יש לי בעיה עם קירור מים ביתי ... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי בעיה עם קירור מים ביתי ...

giloman

Recommended Posts

גמרתי את הכל ;D

חוץ מזה שצריך ספק כח כדי להפעיל את המאווררים עכשיו זאת הבעיה כי המערכת בנויה מחוץ למחשב

יש לי ספק ישן אבל אני שואל איך לעשות שהספק יתחיל לעבוד כשאני אלחץ על מתג שלא קשור ללוח אם

(איך אני אגרום לספק להידלק ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו חיבור ATX?

אם כן, בכדי להדליק אותו מקצרים את החוט הירוק ואחד השחורים.

תיקח מתח כיבוי של מחשב, תבודד את שני החוטים, ותלחים אחד לשחור ואחד לירוק.

בצורה זו, המתג הזה יפעיל ויכבה את הספק.

מקווה שעזרתי :)

RJ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שני חוטים במתג של ההדלקה איזה להלחים לירוק ואיזה לאחד השחורים

הצבעים של החוטים הם צהוב ולבן ...

ואיך להלחים כאילו לעשות חור קטן בחוטים של הספק כך שהחוטים ממתכת יהיו גלויים ואז ליצור מגע בין הגלויים של הספק והגלויים של המתג ?

תודה RJ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה עושה לפי מה שהבנתי, זה לוקח את החיבור ATX שלך (הזה עם ההרבה חיבורים, אם יש לך AT אז זה הכי שמאלי

אם אני לא טועה, והוא בצבע כתום) OK, אז אתה לוקח את החיבור תוקע בחור של החוט הירוק חוט, את הקצה השני את תוקע

לחור של חוט שחור. בשלב הזה זה אמור לעבוד (או להשרף ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה לעשות להלחים את הירוק לאחד השחורים ?

ומה זה נותן לי ? שכשאני מחבר את הספק לחשמל אז הוא יתחיל לפעול ?

להלחים או לחבר בין החוט הירוק חוט השחור (הכוונה לחבר לפין שלו ...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שלא יצא לי להגיב עד עכשיו והתרד הדרדר ככה.

כמו שאמרתי אתה צריך לקצר את החוט הירוק ואחד השחורים.

יש לך מתג ובו חוט לבן וחוט צהוב. הם שניהם זהים! אין משמעות מי מהם יילך לירוק ומי מהם יילך לשחור.

אז לדוגמא תלחים את הלבן לירוק בחיבור ה ATX, ואת הצהוב לאחד השחורים בחיבור ה ATX.

ובקשר לדרך ההלחמה, עדיף שתוציא את השחור והירוק מתוך חיבור ה ATX, תשחיל עליהם סליבים(היט שרינקים), תלחים עם הלבן והצהוב, ואז תמקם את ההיטשרינקים על גבי ההלחמה, תיגע בהם קלות עם המלחם בכדי לכווץ אותם על גבי ההלחמה ולבודד אותה.

בצורה זו תמנע התחשמלות, למרות שגם אם היית מתחשמל(ושוב, עדיף לא לקחת את הסיכון) זה מתח של פחות מוולט(ולא מתח גבוה כמו שמישהו אמר...)

מקווה שעזרתי :)

RJ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RJ מה לעשות בעצם להוציא את החוטים מהATX (מהחיבור פלסטיק )

יהיו לי ואז להוציא את החיבור של המתג מהפלסטיק שעליו כתוב POWER SW

ולהלחים אותו למקום בחיבור הATX שהיה פעם בתוך הפלסטיק ואני אשים שם איזולירבנד ...

ואם אני משתמש בספק עם כפתור 1\0 ON\OFF אז לא צריך כלום אלא זה יהיה המתג המפעיל ומכבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא,

התחלת נכון,

אתה יודע מה, בעצם נעשה את זה יותר פשוט.

תחזיק את הכבל ATX ביד, ואז תחתוך את הכבל הירוק ואת אחד השחורים, מספר ס"מ לפני הפלסטיק, ותבודד אותם.

עכשיו תיקח את הפלסטיק של ה POWER SW ביד, תחתוך את הלבן והשחור מספר ס"מ לפני הפלסטיק, ותבודד אותם.

אז תלחים, לבן לירוק, צהוב לשחור, ותעטוף אותם באיזולירבנד.

זה שיש לך מתג ON\OFF לא עוזר לך מכיוון שזה פשוט מפעיל את הספק, אך הוא עדיין ב STANDBY, קיצור השחור והירוק נועדו להוציא אותו מ STANDBY לדלוק ממש.

אם יש לך עוד שאלות תשאל, אבל לא תתחיל להלחים, עד שאתה לא בטוח ב 100% שהבנת בדיוק מה הולך לאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...