תמונה ראשונה ברשת של מעבד כפול ליבות (אופטרון) !!! - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונה ראשונה ברשת של מעבד כפול ליבות (אופטרון) !!!

TC2B

Recommended Posts

OFF TOPIC:

מלקרוא את התגובות של שניכם אפשר לחשוב שמעליבים את אמא שלכם או משהו כזה.... לא נראה לכם שאתם קצת גולשים?

את מי זה מעניין אם הוא התבלבל ואמר שמעבדי 90 ננומטר מיוצרים ב-X ולא ב-Y.

והוויכוח למי יש תהליך ייצור טוב יותר של 90 ננומטר מזכיר מאוד וויכוח למי יש ז*ן יותר גדול.

תרגעו ולמען השם תנעלו את ה-THREAD המיותר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

OFF TOPIC:

מלקרוא את התגובות של שניכם אפשר לחשוב שמעליבים את אמא שלכם או משהו כזה.... לא נראה לכם שאתם קצת גולשים?

את מי זה מעניין אם הוא התבלבל ואמר שמעבדי 90 ננומטר מיוצרים ב-X ולא ב-Y.

והוויכוח למי יש תהליך ייצור טוב יותר של 90 ננומטר מזכיר מאוד וויכוח למי יש ז*ן יותר גדול.

תרגעו ולמען השם תנעלו את ה-THREAD המיותר הזה.

למה?! :o בעוד שאני כותב הודעות מנומקות, מעמיקות, ומנוסחות היטב, חברי לדיון מתפרע בAMD frenzy.

האם בגלל זה ננעל את הדיון? האם נטפל בסימפטום, ולא בבעיה עצמה?

אני דווקא חושב שהדיון הזה, יותר מאשר האולימפיאדה, מצדיק את התיאור "Celebrate humanity".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XOD ותפוחים שניכם נשמעים כמו פאן בויז לא צריך להיות בכלל צריך להיות ראליסטי ורק שXOD תדע מעבד G5 זה מעבד רב עוצמה אפילו מP4 הכי מהיר בכל מה שקשור לקידוד.

עיבוד מקבלי זה עובדה אתם פשוט דנים סתם שמע אז תוכנות לא יזכו להרבה תוספת(זה לא נכון אבל נגיד כי אפשר ליצור תכנות מקבלי ברמת הAPI והקרנל כדי ליצור שיפור ממשי בלי לשנות שום דבר בקוד מקור של תוכה/משחק) מה דעתך להפעיל שני מערכות הפעלה על אותו מחשב במקום דואל בוט זה אפשרי רק במערכת עם מעבד כפול ליבה.

העובדות הם ככה אינטל היא לא חברה שנולדה אתמול גם לא יש תחרות משחר ה386(אם אני לא טועה שם הם יתפצלו) כמו שהראתי לפי שנה יש לי מעבד 8086 שכתוב שמיוצר על ידי אינטל וAMD

שניהם תמיד עלו אחד על השני הP3 הפסיד לדורון הP4 ניצח את האלטון הOPERATRON/A64 ניצח את הP4 מהדור האחרון זה פשוט תחרות בריאה וטוב שכך פשוט תבינו שיש עובדות כרגע ניצחה את בקרב השרתים בהדסקטופ כמו שATI ניצחה את (9800XT VS 5950U( וזהו אין עוד משהו לדון כל חברה מפתחת טכנולוגיות חדשות וזהו כל אחד תורמת לעולם המיחשוב כרגע בפיגור מתוך שאננות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XOD ותפוחים שניכם נשמעים כמו פאן בויז לא צריך להיות בכלל צריך להיות ראליסטי ורק שXOD תדע מעבד G5 זה מעבד רב עוצמה אפילו מP4 הכי מהיר בכל מה שקשור לקידוד.

עיבוד מקבלי זה עובדה אתם פשוט דנים סתם שמע אז תוכנות לא יזכו להרבה תוספת(זה לא נכון אבל נגיד כי אפשר ליצור תכנות מקבלי ברמת הAPI והקרנל כדי ליצור שיפור ממשי בלי לשנות שום דבר בקוד מקור של תוכה/משחק) מה דעתך להפעיל שני מערכות הפעלה על אותו מחשב במקום דואל בוט זה אפשרי רק במערכת עם מעבד כפול ליבה.

העובדות הם ככה אינטל היא לא חברה שנולדה אתמול גם לא יש תחרות משחר ה386(אם אני לא טועה שם הם יתפצלו) כמו שהראתי לפי שנה יש לי מעבד 8086 שכתוב שמיוצר על ידי אינטל וAMD

שניהם תמיד עלו אחד על השני הP3 הפסיד לדורון הP4 ניצח את האלטון הOPERATRON/A64 ניצח את הP4 מהדור האחרון זה פשוט תחרות בריאה וטוב שכך פשוט תבינו שיש עובדות כרגע ניצחה את בקרב השרתים בהדסקטופ כמו שATI ניצחה את (9800XT VS 5950U( וזהו אין עוד משהו לדון כל חברה מפתחת טכנולוגיות חדשות וזהו כל אחד תורמת לעולם המיחשוב כרגע בפיגור מתוך שאננות

די, נו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר לי נו זה אתה שלא יודע איך לסתום אתה ותפוחים אני יודע שלשניכם יש ידע גדול(לא יודע עד כמה אבל משהו במעבדים אתם מבינים) אבל שניכם FANBOYS של חברה אז אתם לא יכולים להיות מציואתים תבין לא אינטל ולא ישלטו תמיד יהיה קרב כי אם לא ,לא יהיה קידום טכנולוגי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר לי נו זה אתה שלא יודע איך לסתום אתה ותפוחים אני יודע שלשניכם יש ידע גדול(לא יודע עד כמה אבל משהו במעבדים אתם מבינים) אבל שניכם FANBOYS של חברה אז אתם לא יכולים להיות מציואתים תבין לא אינטל ולא ישלטו תמיד יהיה קרב כי אם לא ,לא יהיה קידום טכנולוגי

אם תראה לי post אחד שלי שתומך באינטל, או תומך בAMD, אני חותך את ה*** שלי ושולח לך אותו בFedex (נצטרך משאית מיוחדת בשביל זה, אבל עלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההפך הגמור. הפניום 3 ניצח את הדורון, הפנטיום 4 ניצח את האת'לון, הXEON ניצח בענק את האת'לון MP וגם את האופטרון. פשוט לא בביצועים, במכירות, וזה מה שחשוב, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחיל לשחיז את הסכין ואני לא צריך להסביר אפילו אבל אם אתה לא מבין

נסביר אתה לא בעד אינטל כי אז כל דבריך היו נשמעים כמו פסיכי או כמו מי שחושב שיוע אבל הוא בור אז מה אתה עושה? אתה מיפה כל דבר אם זה חוסר בליבות כפולות מצד אינטל כשלונה של אינטל בגלל ליבת הPRESCOT(בשוק הדסקטופ)צחקתה על טכנולוגית ה90 ננו מטר של ואחרי זה הודעתה אז תגיד מתי אני יקבל את זה כי אני כבר מוכן למכור באייבי TITLE="הנוב שחתך את הז*ן" או הFANBOY שחתך את הז*ן

ההפך הגמור. הפניום 3 ניצח את הדורון, הפנטיום 4 ניצח את האת'לון, הXEON ניצח בענק את האת'לון MP וגם את האופטרון. פשוט לא בביצועים, במכירות, וזה מה שחשוב, לא?

ממש לא זה לא משחשוב פה מדברים על ביצועים תקרא לפני זה את הפוסט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחיל לשחיז את הסכין ואני לא צריך להסביר אפילו אבל אם אתה לא מבין

נסביר אתה לא בעד אינטל כי אז כל דבריך היו נשמעים כמו פסיכי או כמו מי שחושב שיוע אבל הוא בור אז מה אתה עושה? אתה מיפה כל דבר אם זה חוסר בליבות כפולות מצד אינטל כשלונה של אינטל בגלל ליבת הPRESCOT(בשוק הדסקטופ)צחקתה על טכנולוגית ה90 ננו מטר של ואחרי זה הודעתה אז תגיד מתי אני יקבל את זה כי אני כבר מוכן למכור באייבי TITLE="הנוב שחתך את הז*ן" או הFANBOY שחתך את הז*ן

מייפה? למה מייפה?

האם יש יתרון כלשהו בשבילנו בליבות כפולות? כבר הראיתי שלא, לדעתי (ולדעת רבים אחרים). יש יתרון תיאורטי זניח בשוק השרתים, שנראה אם מצליחים לתרגם אותו

ליתרון של ממש במכירות. אז מה זה משנה שלאינטל אין ליבות כפולות? חוצמזה, בין tape out ובין מכירה, עובר פרק זמן די ארוך. בוא נראה קודם כל שיש מכירה של כאלו, ואז

רק נדבר על הכשלון של .

לא אמרתי שום דבר בעד ליבת הPrescott בשום מקום, אז אל תשקר כי אני אדבר על זה עם אמא שלך.

ומי דיבר על ז*ן בכלל, התכוונתי לרגל. אתה סוטה :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח אם לא מצטער שמה אתה אומר דברים באוויר זה לא שאני אומר שלליבות כפולות יש יתרון ביצועיים תאורטי זה עובדה שמעה אם הAI של כל שחקן של המחשב ינהל מעבד אחר לא יהיה שיפור ביצועים אתה אומר שקשה לעביר קוד של משחק מרגיל למקבילי אז כנראה שלא כתבתה שום משחק אתה יודע כמה דברים קוראים באותו זמן? אהה איך זה שאתה יורה והוא הולך באותו זמן איך הוא פשוט מעדכן בכל פריים את המצב מזיז מישהו ואז את השני במקום להזיז את שניהם באותו זמן זה לוקח שני פועלות במקום אחד לכל מעבד

אתה לא מייפה את הPRESCOTT מה עם תראד מלפני יום יומיים שאמרתה שאם תקנה מעבד P4 לא תצטער לאיזה התכוונתה NORTHWOOD WILLY אהה ? מי יכול להתחרות בA64 -3800 ה3 גיגה NORTHWOOD המסריח לא היחיד שיכול זה ה3.6E וגם הוא לא מתקרב אליו בהכל(חוץ מבקידוד) מערכת מרובת ליבות תעלה מפחות ממערכת מרובת מעבדים,כן אתה לא תצטער שב97% מקידוד של קטע DV המחשב נתקע כי פישלו בתחום החום במעבד הנ"ל

טוב אני מקווה שלמדתה לא להיות FANBOY ואם לא החיים עוד ילמדו אותך לא יודע איך (נסתרות דרכי האל) יום נעים וביי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח אם לא מצטער שמה אתה אומר דברים באוויר זה לא שאני אומר שלליבות כפולות יש יתרון ביצועיים תאורטי זה עובדה שמעה אם הAI של כל שחקן של המחשב ינהל מעבד אחר לא יהיה שיפור ביצועים אתה אומר שקשה לעביר קוד של משחק מרגיל למקבילי אז כנראה שלא כתבתה שום משחק אתה יודע כמה דברים קוראים באותו זמן? אהה איך זה שאתה יורה והוא הולך באותו זמן איך הוא פשוט

מעדכן בכל פריים את המצב מזיז מישהו ואז את השני במקום להזיז את שניהם באותו זמן זה לוקח שני פועלות במקום אחד לכל מעבד

LOL

אתה לא מייפה את הPRESCOTT מה עם תראד מלפני יום יומיים שאמרתה שאם תקנה מעבד P4 לא תצטער לאיזה התכוונתה NORTHWOOD WILLY אהה ? מי יכול להתחרות בA64 -3800 ה3 גיגה NORTHWOOD המסריח לא היחיד שיכול זה ה3.6E וגם הוא לא מתקרב אליו בהכל(חוץ מבקידוד) מערכת מרובת ליבות תעלה מפחות ממערכת מרובת מעבדים,כן אתה לא תצטער שב97% מקידוד של קטע DV המחשב נתקע כי פישלו בתחום החום במעבד הנ"ל

אמרתי רק שזו לא "טעות" לקנות Prescott, יש מספיק מחשבים כאלו שרצים ומספקים ביצועים מצויינים. אמרתי גם בדיוק באותו מקום, שהA64 עדיף.

תקרא עד הסוף, אה bozo?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיוויתי שתתאפסו לבד אבל זה לא קורה (הפתעה גדולה).

לא ברור לי איך כמה בחורים, ללא בעיות תפישה או אינטיליגנציה, הצליחו לפספס את העיקרון הכ"כ פשוט של פורום - החלפת דעות ומידע. דיון - מטרתו החלפת ידע ודיעה ומותר להם להגיע ביחד באותה חבילה. לא כל מי שחושב ש- מובילים הוא fanboy ולא כל מי שקונה הוא בוזו. תשאירו את הכינויים האלו לשיחות שאתם מנהלים בחוץ, כאן בדפים זה נשאר לתמיד והיחידים שיוצאים מזה באור שלילי הם אתם (חוץ מזנ שזה מעלה לנו את הסעיף, מוריד מערך מה שאנחנו מנסים לבנות והורס לכל מי שקורא).

דווקא עקבתי בעניין רב אחרי הת'ראד, המפוצץ באינפורמציה מועילה, מחכימה ומלמדת. אבל לא הצלחתי להבין למה יש צורך לערב כאן כ"כ הרבה אגו, כינויים ועלבונות.

חלאס, אמא של אף אחד היא לא עניינכם, כמו גם חיתוך איברים ליצנות, השתקות ושאר זכויות שלקחתם לעצמכם. אם יש לכם ידע או דעה, אשמח לשמוע אותם (כמו גם כל משתמשי הפורום), להחכים, להסכים/או לא, אבל בכל מקרה, ארצה אותם נטו (אני מניח שכבר הבנתם איזה חלקים ל"נקות" למס-הכנסה...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי קראתה BOZO אמרתי שאתה מייפה אמרתה שלא תצטער אבל אתה כן לכן יפיתה את זה אפילו שאמרתה שA64 עדיפים אבל למה אני מתווכח זה לטחון מים טחונים

יום נעים

היי alianyn למה יש לך "רק" 702 הודעות מה קרה?

ולמה לא הייתה הרבה זמן בפורום (אם זה לא בעיה בשבילך להגיד לי)

כמו שאמרתה כל מה שאני מנסה להגיד זה שפעם ניצחו ופעם הבאה נראה מה יקרה וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי קראתה BOZO אמרתי שאתה מייפה אמרתה שלא תצטער אבל אתה כן לכן יפיתה את זה אפילו שאמרתה שA64 עדיפים אבל למה אני מתווכח זה לטחון מים טחונים

יום נעים

אני מוכן להשבע שקראתי את ההודעה הזו, וצחקתי. וצחקתי. וצחקתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...