Windows XP Service Pack 2 - הדיון הרשמי - עמוד 4 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows XP Service Pack 2 - הדיון הרשמי

Moooshe

Recommended Posts

• תגובות 401
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

quote author=XPloiT.Codebase link=topic=78391.msg673047#msg673047 date=1092051053]

אין לך משהו יותר טוב לעשות מאשר להציק לאנשי תמיכה טכנית ולהפריע להם מלעזור לאנשים שבאמת יש להם תקלות?

אתה כותב,שואל ומתנהג כמו ילד בן 8 אז מה ציפית שיענו לך? שהוא יתחיל להסביר בדיוק מה זה OC ולמה לא מוכרים אותו? (חוץ מזה שכדי להיות איש תמיכה טכנית ב MS הוא לא צריך לדעת גרוש על OC)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקיצר

הורדתי SP2 והתקנתי

**צונזר. אין לדבר על Warez בפורומים!**

הכל עובד טוב (חוץ מזה שאני לא יכול לעבוד יותר עם STYLE כי הוא לא מזהה את הגרסה של הWIN הזאת, אבל זה לא בעיה ממש :))

חוץ מבעיה מוזרה אחת

השפות לא עוברות לי עם ALT SHIFT, אלא רק עם בחירה של העכבר בTASKBAR

ממש מוזר

אני אנסה להתקין את השפות מחדש, אבל אם למישהו יש רעיון אחר אני אשמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

liiight, אתה מתבקש לקרוא שוב את חוקי הפורום ולהפנים אותם. אין לדבר על גרסאות לא חוקיות של תוכנה בפורומים.

זוהי ההודעה השניה שאני נאלץ לצנזר היום. למה כל- כך קשה להבין שיש דברים שעליהם לא מדברים בפורום? לא אכפת לנו מה אתם עושים כל אחד בביתו, ואף אחד לא מבקש מכם תעודה על כך שמותקן אצלכם חוקי לפני שעוזרים לכם. אבל הודעות שעיסוקן הוא בכך שהורדתם גרסה כזו או אחרת או שצרבתם וכו' וכו' פשוט לא רצויות פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SP2 זה שדרוג חינם, כלומר זה חוקי לחלוטין מה שהורדתי (זה בדיוק אותו שם קובץ של SP2, שום דבר אחר)

והתוכנה השנייה, היא רק תוכנה שציינתי שקיימת, כלומר קיימת בגרסה חוקית.

אני מסכים איתך ב100% שלא צריך להתקיים דיון בנושא תוכנות לא חוקיות, אבל אם תסתכל על ההודעה המקורית שלי, אתה תראה שזה לא היה המקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בווינדוס לונגהורן יגיע אנטיוירוס מובנה , העונה לשם rav .

אני לא מתכוון להשתמש בו , כנ"ל לגבי הפיירוואל .

יש חיצוניים הרבה יותר טוב , ומייקרוסופט שנתה פיירוואל רק כגימיק ..... ::):P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להוריד כבר את הגירסה הרשמית של SP2 אבל לא מותאם אישית אלא רק את הגירסה המלאה לIT

זה 266MB כמו שכבר אמרו אז כדי שיהיה לכם אינטרנט מהיר בשביל זה

הSP2 הותקן, למרות שהיתה בעיה עם יצירת נקודת שיחזור- ההתקנה פשוט נתקעה שם, פתרון זמני שלי - פשוט תורידו את הSYSTEM RESTORE למשך ההתקנה (מסוכן כי זה גם מוחק לכם אם אני לא טועה את כול הנקודות הישנות) בכול מקרה גם אחרי שמורידים את הSYSTEM RESTORE אז לוקח להתקנה לעבור את הנקודה הזו הרבה זמן (~דקה)

לאחר שהורדתם את הSP2 בגירסה המלאה אין שום בעיה ליצור דיסק התקנה של WIN עם SP2 זה נקרא slipstream

יש לכם את המדריך הזה - http://www.windows-help.net/WindowsXP/winxp-sp1-bootcd.html שמדבר על SP1

צריך רק לדעת אם לSP2 דורש SP1 כדי שהיא תוכל להתקין או שSP2 כוללת בתוכה את SP1

כמובן בשביל הslipstream צריך עותק חוקי כדי שזה יהיה חוקי לבצע גיבוי של הדיסק

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי אני התקנתי SP2 על התקנה נקייה של XP ולא היו לי שום בעיות ואני חייב להודות שאני רק מופתע לטובה מהעבודה שהם עשו...

העבודה יותר מהירה ומרגישים את זה..

תוריד מפה:

http://download.microsoft.com/download/1/6/5/165b076b-aaa9-443d-84f0-73cf11fdcdf8/WindowsXP-KB835935-SP2-ENU.exe

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SP2 זה שדרוג חינם, כלומר זה חוקי לחלוטין מה שהורדתי (זה בדיוק אותו שם קובץ של SP2, שום דבר אחר)

והתוכנה השנייה, היא רק תוכנה שציינתי שקיימת, כלומר קיימת בגרסה חוקית.

אני מסכים איתך ב100% שלא צריך להתקיים דיון בנושא תוכנות לא חוקיות, אבל אם תסתכל על ההודעה המקורית שלי, אתה תראה שזה לא היה המקרה

הבעיה היתה שציינת שמות מדויקים של Release-ים (כמו שהם נקראים בתחום ה-Warez). אני לא מתעלם מהעובדה ש-SP2 הוא חינמי או מהעובדה שייצאו (בעתיד) עותקים של XPSP2 - ולכן לא מחקתי את כל ההודעה, אלא רק את השמות המפורשים שכללו את שמות ה'קבוצות' ששחררו אותן לאינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...