הכרטיס הגרפי המשתלם ביותר, למישהו יש מושג? - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכרטיס הגרפי המשתלם ביותר, למישהו יש מושג?

elekamit

Recommended Posts

יחס עלות תועלת אדוני !!! כרטיס שהוא השקעה סולידית לטווח ארוך (לפחות שנה וחצי).

לפיור אן יציאת והוא יותר יקר עוד לפני שמדברים על יציאת הטלויזיה!!!

ואים מחר נרצה לראות בטלויזיה אז ניזרוק את הפיור או ניקנה כרטיס פורס ב 70 דולר ?

חוץ מיזה במיקרים מסוימים יש תועלת  ונחיצות בתוספת הזיכרון (אחרת למה יש בגי פורס 3 128 מגה).

דן

cwm39.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב, אז החלטתי לקנות

ge force ultra 2 gts

למישהו יש משהו להגיד שאולי ישנה את דעתי?

קודם כול, נראה אותך מצליח להשיג אותו בישראל. וגם אם תשיג אותו תאלץ לשלם לפחות מחיר של 3 ti 200 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי אנשים,

אני לא מבין מה יש לכם נגד כרטיסים תקציביים...

הם בסה"כ כרטיסים טובים, שעושים את העבודה(אני מדבר על הMX הרגיל והMX400, הMX200 זה דרעק מבחינת הרבה מובנים.). לדעתי, עדיף לקנות כרטיס תקציבי עם הטכנולוגיה האחרונה, מאשר לקנות כרטיס ישן טיפה, אבל דגם יקר. במקרה הזה ,ההבדל הוא באמת 50-60 שקל בין כרטיסים עם אותה טכנולוגיה אז באמת אין הבדל גדול.

לפני שנה, בערך, קניתי 2MX רגיל, כאלה שיש להם 128 ביט זכרון, ו32 מגה זכרון, והיות וזה כרטיס של חברת הרקולס הCORE והזכרון עובדים יותר מהר, ואני עדיין מרוצה ממנו. בהתחלה חששתי מלקנות כרטיס מסך תקציבי(תמיד יש לי מחסור בכסף...), אבל החלטתי ללכת עליו, ואני ממש לא מצטער ביחס למחיר ששילמתי עליו בזמנו. כמו-כן, אני עדיין לא רואה צורך לשדרג/להחליף אותו, גם כאשר אני משדרג את הלוח והמעבד שלי בזמן הקרוב, ואז אני אחכה לקנות כבר 3 עם 64 מגה(בטווח של עוד איזה חודשיים-שלושה).

שנה וחצי בערך...הוא לא איכזב אותי מעולם...הוא מריץ מקס פיין חלק אם זה נחשב...

שנה וחצי זה עוד איך שהואסביר, אבל הפנטיום 4 "השלמים", שמוכרים בחנויות עם RIVA TNT 2 זה ממש לא הוגן, היות ומדובר בכרטיס ישן...

הוא מריץ מקס פיין חלק אם זה נחשב...

כן, די נחשב, תלוי באיזה רזולוציה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sxs

בתאריך 11/07/01 ב 19:08:38, sxs כתב:

--------------------------------------------------------------------------------

תעשה לאנושות טובה ותפסיק לדבר שטוית.

הידע שלך לא מיתקרב לפיטריה של הציפורן בזרת של הרגל השמאלית שלי !!!

ועד שהידע שלך יתקרב לידע שלי והנסיון שלך יתקרב לניסיון שלי (אני מתפרנס מתחום המחשבים)

בחברה ידוע ומאוד מכובדת !!!

אז תוכל לכתוב  לי תפסיק לדבר שטיות !!!

ובנתיים תנגב את החלב מהשפתיים !!!

ממש כמו במכוניות: מה שאתה נהגתה  קדימה אני כבר נהגתי  ברוורס !!!!

ילדון !!!

דן cwm39.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל לך להתעצבן, הוא כנראה איזה ילד שההורים שלו קונים לו כל מה שהוא מבקש, וכסף או הרעיון של עלות/ביצועים כמעט ולא קיימים אצלו(אולי רק בחלונות הגבוהים של מעבדי DUAL ודברים כאלה, שזה כבר באמת יקר להורים שלו).

עצוב לראות שילדים בני 16-17, לא הבינו את מה שאני כבר מבין מגיל 15, שההורים לא קונים הכל ולפעמים בחיים צריך להתפשר על הרבה דברים(גם מבחינה כספית וגם מכל שאר הבחינות). כנראה יש אנשים עם חיים מעושרים מאוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אצא להגן על SXS, כי לםפי דעתי כל ג'י פורס 2 שהוא לא אולטרה לא נחוץ לו 64 מגה בייט...

מה גם שהגרסא הזו של לאמ אקס 400 יקרה מדיי לפי דעתי, כי כמו שכבר הזכרנו לך הג'י טי אס החדש פי כמה עולה ממש כמעט אותו דבר !!!

אנחנו לא באים להתקיף אותך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...