קבלו מפרט מדהים במחיר לא יאומן וזה עוד מחנות בארץ ולא בהזמנה מחו"ל!!!!!! - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבלו מפרט מדהים במחיר לא יאומן וזה עוד מחנות בארץ ולא בהזמנה מחו"ל!!!!!!

gadits

Recommended Posts

מעבד ?AMD Athlon 64 3000+ (S-754)

לוח אם ?AMD ASUS A7N8X-X(nForce2 400)

זכרונות DDR 400 512MB A-DATA

דיסק קשיח Hitachi(IBM) 160GB SATA

כרטיס מסך RADEON 9600XT DVI 256MB

כונן - ??1.44, CD-ROM, DVD? FLOPPY Teac/SONY 1.44

כרטיס קול CREATIVE 5.1 Live Value

צורב DVD ??1.44, CD-ROM, DVD? DVD Recorders LG 4120B x12 Dual Layer

מארזים ATX MIDI Super Lanboy

מקלדת MS + MS Mouse Wireless Optical

מסך TFT 17'' SDM S-73B (black)

וכל זה ב7660 ש"ח בלבד !!!!! המחיר הוא למזומן ! אתם מאמינים?!?!?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך ידעתם שזה מK.S.P?!?!?!?

ומה לא טוב בכרטיס מסך?

יש לי תקציב גג של 8000 שקל ואני רוצה מחשב גם למשחקים וגם לעריכת מוסיקה ווידאו

תנו לי בבקשה המלצה למפרט טוב יותר

ועוד משו.....יש איזושהיא בעיה מלקנות מK.S.P ???????!?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט המומלץ ב-8,000 ש"ח:

{AMD 64 3000 BOX{1,076

{EPOX EP-8KDA3J Nforce3 250gb{687

{TWINMOS 1024MB(512X2) 400MHZ{1,009

{Western Digital 160GB 7200 RPm 8MB Buffer Serial ATA{620

{LG GSA4120B x 12 DUAL LAYER{529

{Floppy 1.44 Black{55

{MSI NX6800-TD128 6800 256-bit 128MB{1,944

{Thermaltake TT420AD 420 WATT 2 FAN{328

{CHENBRO XPIDER BOMB PC{310

{MAG 17" 796FD2 0.25{1,155

{Microsoft Multimedia & Optical Mouse Black{139

הרכבת מחשב במעבדה 130 ש"ח

סה"כ:7,985 ש"ח

מעבד 64BIT חזק, לוח אם איכותי עם אפשרות טובה לאוברקלוק ועם כרטיס קול מובנה 8 ערוצים, זיכרון 1GB מהיר ואיכותי, הרדיסק ענק עם חיבור SATA, צורב דו שכבתי איכותי עם אפשרות לצריבת דיסקים בגודל 8.5GB ו-DVDRAM לגיבויים שוטפים, כרטיס מסך חזק מאד למשחקים עם אפשרות ל-6800GT, ספק כח 420W חזק ויציב, מארז יפה ואיכותי, המארז הנבחר של Tomshardware לשנת 2003, מסך איכותי מאד עם קצב רענון ורזולוציה גבוהים ביותר, ומקלדת ועכבר אופטי של מייקרוסופט.

לדעתי המפרט האופטימלי לצרכיך בתקציב זה. חכה לעוד תגובות.

תתחדש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט מצוין, רק בעיה אחת, לפי דעתי כדאי לקחת 6800GT ולא להתעסק עם המהרה (לא לכולם יש את הידע, במיוחד הבחור שהביא את המפרט הראשוני (WILD GUESS)).

הייתי חוסך דווקא בסטיק של זיכרון אחד 500 שקל, והכסף שחסכתי, הייתי קונה 6800GT ונשאר בתקציב של , הסיבה לכך היא שזיכרון תמיד ניתן להוסיף ולשדרג... חוץ מזה, לדעתי 512 מספיק טוב ויכול להחזיק את המערכת בצורה טובה. (תמיד יש את החזירים שרוצים לשחק על הרזולוציה הכי גבוה עם פילטרים, שזה לא כזה הכרחי לדעתי, ואם מתנהגים לא בחזירות אפשר להנות מ512)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שלפי המפרט הראשוני (והלא מוצלח במיוחד) שלו, ניתן להבין שהוא מעוניין שגם מסך דק יכנס לתמונה.. השאלה אם זה הכרח.

בכל מקרה המסך שבחרת לא משהו לפי Toms, ובכלל לא משוגע במיוחד על מסכי . אם אתה קונה מסך LCD שים לב למדיניות של החנות בה אתה קונה בקשר לאחריות, ברוב החנויות האחריות על פיקסלים מתים תקפה רק לאחר שלוש נקודות וזאת אפילו ישר לאחר שהוצאת את המסך מהקופסא. רצוי לבדוק לפני התשלום את המסך.

חוץ מזה שים לב שמסכי LCD זולים אינם מתאימים במיוחד למשחקים האלה המוצלחים הם בסביבות ה-2700+, במקרה הזה יהיה עדיף CRT איכותי, אולי אפילו 19".

המפרט של JC שם את המפרט שלך מבחינת ביצועים. אבל כולל מסך 17" בלבד. לדעתי לצמצם בזיכרון ולקחת 19" איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל באמת תודה רבה על התגובות

אני חדש כאן בפורום נירשמתי רק אתמול .....ועד אתמול חשבתי שיש לי ידע נירחב במחשבים

ואתמול נוכחתי לדעת שאין לי מושג בגרוש...

תודה רבה על כל התגובות אתם אנשים נחמדים מאוד שאוהבים לעזור

ונכון אני מעדיף מסך LCD טוב אפילו אם אני יחרוג קצת מהתקציב אז אם יש לכם עוד מפרטים שכוללים גם מסף דק ואיכותי אני אשמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל באמת תודה רבה על התגובות

אני חדש כאן בפורום נירשמתי רק אתמול .....ועד אתמול חשבתי שיש לי ידע נירחב במחשבים

ואתמול נוכחתי לדעת שאין לי מושג בגרוש...

תודה רבה על כל התגובות אתם אנשים נחמדים מאוד שאוהבים לעזור

ונכון אני מעדיף מסך LCD טוב אפילו אם אני יחרוג קצת מהתקציב אז אם יש לכם עוד מפרטים שכוללים גם מסף דק ואיכותי אני אשמח

לפי דעתי לא צריך כל כך LCD אלא אם אין לך מקום...

סתם בזבוז כסף ואיכות ירודה...

המסך שהציעו לך מצוין!!!

אני עובד איתו כבר כמה חודשים ואין איתו בעיות...

מצאתי רק 3 חסרונות:

אם בטעות נותנים מכה חלשה לשולחן שהמסך נמצא הוא מצחיל טיפה לעשות רעש של עליה וירידה... (לא משהו רציני)

ברזולוציה של 800X600 זה נורא גדול וכמו שאמרו כאן רואים את הפיקסלים אז אני עובד ב-1024X768...

ודבר שלישי השפושפרת היא של דייאו או לא זוכר ולא של כמו במסכים הקודמים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי לא צריך כל כך LCD אלא אם אין לך מקום...

סתם בזבוז כסף ואיכות ירודה...

המסך שהציעו לך מצוין!!!

אני עובד איתו כבר כמה חודשים ואין איתו בעיות...

מצאתי רק 3 חסרונות:

אם בטעות נותנים מכה חלשה לשולחן שהמסך נמצא הוא מצחיל טיפה לעשות רעש של עליה וירידה... (לא משהו רציני)

ברזולוציה של 800X600 זה נורא גדול וכמו שאמרו כאן רואים את הפיקסלים אז אני עובד ב-1024X768...

ודבר שלישי השפושפרת היא של דייאו או לא זוכר ולא של סוני כמו במסכים הקודמים...

האיכות של מסך LCD עם כל הכבוד ממש לא ירודה ואף מצויינת כמובן תלוי על איזה מסך איזה דגם ומה נתוניו הטכנים אך ישנם מספיק מסכים טובים ואף מעולים.

לגבי מסך של MAG כן גם עם זה עם שפופרת של SONY אני ממש לא מתלהב, אישית אני לא ההיתי קונה MAG.

עכשיו מה שאמרת עם נושא הרזולוציה אז כן במסכים דקים רצוי וכדאי לעבוד על הרזולוציה המקסימלית כדוגמא 1280x1024 זה גם יותר נח וגם יש לך שטח עבודה גדול יותר.

עכשיו לגבי הבחור שפתח את התרייד אני ממליץ על המסכים הדקים של לי אישית יש אחד כזה מדגם FLATRON L1710B שהוא כולל גם DVI והוא 16ms ויש לי אותו כבר כמעט שנה ואני ממש ממש מרוצה ממנו.

לגבי המחיר בסביבות 2300 אני מניח שתוכל למצוא אחד כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...