בית ספר ערבי? לא בשכונה שלנו..... - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בית ספר ערבי? לא בשכונה שלנו.....

Rule The Pc

Recommended Posts

א) פעם היה כאן משתמש ערבי ישראלי ולא הרבה אנשים ידעו מזה. אני מניח שאם הוא היה עדיין פעיל הוא היה דיי נפגע.

אני מכיר 25 משתמשים ערבים ישראלים שגולשים באופן קבוע בפורום הזה עד היום, והם ראו את התרד הזה ולא, הם לא נפגעו. ערביי תמיד ייתקלו בכזאת גזענות, אתה חושב שהם יכולים להרשות לעצמם להיפגע בכל פעם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מכיר 25 משתמשים ערבים ישראלים שגולשים באופן קבוע בפורום הזה עד היום, והם ראו את התרד הזה ולא, הם לא נפגעו. ערביי תמיד ייתקלו בכזאת גזענות, אתה חושב שהם יכולים להרשות לעצמם להיפגע בכל פעם?

טוב, אז זה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם חושבים שילדים קטנים, בכיתות א-ג, ירדפו אחרי יהודים וירגמו אותם באבנים או יעשו בהם פיגועים.

בורות לשמה

מה לעשות - השואה השאירה ליהודים תחושה של נרדפים - אבל צריך להבין שאנו כבר לא עם חלש ועזוב - הפכנו לעם כובש ואכזרי לפעמים - עובדה.

תגידו שמאלני בלה בלה זה לא מעניין - העובדות כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסים להגיע להסדר 50 שנה ?

הממ...מוזר...רק אני חשבתי שרוב ה50 שנים הללו הם היו תחת שלטון צבאי...

וכן - מה לעשות - זה הפתרון היחידי.

אם למישהו יש עוד משהו להציע שהוא הגיוני וריאלי שיציע.

על מה אתה מדבר? מה אתה הצעת בדיוק?! "בואו נגיע איתם להסכם!" חח יופי רעיון מעולה יאללה צ'יק צ'ק בוא ערפאת אנחנו רוצים הסכם שלום, 'סדר?

על מי אתה עושה צחוק? אנחנו כן רוצים הסכם איתם, כן, גם ממשלות הימין רוצות הסכם. אבל לא בשיטת עמרם מצנע "כאילו אין טרור" כי זה פשוט לא עובד ככה.

כבר הלכנו לקראתם כ"כ הרבה פעמים, והם תמיד רצו יותר, זו העובדה. אין שום סימן מהם שהם רוצים שלום, הם אף פעם לא עושים את הצעד לקראתינו, גם לאחר שנעשה כזה צעד לעברם, הם רק רוצים לקחת כמה שיותר מאיתנו. העם שלהם אולי רוצה שלום, אבל לא מי ששולט בו, כלומר ארגוני הטרור.

מה לעשות - השואה השאירה ליהודים תחושה של נרדפים - אבל צריך להבין שאנו כבר לא עם חלש ועזוב - הפכנו לעם כובש ואכזרי לפעמים - עובדה.

תגידו שמאלני בלה בלה זה לא מעניין - העובדות כאן.

אני שונא כשמקשרים את השואה לקונפליקט הישראלי-פלסטיני, אין שום קשר בין השניים (פרט לעובדה שמדינת קמה, בין היתר ב"זכות" השואה).

"הפכנו לעם כובש ואכזרי" - תעשה לי טובה, איזה גיבוב של שטויות. מה עובדה פה? העובדה היחידה היא שחבל שיש אנשים שחיים בוירטואל ריאליטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מאוד שהם לא מסכימים שיהיה בצפר כזה! מי רוצה אותם פה בכלל!??

זה מה שצריך לעשות ומי שלא מסכים איתי אידיוט

לסיים את הגדר... לפנות את ההתנחלויות... ולהעיף את כל הערבים למחוץ לגדר... שיבנו לעצם שם מדינה ויהנו שירקבו מצידנו... אנחנו לא ניתן להם שום דבר ולא נעזור להם בגלל שאנחנו לא חייבים לחארות האלה כלום

זה מה שצריך לעשות... רוצים מדינה? שיקחו מדינה ויעופו מפה... הם לא יכנו לישראל ואנחנו לא למדינה שלהם...

נראה איך הם יסתדרו

אהה ושחכתי את הדבר הכי חשוב.... לא להקשיב לעולם לא לאום ובמיוחד לא להולנדים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DJ_Ladi בגלל שאנחנו לא מסכימים עם הדעה שלך אז נהיינו אידיוטים? האידיוט היחידי שפה הוא אתה.

ד"א: הבית ספר הזה נפתח. עברתי היום שוב בשכונה ליד הבניין של בית הספר, ראיתי הורים עם הילדים שלהם נכנסים לבניין עם ילקוטים (דיברו ערבית אז שיערתי שאלה הם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גזען!!

מה בגלל שהם מדברים ערבית אוטומית אתה משער שהם ערבים?!?! חתיכת גזען

חח סתם סתם....

לא מצחיק ::)

ובנוסף לזה שהם דיברו ערבית, לחלק מהאימהות הייתה גם רעלה על השער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעלה?!?!?

אז הם בטוח ערבים!!

אני חושב שצריך לגדר את הבית צפר עם מערכות אלקטרוניות ומוקשים.......

סתם נו....

אבל לאדע.... ממש לא לעניין שהם ככה מערבבים.... זה לא כמו עם האתיופים שזה כדי שהם יכנסו לחברה..... פה הם סתם יוצרים סכסוך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם נגד האתיופים יש גזענות כזאת, והישראלים לא מוכנים שאתיופים ילמדו בבתי הספר של הילדים שלהם, אבל זה כבר נושא אחר.

ומי שהחליטו להקים את בית הספר הזה, לא עשו את זה כדי ליצור סיכסוך. בסך הכל הם רצו לפתוח בית ספר נורמלי לילדים שלהם, בית ספר נקי ומטופח (מה שאי אפשר להגיד על שאר בתי הספר ערביים במדינת ישראל).

ד"א: אתה ממש לא מצחיק, אם זאת הייתה בכלל אמורה להיות בדיחה אז אני ממש מרחם עלייך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבר הרבה זמן מאז שכתבתי פה בפורום, אז שלום לכולם!

כאחד שגר בשכונה המדוברת אני רק אגיד שבצפר ערבי בליבה הוא ממש לא רעיון מבורך.

כבר יש לנו תיכון ערבי בפאתי השכונה שאליו מגיעים תלמידים מכל הסביבה, וכשממש משעמם להם הם גם אוהבים ללכת להסתובב במרכז המסחרי ולעשות קצת בלאגן.

בשכונה גרות אולי 4-5 משפחות ערביות בסה"כ.

ההיכרות שלי איתן היא מוגבלת ביותר ומסתכמת בערבי אחד שגנב לי כדור כשהייתי בערך בן 10, ועוד איזה אחד שגנב לחבר אחד שלי אופניים..  :-\

ולענייננו - אין שום סיבה בעולם שההורים הערבים, שבהחלט עושים דבר נכון וטוב בכך שהם רוצים לתת לילדים שלהם חינוך טוב יותר, יחליטו להקים בצפר באמצע שכונה יהודית למהדרין.

הסיבה היחידה שאני יכול לראות היא כדי ליצור פרובוקציה ולהראות ש "כן, אנחנו גם פה ולא תוכלו לעשות שום דבר בנדון!".

רק תחשבו איזו מהומה היתה מתרחשת אם המצב היה הפוך, והורים לילדים יהודים היו מבקשים להקים בצפר יהודי באמצע שכונה ערבית.

נראה לכם שזה היה עובר בשקט ובשלווה מצד תושבי השכונה?

בקיצור - למרות שלכאורה ההתנגדות לבצפר ערבי באמצע שכונה יהודית נראה כמו גזענות, זה פשוט לא. זהו רק רצון לשמר את הסטטוס קוו הקיים ולא ליצור סיבות למחלוקות מיותרות.

בעולם אוטופי, אלכס דני ואחמד היו לומדים להם ביחד באותה כיתה בלי שום בעיות, אבל אנחנו עוד רחוקים מזה שנות אור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעולם אוטופי, אלכס דני ואחמד היו לומדים להם ביחד באותה כיתה בלי שום בעיות, אבל אנחנו עוד רחוקים מזה שנות אור.

תעבור בתיכון "רמלה לוד", שאני בטוח שאתה יודע איפה הוא נמצא. כנס שם לכיתות ואתה תראה ש" אלכס דני ואחמד" כן לומדים באותה כיתה (כמובן שמות שונים), והם מסתדרים מצויין ביחד. כנס גם לתיכון אנקורי שבראשון לציון ואתה תראה את אותו הדבר גם שם. הדו קיום בין הערבים ליהודים בהחלט קיים בישראל, אתה פשוט לא נתקלת בו כי לך יש דעה אחת על כל הערבים ואתה מעדיף להתרחק מהם:

כבר יש לנו תיכון ערבי בפאתי השכונה שאליו מגיעים תלמידים מכל הסביבה, וכשממש משעמם להם הם גם אוהבים ללכת להסתובב במרכז המסחרי ולעשות קצת בלאגן.

ההיכרות שלי איתן היא מוגבלת ביותר ומסתכמת בערבי אחד שגנב לי כדור כשהייתי בערך בן 10, ועוד איזה אחד שגנב לחבר אחד שלי אופניים.. :-\

אז אתה בעצם חושב שכל הערבים הם גנבים עושי צרות בגלל לא ממש טוב שלך עם שני ערבים.

וגם אני נתקלתי בדבר כזה כשהייתי בגיל צעיר יותר, גם לי גנבו אופניים, גולות, כדור ומה שזה לא יהיה. ולא אלה לא היו ערבים, אלה היו יהודים עם כיפה על הראש. הדוגמה הזאת רק באה להראות לך שבכל אוכלוסייה מסויימת יש ערסים, שגונבים ופוגעים, ולא רק באוכלוסייה ספציפית אחת.

ואם תלך לקניון עזריאלי בתל אביב, אתה תראה גם שיש ילדים יהודים שעושים שם בלגן וצרות, ולא מזמן נתקלתי בקטטה שהייתה בין חבורת נערים יהודים לבין שומר שנמצא בקניון ההוא.

ולענייננו - אין שום סיבה בעולם שההורים הערבים, שבהחלט עושים דבר נכון וטוב בכך שהם רוצים לתת לילדים שלהם חינוך טוב יותר, יחליטו להקים בצפר באמצע שכונה יהודית למהדרין.

הסיבה היחידה שאני יכול לראות היא כדי ליצור פרובוקציה ולהראות ש "כן, אנחנו גם פה ולא תוכלו לעשות שום דבר בנדון!".

מה השטויות האלה? ההורים רצו במקום אחר בכלל לפתוח את בית הספר הזה, אבל משרד החינוך לא הסכים לתת להם מבנה בחינם שישמש כבית ספר, הם אפילו לא נתנו להם תגובה. אז ההורים נאלצו לבד לחפש מקום מתאים להקים בו בית ספר, מקום שיהיה זול (הם משלמים מכספם על אחזקת בניין בית הספר והשכירות שלו), והמקום היחידי שהם מצאו היה בשכונה שלך, בבניין ההוא. וגם בעל הבית של אותו הבניין, נתן להם חודש או חודשיים ללא תשלום על הבניין לפי מה שהבנתי, אז זה בהחלט היה מתאים להם מכל בחינה. והם לא עשו את זה רק כדי להרגיז את היהודים (סליחה, נוצרים) שגרים באותה השכונה, או כדי להראות שהם יכולים.

והערה קטנה: רק עכשיו שמתי לב שהיה דיון אחר לפני זמן קצר על נושא היחסים בין הערבים ליהודים, שננעל בגלל בורות חלק מן המשתמשים שכאן (בגלל השפה הנמוכה שלהם). אז אני מבקש, לא לרדת לאותה הרמה בדיון הזה, ולשמור על טיפת התרבות שיש פה כדי למנוע מהדיון הזה מלהינעל. ואני גם מצטער אם עברתי גבול מסויים באחת מההודעות שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

stan.jpg

אז אתה בעצם חושב שכל הערבים הם גנבים עושי צרות בגלל לא ממש טוב שלך עם שני ערבים
אתה פשוט לא נתקלת בו כי לך יש דעה אחת על כל הערבים ואתה מעדיף להתרחק מהם

ממה שכתבת פה אני יכול להסיק אחד משני דברים - או שיש לך בעיות בהבנת הנקרא, או שאתה בכוונה הכנסת לפי דברים שלא אמרתי ואפילו לא רמזתי עליהם.

אני מניח שהאפשרות השניה היא הנכונה ולכן, לטובת הדיון, אני אבקש ממך לא לעשות לחזור על זה להבא.

ובעניין המבנה - למה שמשרד החינוך ירצה לתת להם בחינם מבנה לשם הקמת בצפר "פיראטי"? זה נשמע לך הגיוני בכלל?!

וגם אם הכוונות שלהם היו לגמרי טהורות, זה לא משנה כהוא זה את העובדה שהמעשה שלהם מהווה פרובוקציה כלפי תושבי השכונה.

בדיוק כמו שהיה קורה במקרה ההפוך.

היהודים (סליחה, נוצרים)

סליחה?! ועל סמך מה בדיוק אתה אומר את זה?! עשיתי מדגם סטטיסטי מייצג של תושבי השכונה וגילית שרובם לא יהודים?!

ואחרי זה עוד יש לך את החוצפה לדבר על דעות קדומות ובורות של אנשים אחרים... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שמנסה להסיט את הדיון להסכם שלום, בדיחות עלובות, גזענות מהסוג הטיפש יותר ושאר מרעין בישין, תפסיקו לבזבז את זמננו.

slider, אם היתה השקעה בשכונות הערביות כמו בשכונות היהודיות, אני חושב שאולי היה סיכוי קל שקבוצת הורים יהודית תרצה להקים בי"ס בשכונה ערבית,

אבל כשהמצב הפוך, ואם אתה גר בשכונה המדוברת אתה יודע על מה מדובר, איזה ברירה אחרת יש להם לבי"ס בשכונה קצת יותר טובה ממה שהולך בשכונות הערביות

(תרגום למתקשים, אני מדבר בעיקר על תשתיות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...