מחפש נגן mp3 בעל דיסק קשיח.-IPOD - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש נגן mp3 בעל דיסק קשיח.-IPOD

shloosh

Recommended Posts

טוב אבל עובדה שיש כאלה שכן יש להם בעיות. והדבר הכי מטומטמם ששמעתי זה שאפילו לנציגה של אפל בארץ אין את הבטריות למכשיר??. מזה הטימטום הזה!?

גם באתר הרשמי כמו שאמרתי רשום שבסופו של דבר צריך להחליף את הבטריה, אז איך בדיוק כולנו פה בישראל נחליף בטריה אם אין בכלל בארץ!??

באתר של אפל אפילו אין מידע על השרות בישראל, זה ממש בושה!

בכל אופן באמת נראה לי מוגזם כל הקטע הזה על הבטריהף אין מצב שהיא נגמרת כ"כ מהר. כנראה שלא לאט פשוט הזמן שהיא מחזיקה מעמד לפני טעינה נוספת קטן כל הזמן-אבל ככה זה בכל מכשיר. עד שבסוף היא מתה. השאלה היא אחרי כמה זמן בערך זה קורה?

http://www.apple.com/batteries/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אתה שומע על בעיות במכשיר רק בגלל שיש אותו ליותר אנשים והוא מכשיר שהרבה יותר זמן בשוק.

אני מבטיח לך שעוד שנה וחצי אתה תשמע על בעיות גם בנגנים של Iriver וכדומה.

היחידה שמצאה פיתרון לזה זה שהנגנים שלה עם שניתן להחליף בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי לפי דעתי סתם בזבוז של כסף כל האיפוד והאיריבר וכל החרא הזה.

אני ממליץ לך לבדוק כמה עולה בטריה של כל נגן ואז להחליט מה תקנה כדי שאם חס וחלילה תמות הבטריה לא תהיה בעיה להחליף.

הזמינות בארץ של הבטריות האלה זה גם מאוד חשוב כמו שגילי הספאמר הזה אמר יש לארקדיה אחלה שירות (לא חושב שתהיה להם בעיה להשיג בטריה חדשה) אבל בקשר ליבואנים של שאר הנגנים אין לי מושג.

תחשוב טוב טוב מה לקנות לפני שאתה מוציא כ"כ הרבה כסף (לא לכולנו זה גדל על העצים כמו לגילי).

ותקרא את הביקורת נגד קסטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שגיליתי משהו. הבטריה של הדגמים היותר ישנים מחזיקה יותר זמן מעמד מכיוון שיש לה 1200mAh לדור ה-3 יש רק 850mAh.

האם אני צודק?? אולי זה קשור לכמה המכשיר צורך חשמל והדור ה-3 אכן צורך פחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז אם העוצמה של הבטריה חלשה יותר, היא מחזיקה מעממד פחות זמן לא?

חוץ מזה אני לא רואה שהמחריים של הבטריות כ"כ יקרים. לכל ה-plam  והאייפק גם עולה ככה בטריה.

בטריות רגילות נטענות של GP עולות 200 שקל. וגם הם כמובן נגמרות. לא צריך להתרגש כ"כ.

עשיתי גם חישוב מהיר. נניח שקניתי דיסקמן והוא צריך 2 סוללות רגילות AA.

אריזה של דורסל עם 4 בטריות עולה מינימום 25 שקל. מי ששומע הרבה בדיסקמן גומר ב-100% את החבילה הזאת בחודש אחד.

25 שקל*12 חודשים= 300 שקל. . ואת הבטריות האלה אי אפשר לטעון עוד פעם. ברגע ששמעתי פעם 1 בחודש והם נגמרו אכלת אותה.

וכל זה בהנחה שאתה קונה חבילה אחת בחודש. אם מישהו ישמע במשך שנה בדיסקמן מה שמישהו שומע בipod במשך שנה, זה יעלה לו מעל 1000 ש"ח אני מניח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו בסדר. נניח שבאייפוד היה בטריות נטענות רגילות. הייתי קונה חבילה של 4 של GP שעולה 200 שקל.

אני מניח שהם היו מחזיקות מעמד שנה. אז זה אותו דבר בסופוס של דבר. הבטריה באייפוד יותר נוחה כי רק מחברים וזה נטען. ולא צריכים להוציא בטריות ולהחזיר כל הזמן. זמן הטעינה קצר, וב-gp ארוך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול לעזור לי דקה להבדיל בין כל הדגמים והדורות?? כי אני מתבלבל כבר לגמרי. באתר של yeda רשום שדגם ה-20 גיגה עולה 2070 ש"ח. זה מהדור ה-4 או ה-3? כי לא מצאתי שום חנות שמוכרת במחיר כזה באינטרנט.

הדגם של ה-15 גיגה הוא דור 3 ועולה 1500 ש"ח. ולכן הגיוני שהדור החדש עם 20 דידה יעלה 2070 לא?

ראיתי את הדור ה-4 באיזה 2500 שקל ולא 2070 כמו שרשום אצל yeda!?

השאלה שלי היא כזאת: אם הדור ה-4 של ה-20 גיגה עולה 2070 ואפשר להזמין אותו דברך האתר שלהם, שווה לי לקחת אותו??

http://store.yeda.co.il/

או לקנות ב-1500 דור 3 עם 15 גיגה ולקנות בטריה נוספת למקרה חרום חחח.?

כי הרי הבטריה של הדור ה-4 מחזיקה 12 שעות במקום 8. ככה שיהיה לי יותר זמן לעבוד איתה ואז לקנות בטריה חדשה מאשר בדור ה-3.

בבקשה עזרה כי אני משתגע מבילבול!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה סליחה, אייריבר IHP120 נותן תמורה של 125 שקל לג'יגה, H320 נותן 140 שקל לג'יגה.

היחידי שנותן יחס נמוך (87 לג'יגה) יותר הוא ה340 אבל הוא עולה 3500 שקל, וזה עוד בלי שלט נורמלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...