מחשב נייד [**פרטים נערכו**] - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד [**פרטים נערכו**]

love-its-my-name

Recommended Posts

שלום,

אני מחפש מחשב נייד שישמש לעבודה באוניברסיטה ואלו הדרישות :

חשיבות המשקל שלו עולה בעדיפות ראשונה אז בבקשה שלא ישקול יותר מקילו וחצי.

מסך- שהגודל של המסך ינוע בסביבות ש 14 אינץ ומעלה.

ארד דיסק - שיהיה 40 ג'יגה [או יותר]

מעבד וזיכרון -  ממש לא צריך שהמחשב יהיה מהיר אבל שינוע הכי חלק שאפשר בword ובתוכנות אחרות שקשורות לאוניברסיטה ומשרד [מצגות (יש מצבים שמחשב איטי מידי גורם לבעיות עם מצגות כבדות מידי אז בבקשה שיהיה מספיק חזק בשביל להריץ כל מצגת] וכמובן שלא יתקע כל תוכנה אחרת כמו שאמרתי כתוצאה מאיטיות וגם שההפעלה שלו תהיה ממש קצרה. כמובן שתהיה אופציה להוסיף עוד זיכרון ושהזיכרון יפעל ב דידיאר [מומלץ לא פחות מ 256 מגה על 400hrz ]

כרטיס מסך - כמו שאמרתי, המחשב ממש לא מיועד למשחקים אבל שלא יתקע אם מישהו ירצה להפעיל שולה המוקשים ^^ סתם אני מתכוון יותר בכיוון של סרטי וידאו כבדים או מצגות ממש כבדות.

עכבר ומקלדת - אני חושב שקצת יהיה קשה להתרגל לעכבר הידני של המחשב הנייד אז כנראה אוסיף גם איזשהו עכבר נחמד למחשבים ניידים אבל שבכל מקרה העכבר המובנה יהיה קל לתפעול ושהמקלדת תהיה נוחה  ושכמובן המקלדת לא תהיה רועשת כמו ברוב המחשבים הניידים ושלא כל הקלדה תוציא מריכוז את האנשים הסובבים.

המראה- שיהיה אלגנטי ולא צעצועי כזה.. הייתי הולך בכיוון של ה"אפל" כמו שיש תמיד בסרטים [אלה שיש להם מחשב נייד במשרד עם החלון המואר בצורה של תפוח [החברה "אפל"] ] אך גם נייד אחר אלגנטי יתקבל בברכה.

פיטצ'רים - חשוב מאוד שהמחשב יוכל להתחבר למקרן או כל דבר אחר [s-VIDEO] ושתהיה לו יציאה לרמקולים ולמיקרופון ויו אס בי כמובן! ובקיצור, שיהיה "מחשב".

סוללה - ממש חשוב ברוב המקרים! שהסוללה תהיה איכותית ושלא תגמר תוך שעה! ראיתי סוללות כאלה שזה כמו צינור שמתחבר מאחורי המחשב הנייד וזה נראה ממש אחלה וגם שוקל ממש מעט! [ראיתי את זה כשחיפשתי נגן דיוידי נייד ויש המון כאלה עם הסוללה הזו והיא גם ממש חזקה ועמידה לאורך שעות!].

כוננים שיהיה כונן דיוידי וצורב בכונן אחד ואם אפשר אז שיהיה כונן פלופי או שאולי אני אוכל לקנות כונן פלופי נייד שמתחבר ביואסבי אבל זה סיפור אחר...

התקציב כמה שיותר זול יותר טוב אבל המחיר נע בין ל 6K

מודם בבית שלי יש רשת ביתית אלחוטית ואני אקנה כרטיס רשת למחשב אז שאני אוכל לחבר אותו...

עוד משהו האם אפשר לקנות מחוץ לארץ [אני ממש מעדין לקנות משם כי יש שם יותר אופציות והמחירים נמוכים ביותר מ 40 אחוז [בחלק מהמקרים] אבל הבעיה היא המקלדת, זה ממש מגעיל ולא אסטטי להדביק מדבקות אז האם אפשר להחליף את המקלדת או אולי יש איזה מקום שמדפיס אותיות בעברית על המקלדת?

אני חושב שזה הכול.. אני אודה לכולכם על העזרה!

בתודה מראש,

אבי.

עריכה :

אם המחשב מחול אז שבמקרה הרע לא ישקול יותר מ 4.5 פאונד [ 2 קילוגרם] ובמקרה הטוב לא יותר מ 4.0 פאונד .

התקציב למחשב מחול הוא 1600 דולר עם יכולת לגמישות אבל תנו כמה בגלל שאני מתכנן לקנות במחיר שלא עולה על 1200 דולר ופחות משום שכנראה אני בטוח אמצא אתר שימכור מחשב ב 1600 ב 1200 דולר אז בקיצור תביאו גם מחשבים זולים [1200 דולר] וגם יקרים [1400-1600 דולר].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני מחשבי סנטרינו חזקים ונאים (לא מכוערים כמו ibm) כל אחד בהתאם למחיר, ה-LG יהיה הרבה יותר טוב בשבילך.

http://p1000.co.il/hot_sale_product.asp?g_id=3207824

http://p1000.co.il/hot_sale_product.asp?g_id=3228482

לי יש נייד של hp כמו בסימלון העיצוב שלו מדהים ובכלל המחשבים של hp. ניידים של אפל יקרים להחריד ואין ממש איפה להשיג אותם ואתה לא תקבל אותם עם ווינדוס בגלל שהם מקינטוש.

ופה תוכל להרכיב נייד של אפל אך תצטרך לקפוץ לארה"ב ולקחת אותו.

http://store.apple.com/1-800-MY-APPLE/WebObjects/AppleStore.woa/71407/wo/b827NlZYzoUc2gQzYLE19rKRNm9/1.0.9.1.0.6.17.1.2.27.3.1.1.0?55,11

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, יש המון חורים במחשבים שהבאתם...

המשקל הוא ממש חשוב וגם המחיר  שנתתי חשוב... רשמתי 6K ונתנו לי ב 8K ועוד המשקל שלו הוא 3.3.

נכנסתי לאתר http://www.pricewatch.com/ ומצאתי המון מדהימים אבל אני לא ממש יודע איזה לקחת...

אני חושב שהאתר שנתתי הוא ממש טוב למחשבים מחוץ לארץ.

רציתי לשאול אם אפשר לחליף את המקלדת למקלדת בעברית בתוספת של כמה דולרים.

והאם יש עוד הצעות שנצמדות יותר אל הבקשות?

תודה מראש,

אבי.

עריכה :

בקשר להזמנות מחול אין בעיות כי אפשר יש לי המון מכרים מחול [ ארצות הברית, מקסיקו, קנדה וכו' ] וגם אחי חוזר רק עוד חודש וחצי מחול והוא יוכל להקפיץ את המחשב איתו.

נ.ב.

אין בעייה לחכות חודש וחצי עד לקנייה אבל כמה שיותר מהר יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o ומה החישוב הזה?

ראיתי המון ב במשקל ממש קרוב לזה! [עריכה - במשקל זהה לזה ובמחירים ממש אבל ממש סבירים!]

אולי מישהו יכול לעזור לי אם זה?

ואם אני קונה מחוץ לארץ - האם אני אוכל להוסיף איכשהו עברית למקלדת ללא הדבקת מדבקות לא אסטטיות? [הדפסה או משהו כזה...]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה בקושי עוזרים לי?

זה ממש חשוב משום שהמחשב הוא לעוד שלושה שבועות מעכשיו ובלעדיו אי אפשר להסתדר באוניברסיטה!

יש עדיפות של 85 אחוזים על מחוץ לארץ אבל שתהיה גישה מהאתר ללונדון או למקסיקו או לקנדה אבל קנדה עדיף פחות. [אנשים שיוכלו להקפיץ את זה בדרך לארץ] או כמובן, לארץ.

אפשר לומר שזה דחוף משום שעד שהמשלוח מגיע וכול זה... אז בבקשה אני מבקש שתעזרו לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקניית נייד, כדאי לסמוך על ביקורת גולשים מחו"ל.

ראה כאן למשל

ביררתי קצת לגבי ניידים מומלצים בתקציב הנתון. הניידים הבאים: 3010ea, nx7010, x1000 וכמו כן ה-3100 וה-3220, כולם ממשפחת HP, נחשבים למוצלחים מאד, ועונים על כל דרישותיך כמעט, הבעיה היא שוב המשקל..כולם בסביבות ה 3kg.

אם לא תענה כאן בצורה יותר מפורטת, באפשרותך לנסות ולשאול בפורום באנגלית שעושה רושם כמתמחה בניידים.

ראה כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה לא הבנת אותי..כשאמרתי "אם לא תענה כאן בצורה יותר מפורטת", כוונתי היא לא אליך, הכוונה היא "אם לא יענו לך כאן בצורה יותר מפורטת".. ;)

שים לב שבקישור הראשון שהבאתי לך כל הניידים הם מתחת ל4lbs כלומר, מתחת ל1.7kg. לדעתי כדאי לך לבחור בעזרת Reviews, אין מדד יותר טוב מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה...

סליחה על הטעות.

בכל מקרה, עברתי באתר שנתת וראיתי שהבעיה שם היא שהמסך ממש קטן! 12 אינץ' זה ממש קטן ויהיה ממש קשה לעבוד עליו וזה עוד בלי לציין את הקטע שבו בהמון ביקורות הם מציינים שזה לא ממש מומלץ למי שמתכוון לכתוב הרבה משום שהמקשים קטנים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איש, אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

מסך 12 אינץ' הופך את המחשב להרבה יותר , קל משקל וכמובן זולל פחות אנרגיה. בדיוק מה שאתה צריך ורוצה - רק שהמגלבה שלו היא שהוא קטן...

גם אני הייתי רוצה פרארי איטלקייה במחיר של סקודה (לפני שת"פ עם VW), עם סחירות שוק ואמינות של מזדה ואיכות גימור גרמנית.

אתה צריך לעשות חושבין כי כל דבר בעולם הוא פשרה, במיוחד כשהתקציב אינו בלתי מוגבל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...