כנראה אתלון 64 2800+ בשקע 939 יוצא לשוק תוך כמה ימים - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כנראה אתלון 64 2800+ בשקע 939 יוצא לשוק תוך כמה ימים

TC2B

Recommended Posts

המעבד מוצע למכירה בשתי חנויות ובאותו מחיר  כמעט ולייד המעבדים האחרים

בותו שקע כך שהאפשרות לטעות נראית לא סבירה:

חנות 1 - בסוף הדף למטה :

http://www.etccomputer.ca/eShop/default.asp?categoryid=5

חנות 2:

http://www.btecanada.com/catalog/product_info.php?cPath=86_120&products_id=1885

מקור הידיעה:

http://forums.amd.com/index.php?s=543b706c6320ce22a731a501854cd5b7&showtopic=22900

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קצת מבאס עכשיו לשמוע את זה שעכשיו בזמן הקרוב כנראה גם הלוחות אם של 939 ירדו במחיר משמעותית

ועכשיו שקניתי חדש זה קצת מבאס לדעת שבאותו מחיר יכולתי לקחת סוקט 939 דבר שיחסוף לי קנייה של חדש בעתיד אבל לא נורא תמיד יוצאים דברים חדשים ותמיד אני יתבאס מחדש חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קצת מבאס עכשיו לשמוע את זה שעכשיו בזמן הקרוב כנראה גם הלוחות אם של 939 ירדו במחיר משמעותית

ועכשיו שקניתי חדש זה קצת מבאס לדעת שבאותו מחיר יכולתי לקחת סוקט 939 דבר שיחסוף לי קנייה של חדש בעתיד אבל לא נורא תמיד יוצאים דברים חדשים ותמיד אני יתבאס מחדש חחח

הפרש הביצועים זניח, המוצר בקושי קיים עוד בחו"ל (במידה והסיפור אכן נכון),

גם לוחות 939 עדיין די חסרים, תוכל להיתבאס קצת יותר ביסודיות כאשר ייצאו

לוחות NFORCE4 בשקע 939 ושקע PCX בחודש 9-10-11 בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח תודה על המידע :'(

בכל מקרה תמיד יוצאים חדשים ותמיד תגיד טוב אולי אני יחכה עוד איזה 4 חודשים ואז כשיגיע ה4 חודשים האלה תגיד אולי אני יחכה עוד חודשיים ותמיד יצא דברים חדשים אז תאמת אין לי כל כך מה להתבאס :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Tov_Tov -

אין לך סיבה להתבאס כי אם קנית 754 קלוהאמר אמיתי אז אתה בקלות ובוודאות יכול להביס כל 939 ניוקאסטל.

בקשר ל- nforce4, הוא לא יהיה רק לסוקט 939, אלא גם תראה גרסאות מיוחדות ל- 754 ול- 940.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Newcastle > clawhammer

ה3500+ לא שווה תכסף מפני שה3400+ קרוב אליו מבחינת ביצועים וה dual לא מהווה יתרון רציני והמגהרצים שלו הם של newcastle 3200+ בסוקט 754 אז לכן יהיו אפליקציות שבהן הקאש ינצח ת dual

newcastle 3400+ יקח ת clawhammer 3400+ כשזה נוגע למשחקים הדבר הכי חשוב לרוב האנשים כאן.

עקב הצינורות עיבוד הקצרים במעבדי החשיבות של הקלאש לא גדולה כמו באינטל

למה הפרסקוט שיש לו 1 מגה קאש לא מתעלה על אחיו הנורטווד? בגלל שבשביל להגיע למגהרצים יותר גבוהים הם הגדילו תצינורות ולכן הוסיפו קאש לפיצוי וכאן הקאש כן חשוב

אז תפסיק לזרוק דברים באוויר כמעט ואין שנהנות יותר מהתופסת בקאש מאשר במגהרצים אתה מוזמן לבדוק בגוגל ולראות מה יש לפורומים רצינים בחול להגיד על הדעה שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זורק כאן דברים באוויר. אתה בכלל בסוף הרשימה. לך יש 754 ניוקאסטל. אתה בחיים לא תגיע לביצועים של הקלוהאמר שלי, לא משנה מה.

קרא את הת'רד הזה ואת הסקר. אחרי הרבה וויכוחים הוחלטה מסקנה. http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?s=&threadid=40349

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Newcastle > clawhammer

ה3500+ לא שווה תכסף מפני שה3400+ קרוב אליו מבחינת ביצועים וה dual לא מהווה יתרון רציני והמגהרצים שלו הם של newcastle 3200+ בסוקט 754 אז לכן יהיו אפליקציות שבהן הקאש ינצח ת dual

newcastle 3400+ יקח ת clawhammer 3400+ כשזה נוגע למשחקים הדבר הכי חשוב לרוב האנשים כאן.

עקב הצינורות עיבוד הקצרים במעבדי החשיבות של הקלאש לא גדולה כמו באינטל

למה הפרסקוט שיש לו 1 מגה קאש לא מתעלה על אחיו הנורטווד? בגלל שבשביל להגיע למגהרצים יותר גבוהים הם הגדילו תצינורות ולכן הוסיפו קאש לפיצוי וכאן הקאש כן חשוב

אז תפסיק לזרוק דברים באוויר כמעט ואין שנהנות יותר מהתופסת בקאש מאשר במגהרצים אתה מוזמן לבדוק בגוגל ולראות מה יש לפורומים רצינים בחול להגיד על הדעה שלך

הקאש לא בא לפצות על צינורות עיבוד ארוכים יותר, אלא פשוט על איטיות של הזכרון ביחס לליבה.

בA64 הקאש פחות משנה פשוט בגלל שהגישות לזכרון מהירות יותר מאשר באינטל, עקב הon-board memory controller.

לקאש אין קשר לאורך צינורות העיבוד.

הוסיפו לפרסקוט קאש בשביל לנסות להסתיר את הנחיתות של הP4 לעומת הA64 כשזה מגיע לזכרון, ולא בגלל שום סיבה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אתה לא תגיע לביצועים של הקלוהאמר שלי"

אני חושב שאתה חיי בסרט רע והגיע הזמן להחזיר אותו לבלוקבסטר

אתה מדבר על הכל בצורה ילדותית למדי אז אני מסיק מזה את גילך או לפחות את הוואי המחשבה שלך

תמשיך לחשוב מה שבא לך אני כבר רבתי עם מספיק אנשים שחיים בסרט

סאלמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים!!

ה-4 תגובות האחרונות לא קשורות בכלל לנושא הטופיק!

אני מקווה מאוד שאלו יהיו התגובות הלא קשורות האחרונות אחרת הן יימחקו!

נמאס לי מההתנהגות הילדותית שלכם. אתם רק מחפשים לגנוב טופיקים ולפתוח במלחמות "למי יש גודל יותר".

למי שיש חדשה או תגובה שקשורים לנושא מוזמן לכתוב אחרת תעברו הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטתי לשלוח אי-מייל ל-ETC Computer בקשר ל-A64 2800+ לתושבת 939 שהם מציעים למכירה. זה מה שרשמתי להם:

Hello

I noticed you are offering for sale a A64 2800+ S939 in here:

http://www.etccomputer.ca/eShop/product_details.asp?productid=1242

Are you sure this is not a mistake? according to there is no such thing as a A64 2800+ S939.

Thanks,

Itai.

והנה התשובה שקבלתי:

This CPU is available, however it is very limited quantity.

תשובה תמציתית ביותר אבל ברורה מאוד.

כל מי שמתכוון לרכוש מערכת מבוססת A64 ויעול להמשיך לעבוד עם המחשב הישן שלו עוד כמה שבועות שימתין!

מסתמן שבקרוב זולים אכן יגיעו גם לתושבת 939.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...