בית ספר ערבי? לא בשכונה שלנו..... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בית ספר ערבי? לא בשכונה שלנו.....

Rule The Pc

Recommended Posts

אהלן

קבלו

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2969279,00.html

לא רצו בית צפר ערבי בשכונה שלהם...

"בשכונת קריית מנחם ברמלה סוערות הרוחות. קבוצת הורים ערבים, שביקשו להקים עבור ילדיהם בית ספר חדש במקום המוזנחים הקיימים, השכירו מבנה בשכונה היהודית, ומתכוונים לשכן בו שלוש כיתות לימוד כבר ב-1 בספטמבר. תושבי השכונה היהודים מתנגדים. "אנחנו לא שונאים ערבים", כתבו לראש העיר, "אבל צריך להבין שהדבר יגרום לנזק בל ישוער""

אני די בעדם...... אבל מי היה רוצה בית צפר ערבי ליד הבית שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כעיקרון ההתנגדות שלהם היא לגיטימית ובסדר לגמרי, ואין בה שום דבר פסול בזה בזה שהם לא רוצים בית ספר ערבי תקוע להם שם, בדיוק כמו שאני לא רוצה בית ספר חרדי מתחת לאף שלי.

אבל, וזה "אבל" גדול, אם ההיתי ניכנס לתוך אזור מלא בחרדים, אין לי שום זכות למנוע מהם לבנות בית ספר חרדי, כיוון שהם מהווים אוכלוסיה גדולה עם צרכים ואני פשוט חייב להשלים עם העובדה הזאת.

אותו דבר אצלהם; אני משאר שהם לא בונים בית ספר ל5 ילדים ערבים. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי אין להם שום זכות לפתוח ככה בתי ספר כמה שהם רוצים וכו'....

צריך להגביל אותם.....שיגידו תודה שאנחנו בכלל נותנים להם להיות פה.....

לי יש דע קיצונית שיקחו את הגמלים ויאללה אודרוב! אבל באו לא נתחיל עם זה....

איתן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אנחנו לא שונאים ערבים" - שיגידו את האמת בפרצוף!

אם היה מדובר בבית ספר יהודי אתם חושבים שהם היו פותחים ת'פה? העובדה אם מדובר בבית ספר יהודי או ערבי לא משנה כלום. אם הם מתנגדים שיפתחו בית ספר שם אז זה לא קשור לעובדה שהם ערבים, ואם לא - אז זה פשוט גזענות. יש לערבים בדיוק אותה זכות לפתוח בית ספר כמו שיש ליהודים, ואם אתם אומרים שזה לא נכון ולא מותר להם - רק בגלל שהם ערבים אז יש לכם בעיה רצינית בשכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה היית רוצה שיפתחו בית צפר ערבי ליד הבית שלך?

לא נראה לי...........

זה לא בדיוק גזעני...... זה יותר...... אני לא רוצה לראות אותם כל הזמן זה מציק לי..........

איללה בתכלס נראה לי כל אחד היה נותן את השטחים רק שלא יראה יותר ערבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הייתי רוצה שום בי"ס ליד הבית שלי כי הצלצול יפריע לי לישון. :P

כעקרון, הם אזרחים במדינה הזאת ויש להם זכות לתנועה חופשית בערים שלנו (עם בדיקת מסמכים מזדמנת ע"י שוטר מג"ב חמוש היטב) וכמו כן הם זכאים לחינוך. משרד החינוך שלנו הוא על הפנים, הוא מזניח את הילדים היהודים ואת הערבים כפליים מכך וההורים, במקום להתלונן הלכו ולקחו עניינים בידיים והקימו בי"ס משלהם במבנה יותר בטיחותי ונוח. כל הכבוד על היוזמה, הלוואי כל ההורים של כל המגזרים היו עולים על הרעיון הזה.

מה שכן, כמה שתם לא אוהבים אותם, המדינה שאתם חיים בה מושרשת על זכויות אדם בסיסיות, על חופש דת גזע ומין ולכן זה אוטומטית הופך אתכם לגזענים לאומנים מסריחים כשאתם אומרים "אנחנו לא רוצים ערבים בשכונה שלנו". עצוב אבל נכון. חשבתם אולי לשנות את החוקה שתגיד שהיחידים שמגיעות להם זכויות בארץ הם יהודים? אז גם תוכלו לטטא אותם מהארץ בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שאנשים לא רוצים שיפתח בית ספר ערבי, אנשים פשוט לא רוצים שהוא יהיה בלב שכונה יהודית, כי זה יגרום להרבה צרות ובעיות.

שילכו יפתחו אותו במקום אחר, ולא מתחת לאף של התושבים היהודים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...