ראיה לאמיתות התורה אחת מיני רבות - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראיה לאמיתות התורה אחת מיני רבות

דוד

Recommended Posts

טוב ברור שיש פושעים גם חילוניים ואלי אפילו יותר אבל הם לא מכנים את עצמם רבי או איש דת- פה הבעיה !!!

בקשר לכבד דעה שונה אין שום בעיה רק אני לא סובל כפיה דתית !!!

בשביל החבורת דפוקים האלה לסגור כבישים וחניות בשבת למה? כי הם יפים ....לא כי הם כופים את עצמם כמו מחלה מדבקת-וירוס.

זהו ממש מחליא אותי .

בקשר לעשות בכוונה - כן זה הדרך שלי להלחם בוירוס הזה.

וכל מי לא חושב כמוני אני לא יודע מה גילכם אבל בצבא שאתם תראו טת התור המאד ארוך של פינגוינים לקבל פטור מהשרות בעוד שאתם

בתור היותר קצר להתגייס אז נדבר.

עוד משהו יש כאלו שכן מתגיסים ואז מה עושים במשפחה שלהם - חרם ונידוי,נו אז מה אתם רוצים שאני יחשוב על אנשים כאלה.

כאלה טמבלים שרוצים שלא יהיה שידורי פורנו בארץ בגלל שהם רוצים לשים עורץ של הרב כדורי ושל ש"ס אך אם יש שידורי פורנו

זה מטמאה את הממיר !!!! נו איזה קישקוש.

הם אלה שמסכנים לנו את חופש הביטוי לכן אני ענה להם באותו מטבע.

אין הם היו אנשים טובים והגונים אז לא היה מפריע להם שיהיו אוטובוסים בשבת כי כל אדם חופשי לעשות העולה על רוחו כל עוד זה לא פוגע

באדם אחר, גם הפלות לאיזה אדם בעולם יש זכות להגיד לאשה או גבר מה לעשות בגופו !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ואני עוד בכלל לא רוצה להכנס לעיניין השואה .

אני חושב שאם אלוהים קיים במהדורה שהתורה\חרדים טוענים אז הוא או מאמיניו עושים כל מאמץ בכדי שאחרים ישנאו אותו ואותם.

אפילו היום - קיצוץ קיצבאות ילדים למשפחות גדולות : לאיזה משפחה נורמלית לא חרדיתית יש 7 ילדים - מה האישה זה מכונה ליצור ילדים.

רק אצלהם ואצל הערבים יש משפחות עם 10 -6 ילדים, אז הם בוכים על הקיצוץ . צריך להיות בארץ קצבה ילד ראשון שני ושלישי (וגם 3 זה הרבה) וזהו רוצים משפחה עם 6 אין כסף למדינה תקנו קונדומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב ברור שיש פושעים גם חילוניים ואלי אפילו יותר אבל הם לא מכנים את עצמם רבי או איש דת- פה הבעיה !!!

בקשר לכבד דעה שונה אין שום בעיה רק אני לא סובל כפיה דתית !!!

בשביל החבורת דפוקים האלה לסגור כבישים וחיניות בשבת למה? כי הם יפים ....לא כי הם כופים את עצמם כמו מחלה מדבקת-וירוס.

זהו ממש מחליא אותי .

בקשר לעשות בכוונה - כן זה הדרך שלי להלחם בוירוס הזה.

וכל מי לא חושב כמוני אני לא יודע מה גילכם אבל בצבא שאתם תראו טת התור המאד ארוך של פינגוינים לקבל פטור מהשרות בעוד שאתם

בתור היותר קצר להתגייס אז נדבר.

עוד משהו יש כאלו שכן מתגיסים ואז מה עושים במשפחה שלהם - חרם ונידוי,נו אז מה אתם רוצים שאני יחשוב על אנשים כאלה.

כאלה טמבלים שרוצים שלא יהיה שידורי פורנו בארץ בגלל שהם רוצים לשים עורץ של הרב כדורי ושל ש"ס אך אם יש שידורי פורנו

זה מטמאה את הממיר !!!! נו איזה קישקוש.

הם אלה שמסכנים לנו את חופש הביטוי לכן אני ענה להם באותו מטבע.

אין הם היו אנשים טובים והגונים אז לא היה מפריע להם שיהיו אוטובוסים בשבת כי כל אדם חופשי לעשות העולה על רוחו כל עוד זה לא פוגע

באדם אחר, גם הפלות לאיזה אדם בעולם יש זכות להגיד לאשה או גבר מה לעשות בגופו !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ואני עוד בכלל לא רוצה להכנס לעיניין השואה .

אני חושב שאם אלוהים קיים במהדורה שהתורה\חרדים טוענים אז הוא או מאמיניו עושים כל מאמץ בכדי שאחרים ישנאו אותו ואותם.

אפילו היום - קיצוץ קיצבאות ילדים למשפחות גדולות : לאיזה משפחה נורמלית לא חרדיתית יש 7 ילדים - מה האישה זה מכונה ליצור ילדים.

רק אצלהם ואצל הערבים יש משפחות עם 10 -6 ילדים, אז הם בוכים על הקיצוץ . צריך להיות בארץ קצבה ילד ראשון שני ושלישי (וגם 3 זה הרבה) וזהו רוצים משפחה עם 6 אין כסף למדינה תקנו קונדומים.

ברוב הנקודות שהעלית אני מסכים אתך.

אבל לי יש בעיה עם הדרך שבה הצגת את דעותיך.

חוצמיזה כפייה חילונית לא יותר טובה מכפייה דתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאכול חזיר ליד בית כנסת או לנסוע לידו בכוונה ביום כיפור זה באמת חוסר כבוד משווע.

אבל...

נכון מאוד
לסגור בתי עסק בשבת, לבטל תחבורה ציבורית בשבת, איסור על מכירת לא כשר ברוב החנויות, חוק שמחייב את צה"ל להגיש אוכל כשר לחיילים.

זה לא חוסר כבוד?

שלילי בזנ"טי.

מיני, גבש דעות אחרי שתדע קצת עובדות... שלושת הדוגמאות הראשונות שנויות במחלוקת שכן הם שתנגשויות זכויות של עקרונות דמוקרטיים שונים (כמו "עריצות הרב" <- יש להתחשב במיעוט) או ההתנגשות בין מדינה יהודית..ודמוקרטית. לגבי הרביעי - ה"חוק" (זה לא חוק, זו תקנה משנת 1948) הוא צודק לחלוטין, בצבא ישנם יהודים-דתיים, יהודים-מסורתיים, חילוניים, דרוזים, בדויים ועוד. מאחר ואוכל כשר לא אסור בשום כבוצת אוכלוסין ואילו הפוך כן -> הגיעו למסכנה הזו ע"מ שכל האוכלוסיות יוכלו להשתתף בצבא.

ניניניני

הדוגמאות הן בשום אופן לא עריצות הרוב, כי:

הרוב לא אומר "אתם חייבים לפתוח את העסקים שלכם בשבת". מי שרוצה שיפתח, מי שלא רוצה, זכותו המלאה לשבת בבית ולנוח. חוץ מזה, זהו חופש העיסוק...

לגבי , הרוב לא צריך לוותר על שום דבר כדי לרצות את המיעוט, זוהי דמוקרטיה לשמה.

חופש העיסוק וחופש מדת תקפים לגבי מכירת אוכל לא כשר.

לגבי אוכל כשר בצבא, מקובל.

אגב, עריצות הרוב זה כשהרוב מונע מהמיעוט את הזכויות הבסיסיות שלו, אין לזה שום קשר למתחשבים/לא מתחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בס"ד

כתבת :האברהם הזה היה עם סמים קשים והיה לו כושר שיכנוע יוצא מן הכלל ובימים האם האנשים לא ידעו הרבה מאד דברים אז הם הסתפקו בהסברים דפוקים כמו - אלוהים עשה את זה אז הוא שיכנע את יצחק... ואולי כל המאות אלפי אנשים האלה לא ראו שום נס יוצא מגדר הרגיל... אולי הם ראו ליקוי חמה וחשבו שאלוהים גרם לשמש להעלם.. לך תדע.. אנשים

תשובה שלי: קודם כל אתה צריך להביא את הכתוב אם הוא שכנע את יצחק בצורה שאתה מתאר , היה צריך להיות כתוב זאת . לא כתוב כך . וחוץ מזה איך הוא שכנע את יצחק שהוא שומע את בורא העולם. ?? וחוץ מזה אם אדם יכול לשכנע את הדור הבא להחדיר סיפור כזה , מדוע אף אחד בעולם לא הצליח לעשות כן . ? אין עוד סיפור כזה שבו מתואר שישות פונה לעם ואומרת להם אני בורא העולם . בכל הדתות הגדולות הם מביאים את הסיפור של היהודים והדתות הקטנות לא מתיחסות לבורא העולם.

בקשר לחייזרים . אני יכול להראות לך הרבה ראיות לכך שלא יתכן שהתורה ניתנה על ידי חייזרים.

בתורה יש הרבה נבואות שגוף גשמי לא יכול לנבא. יש נבואה בתורה שבכל דור קמים עלינו לכלותינו והקדוש ברוך הוא מצילנו מידם. וזה לא יכול לבצע משהו גשמי. וכן בהיסטוריה של עם היו מצבים שהעם חטא ובאה עליו גזירת השמדה ולאחר חזרה בתשובה הגיזרה בוטלה לדוגמא מגילת אסתר. וכן היה בעם מצב שבאו הרבה חיילים לכבוש את ירושלים ובכלל שהעם שמר תורה ומצוות החיילים מתו בדרך נס. היה זה בימי חיזקיהו. אם תרצה את הקישורים ואת הפרטים . נא להודיע לי . בלי נדר אני יכול להראות לך.

בכבוד רב

דוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד לכם מה אני חושב.

אני דוקוא מכבד את הדתיים האמיתיים על הלמדנות שלהם, כי זה דורש השקעה. לא מפריע לי שהם חושבים שיש אלוהים ואני לו, איש-איש באמונותו יחיה (אותו דבר לגבי כל תחום אחר: מוזיקה/סרטים/ספרים וכו').

מה שכן מפריע לי זה חברי ש"ס, המפלגות הדתיות (AKA פינגווינים). אנשים חשבו שמשפחת גמבינו באיטליה הייתה מאפייה מאורגנת היטב. אני אומר לכם, הם נראים כמו חבורה של ילדים קטנים לעומת האנשים האלו. הם פשוט תפסו את הממשלה/מדינה בביצים. מכיוון שיש להם שליטה בבערך 20% מהמקומות בכנסת, הם פשוט עושים מה בראש שלהם. שום ממשלה לא יכולה לקום בלעדיהם, והם יודעים את זה טוב מאוד. אז מה הם עושים? סוחטים, גונבים, עושקים ועוד שאר מצוות ומעשים טובים. והכל בשם האלוהים (מזכיר לי ציטוט מספר שנאמר בזמנו על הצלבנים: "הם בזזו, רצחו ואנסו. כמובן שכל זה היה בסדר, כי זה היה בשם האלוהים").

ה"כאילו דתיים" האלה הם ממש סרטן בגוף של המדינה. הם מצליחים, לגמרי לבד, לדפוק לנו לחלוטין את הכלכלה. אמא שלי מקבלת משכורת ברוטו של בערך 15000 ש"ח. מזה נשאר לנו בערך 9000, אם לא פחות. מכל המס הזה, אולי 30% אחוז באמת הולכים למדינה. הרוב הולך לממן ישיבות, שהאנשים בהן יותר רחוקים מאלוהים ממני.

זאת גניבה בקנה מידה היסטורי ממש.

אבירם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מאמין בקיומו של אלוהים, אתם לא.

למה להתווכח? הרי אף אחד לא ישנה את דעתו במילא...

מה שכן אפשר לעשות הוא להתעלם, למחוק את דוד מהפורומים, כי ללא ספק הוא לא פה בשביל החומרה, או להמשיך להתווכח (ולזה כמו שאמרתי, אין טעם).

מכיוון שאין לי באמת עניין בלהוכיח שום דבר, אחוד לדוד חידה נחמדת, סתם בשביל הספורט.

דוד פשוש, אלוהים הוא כל יכול, הלא כן? האם הוא יכול ליצור אבן כה כבדה שהוא עצמו לא יוכל להרים אותה?

חה חה, איזה פרדוקס עלוב, אבל קצת מבטל את הקונספט של אלוהים, לפחות של אלוהים כל יכול.

תודה רבה על תשומת הלב,

ת'ורן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בס"ד

למה אתה משנה נושא . ? כנס לקישורים שהבאתי ותקרא . אם לא תקרא. לא נוכל להבין אחד את השני . בגלל שהחומר רב ואין אפשרות להכניס אותו לאתר אני הבאתי קישור לאתר אחר. נא לקרא ואחר כך להגיב . אני רק מטפל בנושא ראיות לאמיתות התורה. ולא בפוליטיקה.

בכבוד רב

דוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בס"ד

למה אתה משנה נושא . ? כנס לקישורים שהבאתי ותקרא . אם לא תקרא. לא נוכל להבין אחד את השני . בגלל שהחומר רב ואין אפשרות להכניס אותו לאתר אני הבאתי קישור לאתר אחר. נא לקרא ואחר כך להגיב . אני רק מטפל בנושא ראיות לאמיתות התורה. ולא בפוליטיקה.

בכבוד רב

דוד

לא יצא איזה פסק הלכה שהאינטרנט זה מוקצה?

נדמה לי שכן, ואם אני אכן צודק אז עשה טובה וקח את עצמך ואת הפלצנות המצטדקת והמחליאה שלך מפה.

ותעשו טובה, תנעלו כבר את ה-THREAD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנעלו את הTHREAD.

ודוד, Get lost, you talking noting but pure bullshit.

לך תנסה לשכנע במקום אחר, פה זה את חומרה ולא אתר דתות.

חבל שיש עוד אנשים בעולם שאינם חכמים דיו(או לא עברו שלב אבולוציוני מסוים) כדי להבין שאין כזה דבר "אלוהים" ועוד מחנכים את הילדים שלהם כך בלי לתת להם שום בחירה שכלית לחשבו אחרת...

ואני ממליץ לך לחשוב קצת על זה: "אלוהים הוא כל יכול, הלא כן? האם הוא יכול ליצור אבן כה כבדה שהוא עצמו לא יוכל להרים אותה?"

נ.ב

אתה באמת מאמין שהעולם נברא לפני איזה 6000 שנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wizard אתה לא צבוע, אבל מאידך לא מבריק.(ממש לא).

הערותיך מעניינות אותי כקליפת השום.
הקיצר, אתה סתם מאיים
לא קראתי לו להפסיק.
קורא להודעותיו "רדודות" ועדיין מתווכח איתו
נכון, זו לא צביעות.
אז או שאתה מתנגד, וקורא לו להפסיק
התנגדתי? get your facs straight - אין לי כל בעיה עם דעות פוליטיות, חברתיות או דתיות שונות משלי.
או שפשוט ממשיך כרגיל
ברור שאני ממשיך כרגיל...
לדעתי זאת צביעות

אילו התנגדתי אני-עצמי לדעותיו אך תמכתיהן, גם זו צביעות, אך צביעות פנימית.

אילו התנגדתי לעצם הבעת והבאת דעתו אך לא עשיתי בנידון דבר, אף זו צביעות (אך חלילה לנו אפילו (למרות שאני לא!) מאי-צביעות בנדון השוות ערך למשטרת-דעות).

אילו קראתי לו להפסיק (ולא!) ומאידך המשכתי, זאת צביעות.

אך משלא קראתי לו להפסיק ולא הפסקתיו (ואף אני לא הפסקתי) - היה הצביעות כאן?

אלא אם כן הכלל יקבל את "ההגדרה" שלך לצבוע.
אתה בכלל יודע מה זה צבוע?...
ואני לא חושב שהוא... ---snip snip snip---
להגיד את זה זה כ"כ טיפשי...
צר לי לראות שהיהדות נמכרת בצורה זולה כל כך לאנשים לא ראוים.

צר לי שהיהירות מוצגת בצורה בוטה כ"כ ע"י אנשים לא ראויים (הדיוטים עובדתית ולדעתי גם... טוב את דעתי אני אשמור לעצמי).

נ.ב. - "זולה כל כך לאנשים לא ראויים" משמע אנו לא ראויים, ע"מ לכתוב כי מי שמציגה אינו ראוי-הוא (כפי שמשוכנעני שהתכוונת) היית צריך לכתוב: "זולה כל כך על ידי אנשים לא ראויים", וזאת עוד מבלי להזכיר את קישורי (וכישורי) הפיסוק החסרים שלך.

וזהו לבנתיים.

והערה לכל המנהלים/אחראי-פורומיםלא למחוק את הת'רד הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שאין לי באמת עניין בלהוכיח שום דבר, אחוד לדוד חידה נחמדת, סתם בשביל הספורט.

דוד פשוש, אלוהים הוא כל יכול, הלא כן? האם הוא יכול ליצור אבן כה כבדה שהוא עצמו לא יוכל להרים אותה?

חה חה, איזה פרדוקס עלוב, אבל קצת מבטל את הקונספט של אלוהים, לפחות של אלוהים כל יכול.

תודה רבה על תשומת הלב,

ת'ורן.

ת'ורן פשוש, ;D אם אתה מכיר את הפרדוקס הנ"ל אז אתה בוודאי גם יודע את התשובה.

התשובה היא כן!

איך?!

פשוט. כל שצריך לעשות הוא להתחשב במספר מוסכמות לגבי אלוהים:

1.הוא מעל לזמן

2.ברצונו יכול לשנות את בריאתו/יצירתו = האבן

3.ברצונו יכול לשנות את הסביבה בה נמצאת האבן (כוח משיכה?)

שורה תחתונה: בכל רגע נתון הוא יכול להגביל את עצמו ואו בלתי מוגבל, איך שמתחשק לו.

לא אכנס איתך לויכוח בנושא.

למקרה ובאמת אינך יודע, הצגתי לך שלוש מוסכמות לכיוון חשיבה.

אל תצפה ממני לתגובה, מפני שאיני מעוניין להיכנס לויכוח הדיבילי הזה. (רק מקרה הפרדוקס סיקרן אותי אם אתה באמת יודע את התשובה)

למנהלים, לא לנעול/לחסום את דוד, תנו לחבר'ה לשחרר קיטור.

אגב, לא נראה לי שדוד מתרגש כל כך מהתגובות הקיצוניות הוא פשוט מתעלם :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה עופר, אפילו לא שמתי לב לזה, חבל ש Thorn-Of-Invention לא יודע שבדיוק העניין הזה נדון כ"כ הרבה בגמרה (הגמרה? כמדומני כך).

אבל דוד, עם כל הכבוד, לא יכול להיות ספאמר - היהיה דין אחד לספאמר אחד ודין אחר לספאמר אחר... לא, הלא כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד לכם מה אני חושב.

אני דוקוא מכבד את הדתיים האמיתיים על הלמדנות שלהם, כי זה דורש השקעה. לא מפריע לי שהם חושבים שיש אלוהים ואני לו, איש-איש באמונותו יחיה (אותו דבר לגבי כל תחום אחר: מוזיקה/סרטים/ספרים וכו').

מה שכן מפריע לי זה חברי ש"ס, המפלגות הדתיות (AKA פינגווינים). אנשים חשבו שמשפחת גמבינו באיטליה הייתה מאפייה מאורגנת היטב. אני אומר לכם, הם נראים כמו חבורה של ילדים קטנים לעומת האנשים האלו. הם פשוט תפסו את הממשלה/מדינה בביצים. מכיוון שיש להם שליטה בבערך 20% מהמקומות בכנסת, הם פשוט עושים מה בראש שלהם. שום ממשלה לא יכולה לקום בלעדיהם, והם יודעים את זה טוב מאוד. אז מה הם עושים? סוחטים, גונבים, עושקים ועוד שאר מצוות ומעשים טובים. והכל בשם האלוהים (מזכיר לי ציטוט מספר שנאמר בזמנו על הצלבנים: "הם בזזו, רצחו ואנסו. כמובן שכל זה היה בסדר, כי זה היה בשם האלוהים").

ה"כאילו דתיים" האלה הם ממש סרטן בגוף של המדינה. הם מצליחים, לגמרי לבד, לדפוק לנו לחלוטין את הכלכלה. אמא שלי מקבלת משכורת ברוטו של בערך 15000 ש"ח. מזה נשאר לנו בערך 9000, אם לא פחות. מכל המס הזה, אולי 30% אחוז באמת הולכים למדינה. הרוב הולך לממן ישיבות, שהאנשים בהן יותר רחוקים מאלוהים ממני.

זאת גניבה בקנה מידה היסטורי ממש.

אבירם.

אתה צודק שלא אנחנו צריכים לממן את זה אבל הגזמת לגמרי עם ההיקף.

יש עוד דברים שאתה מממן ולא אומר כלום.

חלק מאד קטן הולך לחרדים.

יש פה למישהו מושג כמה כסף הקיבוצים חייבים?(יותר ממה שהישיבות קיבלו מקום המדינה)

הקיבוצים בארץ קרסו זה אחר זה בגלל ניהול כושל ותמיכה מאסיבית של המדינה שהכניסה אותם לשאננות, נכון להיום יש מעט מאד קיבוצים שמרוויחים כסף, לכל השאר המדינה מכסה חובות...מדובר במאות מיליארדים במשך השנים שיוצאים מכיסך הפרטי ואתה לא אומר כלום.

אבל מה לעשות?...חבר קיבוץ ממוצע הוא לא משכיל כי הוא חי בביטחון כלכלי והוא לא צריך ללמוד, אתה זה שמממן אותו.

מה לעשות למדינה הזאת יש עוד הרבה מה ללמוד, קפיטליזם וסוציליזם קצת מתנגשים ופה יש את שניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...