ראיה לאמיתות התורה אחת מיני רבות - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראיה לאמיתות התורה אחת מיני רבות

דוד

Recommended Posts

wizard אתה לא צבוע, אבל מאידך לא מבריק.(ממש לא).

הערותיך מעניינות אותי כקליפת השום.
הקיצר, אתה סתם מאיים
לא קראתי לו להפסיק.
קורא להודעותיו "רדודות" ועדיין מתווכח איתו
נכון, זו לא צביעות.
אז או שאתה מתנגד, וקורא לו להפסיק
התנגדתי? get your facs straight - אין לי כל בעיה עם דעות פוליטיות, חברתיות או דתיות שונות משלי.
או שפשוט ממשיך כרגיל
ברור שאני ממשיך כרגיל...
לדעתי זאת צביעות

אילו התנגדתי אני-עצמי לדעותיו אך תמכתיהן, גם זו צביעות, אך צביעות פנימית.

אילו התנגדתי לעצם הבעת והבאת דעתו אך לא עשיתי בנידון דבר, אף זו צביעות (אך חלילה לנו אפילו (למרות שאני לא!) מאי-צביעות בנדון השוות ערך למשטרת-דעות).

אילו קראתי לו להפסיק (ולא!) ומאידך המשכתי, זאת צביעות.

אך משלא קראתי לו להפסיק ולא הפסקתיו (ואף אני לא הפסקתי) - היה הצביעות כאן?

אלא אם כן הכלל יקבל את "ההגדרה" שלך לצבוע.
אתה בכלל יודע מה זה צבוע?...
ואני לא חושב שהוא... ---snip snip snip---
להגיד את זה זה כ"כ טיפשי...
צר לי לראות שהיהדות נמכרת בצורה זולה כל כך לאנשים לא ראוים.

צר לי שהיהירות מוצגת בצורה בוטה כ"כ ע"י אנשים לא ראויים (הדיוטים עובדתית ולדעתי גם... טוב את דעתי אני אשמור לעצמי).

נ.ב. - "זולה כל כך לאנשים לא ראויים" משמע אנו לא ראויים, ע"מ לכתוב כי מי שמציגה אינו ראוי-הוא (כפי שמשוכנעני שהתכוונת) היית צריך לכתוב: "זולה כל כך על ידי אנשים לא ראויים", וזאת עוד מבלי להזכיר את קישורי (וכישורי) הפיסוק החסרים שלך.

וזהו לבנתיים.

והערה לכל המנהלים/אחראי-פורומיםלא למחוק את הת'רד הזה

כמובן.

1.[glow=red, 2, 300]השולייה[/glow]

אני רואה שאתה מתאמץ מאוד לשמור על הכבוד שלך, וזה קצת פתטי, אשמח להמשיך את זה, זה מרענן מאוד.

כמו שאמרתי, אתה לא מבריק, (וזה מענין אותך, אל תמכור לי לוקשים אחרת למה הגנת על עצמך?אמממ כן אתה בהחלט לא מבריק, רק שלא תענה לי "אתה לא ראוי לתגובה ועל פי כך אינני ממשיך להתווכח עימך", יכול להיות שגמרת תחמושת בהודעה האחרונה, מי יודע.)

הקיצר, אני לא מתיימר לקבוע מי ראוי ומי לא, פשוט אתה(שוליית קוסם), קורא לו להפסיק מדבריו המיסיונריים(שזאת אכן מיסיונריות מטופשת ורדודה)מאיים עליו צורה הכי שכיחה"הקרח דק"(ראבק על מי אתה מנסה לעבוד?), אחרת הוא ימצא את עצמו בחוץ(אם זיכרונך ממשיך להטעותך זה בעמוד 4)

ולמרות כל אתה ממשיך להתווכח איתו.

ובכן, אם אתה מנסה להעליב אותי, אני ממש פגוע.

[glow=red, 2, 300]הטוב[/glow]

וכן אנשים פה לא ראוים, אפילו עופר טל(איש חביב מספקטרום מחשבים) מבין את זה, ויודע שזה דיון דבילי כדבריו.

לא בגלל בורותם העמוקה בנושא, אלא בגלל שהם פשוט לא רוצים, ואני קובע את זה בעזרתכם.

3.[glow=red, 2, 300]והטיפש[/glow]

לעומת זאת דויד ממשיך בויכוחיו הבלתי משכנעים, משוכנע שיחזיר מישהו למוטב, אבל גורם רק להיפך ,לכעס בפורום, לך הנאה פרוורטית משהו, וחילול השם.

אני מניח שהוא עובד באתר הידברות או שפשוט הוא החליט לזכות בחיי העולם הבא בדרך בזויה וקלה.

לסיכום שוליית קוסם, תמשיך להתווכח ובעמוד 10 תתחיל להבין שאני צודק.

נ.ב

אל תישבר לי, אני נהנה מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כרגיל, היהירות ההבלית (דברי-הבל להדיוטים) נוטפת ממך.

באופן רגיל הייתי מעיף אותך על החוצפה הזו אך בשביל הספורט אני מוכן לענות עוד פעם אחת. אל תמשיך עם זה פה, אם כי את הספורט אני מוכן להמשיך בכיף בפרטי עד אחרית הימים או שתמאס בזה מחמת ההבלות (נראה לי שהראשון יגיע אלנו קודם).

כמובן.

1.[glow=red, 2, 300]השולייה[/glow]

אני רואה שאתה מתאמץ מאוד לשמור על הכבוד שלך, וזה קצת פתטי, אשמח להמשיך את זה, זה מרענן מאוד.

מתאמץ אני ממש לא וכן לא אמתיימר לנאורות חסרת-כבוד, אם לא היה לי כבוד לא הייתי עונה, לא לראשונה וגם לא לזו. על כל אחד לשמור על כבודו, לדעתי.
כמו שאמרתי, אתה לא מבריק, (וזה מענין אותך, אל תמכור לי לוקשים אחרת למה הגנת על עצמך?אמממ כן אתה בהחלט לא מבריק, רק שלא תענה לי "אתה לא ראוי לתגובה ועל פי כך אינני ממשיך להתווכח עימך", יכול להיות שגמרת תחמושת בהודעה האחרונה, מי יודע.)
שוב, הערותיך לגבי הסכלתי מעניינות אותי כקליפת השום, מלבד זאת את אמתלותיך לגבי יכולים לאשר או לשלול מכרי הרבים ולבטח לא אתה.

שתים מהתכונות הגורמות לי לשאט-נפש הן היהירות והשחצנות שבהם ניחנת לרב...

הקיצר, אני לא מתיימר לקבוע מי ראוי ומי לא
בניסוחך המבריק קראת לנו "לא-ראויים" במקום (לדעתי) למי שהתכוונת, יכולת לשנות זאת ע"י שינוי מילת יחס אחת למשניה ועדיין לא עשית כן???

אם כך, אכן, ממש לא מפליא שתרם הסכלת מיומנות מסובכת כ"כ כהבנת הנקרא.

פשוט אתה(שוליית קוסם), קורא לו להפסיק מדבריו המיסיונריים
דוגמא להבנת הנקרא הקלוקלת שלך, אני מציע שתחזר מספר עמודים ותקרא שנית והפעם ביתר תשומת-לב.
(שזאת אכן מיסיונריות מטופשת ורדודה)
מטופשת כן אך רדודה רק בגלל תשובותיו.
מאיים עליו צורה הכי שכיחה"הקרח דק"(ראבק על מי אתה מנסה לעבוד?), אחרת הוא ימצא את עצמו בחוץ(אם זיכרונך ממשיך להטעותך זה בעמוד 4)

ולמרות כל אתה ממשיך להתווכח איתו.

אני מתווכח איתו (טוב, כרגע איתך כי אתה הבאת את זה על עצמך) כי לא אמרתי לו להפסיק, גם לא אומר למישהו להפסיק להשמיע דעה הפוכה משלי (הוא קרה לרצח? הוא הסיט נגד השתתפות בצבא?).

אפרופו דווקא מאוד מעניין אותי לדעת איך אינו מתבייש לא לשרת בצבא (למרות שמשירותי הצבאי ,בו הגנתי גם עליהם וגם על קבריהם, שמעתי זאת מספיק).

אם היית יודע הבנת הנקרא אף כמעה היית רואה שאני לא רוצה להוציא אותו אך למרות זאת ידי כבולות (אני מוכרך), למרות סקרנותי האישית. זאת משום שחזור-והדגש הדגשתי בפניו כי עליו להיות פעיל בקהילה ואינני רואה כי עושה הוא כן. מדוע לי לחזור על דברי שנית (ושלישית ורביעית וכו')??? פשוט תקרא את זה בעצמך!.

ובכן, אם אתה מנסה להעליב אותי, אני ממש פגוע.
הציניות הזו תביא אותך רחוק (ציניות). לחילופין, אם אתה רציני, אני מתנצל מראש אך שוב, בהתנהגותך, אתה מביא על עצמך זאת.
[glow=red, 2, 300]הטוב[/glow]

וכן אנשים פה לא ראוים, אפילו עופר טל(איש חביב מספקטרום מחשבים) מבין את זה, ויודע שזה דיון דבילי כדבריו.

לא בגלל בורותם העמוקה בנושא, אלא בגלל שהם פשוט לא רוצים, ואני קובע את זה בעזרתכם.

שוב אתה קורא לנו לא ראויים, כמו בשלושלת הפוסטים האחרונים שלך בת'רד זה ממש, אני מתחיל לחשוב כי לכך התכוון המשורר... תודה לך על הבעת האמון אך בטוחני כי כל אחד ואחת כאן מרגיש/ה עצמו/ה יותר-מראויים, אסתכן ואומר שאף יותר ראויים ממך.
3.[glow=red, 2, 300]והטיפש[/glow]

לעומת זאת דויד ממשיך בויכוחיו הבלתי משכנעים, משוכנע שיחזיר מישהו למוטב, אבל גורם רק להיפך ,לכעס בפורום, לך הנאה פרוורטית משהו, וחילול השם.

אני מניח שהוא עובד באתר הידברות או שפשוט הוא החליט לזכות בחיי העולם הבא בדרך בזויה וקלה.

דווקא אני חושב שהוא תלמיד ישיבה-גבוהה. ושוב - אין לך זכות לקרא לו טיפש, כמו שאינך קרוי כך על ידי.

1. "לא תעשה לחברך את השנוא עליך" <- שבטוחני שהכרת.

2. תקרא בחבקוק את פרק ב' (קטע קצר של כמה פסוקים מפס' 5), מדובר שם (בין השאר) על איך היהירות התהפכה, דווקא הקטע הזה מתאים למצבנו המדיני הנוכחי... תקרא, זה מעניין.

לסיכום שוליית קוסם, תמשיך להתווכח ובעמוד 10 תתחיל להבין שאני צודק.
אמשיך להתווכח עם מי? איתך אמשיך (בכיף) בפרטי. איתו לא אלה אם יעשה כפי שביקשתיו חזור-ובקש להיות פעיל בקהילה (רק כך ישאר).
נ.ב

אל תישבר לי, אני נהנה מזה.

דווקא בכיף, כנ"ל, בפרטי.

נ.ב. (ציטוט שלי של ההתחלה) אל תמשיך עם זה פה, אם כי את הספורט אני מוכן להמשיך בכיף בפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק כבר עם הוויכוחים האלו!!!!!

איש באמונתו יחיה . אם דוד רוצה לומר משהו שיאמר , זו מדינה דמוקרטית . (למרות שראוי שיומר את זבריו במקום אחר)

הוויכוח הטפשי הזה לא נותן כבוד לא לכם ולא לדת. אז תפסיקו כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בס"ד

בקשר לשואה אני מציג לפנכם מה אני חושב.

בקישורים הבאים.

בס"ד

על השואה

http://community.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=f/m/object&id=6708027

קישור על השואה ולקחים מהשואה.

http://www.a7.org/forums/view.php?bn=a7_deot&key=1020017549

קישור לדילוגים בתורה על השואה

http://www.hidabroot.org/b6.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוד, הדילוגים בתנ"ך זה בבל"ת, אלוהים אוסר עלינו לחזות את העתיד ואף מדגיש כי העתיד דינאמי ומשתנה בהתאם למעשים הנעשים.

עכשיו בלי קשר (ובלי נדר) אני אומר זאת בפעם האחרונה: ידי כבולות, אני נותן לך עד הסופ"ש לפתח עניין במחשבים. אם לא - תסולק.

עריכה: נ.ב. ואם אלוהים רוצה לומר על העתיד (או העתיד האפשרי יותר נכון) הוא משתמש בנביאים או בעצמו ולא בדילוגים! (מי המציא את השטות הזו?) נדמה לי שבפעם היחידה שסיפר את העתיד בעצמו היה בבראשית ט"ו פס' 13-15 לגבי מצריים (מעין מעשה אבות סימן לבנים, לדעתי) כעתיד מוחלט וסיבותיו (ישירות לאברהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בס"ד

בקשר לשואה אני מציג לפנכם מה אני חושב.

בקישורים הבאים.

בס"ד

על השואה

http://community.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=f/m/object&id=6708027

קישור על השואה ולקחים מהשואה.

http://www.a7.org/forums/view.php?bn=a7_deot&key=1020017549

קישור לדילוגים בתורה על השואה

http://www.hidabroot.org/b6.htm

דוד !!!

אני חייב להגיד לך משהו.

שנינו באותו הצד, גם אני דתי (גר באלעד) וככזה אני אומר/מציע לך להפסיק עם זה.

אין לך שיח נורמלי עם אף אחד! אתה כמו רובוט פעולה שבלונית - העתק > הדבק.

מה שאתה עושה הוא דבר מאד פשוט = פעולה המביאה לתוצאה הפוכה בתכלית > אנטגוניזם!

עשה טובה לעצמך ולכל מי שאתה אמור לייצג (דתיים/חרדים) והפסק!!! (היה רצוי שעה (עמודים) אחת קודם).

מילא אם היית מנהל דיון ברמה היכולה לרתק את משתתפי הפורום, הבעיה היא שאין לך עם מי לדבר כאן!!!

הפסק לבזות את עצמך.

זהו. תגובה אחרונה שלי בת'ראד הזה.

ולכל המגיבים, גם לכם יש חלק נכבד בדיון (דיון ?!) הזה, מצד אחד אתם מתלוננים, ומצד שני ממשיכים להגיב בשיא הרצינות.

על זה נאמר: "יורים ובוכים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוד

בקשר לכל אמיתות התורה, באיזה צד אתה בדיוק?

בצד שאומר ש"אם יש 10 צדיקים בעיר אז אסור להשמיד אותה"

או בצד שאומר "אם הוא גוי הוא צריך למות"??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוד

בקשר לכל אמיתות התורה, באיזה צד אתה בדיוק?

בצד שאומר ש"אם יש 10 צדיקים בעיר אז אסור להשמיד אותה"

או בצד שאומר "אם הוא גוי הוא צריך למות"??

אני אומר בואו נהרוג נהרוג גם את הצדיקים וגם את הגויים - שוויון זכויות, לכולם יש את הזכות למות. (ומסכן האדם שנשללה ממנו זכות זו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...