איזה עכבר ופאד כדאי לי לקחת??? - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה עכבר ופאד כדאי לי לקחת???

ExploiT

Recommended Posts

א' - אין דבר כזה פאד בלי חיכוך, חייבים לקנות סקייטים בשביל זה.

ב' - Func הוא לא הכי חלק.

ג' - הייתי ממליץ על IceMat, הרבה יותר חלק ובאותו גודל.

ד' - MX510 זה עכבר מעולה, אבל כבד, עשיתי לו קל שישקול כמו ה- MX310. זה ממש טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני אכן משתמש בסקייטס חחח אבל HOME MADE SKATES אני לא מתכוון לשים 60 שקל על 4 חתיכות סלוטפ חחח

וזה בעצם מה שעשיתי וזה פשוט פצצה זה עובד מצויין וכל איזה חודש חודשיים אני מחליף את זה ...

ועם אני לא טועה הICEMAT לא שביר ? עשוי מזכוכית לא ?

זה קצת טמטוום בשבילי מכיוון שהדבר היחיד במחשב שאני מוציא עליו תעצבים במחשב זה מקלדת ועכבר שMX הוא ה6 שאני קונה בשנתיים האחרות חחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלומו, בעכברי ה- MX500 פותחים את העכבר ויש חתיכת מתכת ענקית שנראת טיפה כמו סדן, בקלות מורידים אותה והיא מפחיתה המון משקל.

מי מוציא 60 שקל על סקייטים ??? אני הוצאתי על זה סה''כ 10 שקלים כולל משלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לעכבר:

לי בבית יש MX500 ו- MS IE 3. עם ה-MX500 שחקתי בערך שנה, אבל אז חזרתי ל- IE מכיוון שהבנתי שמה שחשוב בעכבר זה שהוא יהיה נוח. אתה לא תרגיש שום הבדל בביצועים בין MX500, IE3 ו-MX510 כאשר אתה משחק. אני ממליץ לך ללכת לחנות כמו Depot ולנסות שם את העכברים ולבחור מה שנוח לך.

בנוגע לפאד:

בערך שנה שחקתי עם פד מבד, אבל הוא נהיה מגעיל מכיוון שהזעה שלי נשארה עליו. מה שעוד גרם לי להחליף אותו הוא שבאמצע משחק הוא היה זז יחד עם היד שלי וזה לא היה נוח, מכיוון שהייתי צריך להזיז אותו כל הזמן באמצע המשחק.

אחרי שזרקתי את הפד הזה קניתי Black Icemat ב-120 ש"ח והוא הרבה יותר נוח. הוא יותר גדול, יותר חלק ולא זז מילימטר מכיוון שיש לו 6 רגליים. הוא מגיע עם

Teflon, אבל אחרי שבוע וחצי של משחקים אינטנסיבים כל היום הם מתבלים אז החלטתי לשחק בלי Teflon, בהתחלה זה עשה קצת רעש מכיוון שה-Icemat עשוי מזכוכית, אבל אח"כ משום מה זה עושה פחות רעש. את הרעש לא שומעים שאתה עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שה FUNC הזה ממש ממש לא משתלם

הוא עולה אולי 20$ ( 91 ) שקל אבל המשלוח עולה יותר המשלוח עולה ה30$ ( 136 שקל)  שקל אז לשלם 227 שקל ( משמע 50 דולר ) על פאד זה להיות פראייר גמור...

והמחיר הזה הוא מהאתר FUNC.net 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה אני פשוט יקנה את הMx510

ואז אני ישלם לאיזה איש מקצוע שיתן לי שתי פלטות (בגודל שאני ירצה) של זכוכית ואז זה יוצא אחלה פד =)

והמטרה שזה יהיה שתי פלטות זה שאפשר ביניהם לדחוף משהו שמאפיין את הניק שלך או משהו כזה וזה יוצא ממש יפה (אני חושב).. וגם אחלה פד וחלק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...