נפח הכונן. כדי לבדוק את הנפח ולכלול את כל הדברים הנ"ל אתה צריך לסמן כמו בתמונה שהמערכת תראה קבצי נסתרים וקבצי מערכת. או להשתמש בתוכנה כמו Windows Commander.

נ.ב עם כמות כמו שלך אתה יכול לשקול מצב של ביטול הזיכרון הוירטואלי אבל זה אך ורק אם אתה לא עובד עם משחקים כבדים או תוכנות כבדות כמו .

איך לבטל או לשנות את הגודל ? Winkey + Pause, Advanced, Performance setting, Advanced, Virtual Memory

שם אתה יכול לשנות את גודל הזיכרון הוירטואלי או לבטל אותו או לקבוע לו מיקום חדש.

מקווה שעזרתי לך.

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אחי באמת תודה עזרת לי מאוד! עכשיו לפחות אני יודע למה לוקח לי הזכרון כול כך הרבה,

אבל עדיין לא הבנתי למה אני מאבד 10-20 MB כול יום, הרי ה Swap fole הוא קבוע וכך גם ה Hibernate אז מה יכול לאכול לי אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמחתי לעזור :)

בקשר למה ששאלת יש בXP (וגם בME) כלי שנקרא System restore הכלי הזה מורץ כSERVICE במערכת ויוצר גיבויים שוטפים לרגיסטרי של (שהוא בערך כ20 מגה) וכן הוא יוצר נקודות שיחזור שכוללות לפעמים קבצים רבים שנמחקו או שהוחלפו בקבצים חדשים. את כל המידע הזה שומר SR בתקיה System Volume Information. ותקיה זאת גדלה עד שהיא מגיעה למקסימום שלה.

יש אפשרות לבטל את הפעילות של SR ויתכן שהרבה ימליצו לך לעשות זאת, אני בכל אופן ממליץ לך להשאיר את SR כזמינה כי מי יודע מתי תצטרך אותה..

מה שחשוב בנוסף הוא שיש לך אפשרות להגביל את כמות הדיסק שSR תשתמש בו וזה כן מומלץ להקטין את זה מ12% ל3-4% שזה במקרה שלך 300-400 מגה וזה מספיק בהחלט כדי ליצור גיבויים שוטפים למערכת שיכולים לעזור במקרה הצורך.

נ.ב עוד אפשרות שנעלמים לך באופן שוטף מגות הוא כל הקבצים הזמניים שנשמרים בכונן C ויכולים לתפוס הרבה מקום.

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע בחום שתסתכל כאן במאמר הזה

http://www.fuckmicrosoft.com/content/ms-hidden-files.shtml

בלי קשר תעשה את ההגדרות של התיקיות ותבקש לראות את כל הקבצים ואני גם מציע שתבדוק את הנפח של הקובץ

pagefile.sys

הוא בדרך כלל ממוקם ב root של הכונן והוא ישלים לך את מרבית החסר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...