ראיה לאמיתות התורה אחת מיני רבות - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראיה לאמיתות התורה אחת מיני רבות

דוד

Recommended Posts

והכרתי - כ.ר.ת, לכרות, כמו עץ (פועל שמשתמשים בו בתנ"ך כמעט ורק לעונש מאלוהים) = בקיצור להרוג.

משתין בקיר = כל זכר.

קיצור אחאב יהיה עזוב -> לא תהיה לו מורשת, זרע, המשכיות -> חלס, פיניטו, השושלת נגמרה.

אחאב נחשב (א אני לא טועה) למלך החוטא ביותר בישראל (ממלכת , בשים לב - לא יהודה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחרי שהפרכתי את קיום ההוכחה לקיומו של אלוהים, אפשר להמשיך הלאה:

אלוהים ברא את היקום, מי ברא את אלוהים?

ואם תגיד לי אף אחד, הוא תמיד היה פה אז יש לי שאלה אחרת:

כמה זמן הוא ישב בחושך וגירד את הביצים עד שנהיה לו משעמם והוא החליט לברוא את היקום?

בטח גם על זה לא תוכל לענות.

יש כ"כ הרבה דברים שהדת לא יכולה לתת עליהם תשובה, כנ"ל לגבי המדע. ההבדל הוא שהמדע לפחות מנסה, הוא לא קופא על שמריו בניגוד לדת שלא זזה מילימטרכבר מאות שנים (אולי בעצם היא זזה לאחור, מעין רגרסיה). בקיצור, אמונה בבורא כל יכול היא דבר שמתאים לאיש מערות שנבהל מברק בשמיים ומנסה להסביר לעצמו את התופעה ללא כל כלים מדעיים לסייע בידו. השימוש היחיד שיש לדת כיום הוא כמסווה לפעילות טפילית חתרנית ואנטי חברתית. בקיצור, מוטב שתעלם מן העולם, כמה שיותר מהר יותר טוב.

אהה, עוד דבר אחד, אני לא טיפוס אלים. אבל אם היית פולט את מה שאמרת על אלה שנרצחו בשואה בזמן שהיית בקרבה פיזית אלי (מה שנקרא טווח בוקס) היית חוטף כאלה פיצוצים שלא היית זוכר מי זה אלוהים בכלל. <צונזר> ואנשים כמוך גרועים כמעט כמו מכחישי שואה. סך הכל להגיד שהם נרצחו כי זה מה שאלוהים רצה זה כמו להגיד שזה לא אשמתם של הנאצים, אלוהים גרם להם לפעול בדרך הנוראית בה הם פעלו (נוגד קצת את עקרון הבחירה החופשית המוזכר בתנ"ך לא?). כדאי לך ללמוד לתת כבוד לקורבנות ולא לחלל את זכרם בהבלים מאין אלה. מה גם שהריגתם של 6 מליון גברים נשים וטף לא מוסיפה טיפת כבוד (ואף גורעת הרבה) מהאל שלך

ע"י TheWizard:

למה לרדת לזה? רסון עצמי זו מעלה, לא נטל

ועוד ערכתי את זה ליבראלית ביותר..

מה עם עריכת הודעות כמו שלו?

הרי להגיד אלוהים גרם לשואה זה כמו להגיד שהנאצים לא עשו כלום........

ואני מסרב לחזור בי.

TheWizard:

אררררר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך לעזאזל אפשר להבין ש

והכרתי לאחאב משתין בקיר = אני ארצח את השושלת של אחאב

?!

בטח הרבנים טועים ואחאב באמת השתין על איזה קיר ואלוהים התעצבן בגלל זה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך לעזאזל אפשר להבין ש

והכרתי לאחאב משתין בקיר = אני ארצח את השושלת של אחאב

?!

בטח הרבנים טועים ואחאב באמת השתין על איזה קיר ואלוהים התעצבן בגלל זה ;D

כל משתין בקיר הכוונה לכל הגברים, מה שיביא סוף לשושלת.

חבל שאנשים שמטיפים לסובלנות והידברות לא עושים את זה בעצמם.(אני מדבר על רוב התגובות פה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אפשר כבר לנעול את הדיון מטומטם הזה.

הרי ברור שאם לא היתה דת בעולם (כל הדתות ) המלחמות כפי שאנחנו מכירים אותן לא היו מתרחשות.

די להפיץ את הקשקוש הזה.

תעשה צבא אפילו בתור משגיח כשרות מטומטם ואז תקבל זכיות עד אז תשתוק ושב בצד.

איך בכלל כל החברי כנסת סוג ב האלה הדתיים בכלל מרשים לעצמם לדבר על חילי המילואים - חצופים חסרי בושה!!!!!!!!!!!!!!!!

בושה גם ש חצי מתקציב המדינה המסכנה שלנו הולך למשהו שקשור לדת.

אני מעדיף שניתן כסף אפילו לתרום לעניים אפילו לשפר ישובים ערבים ישראלים .

אפשר להקים מפעל להתםלת מים ועוד מיליון דברים כל כך יותר חשובים מתלמידי ישיבות אהבלים וחידון התנ"ך.

איך העאנשים האלה לא מתבישים ועוד מאמינים באנשים שגונבים מהם את הכסף ועוד שהמדינה מכניסה אותם לכלא אז

המטומטמים האלה עוד תוקפים את בתי המשפט !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

פשוט חסרי מוח .

רק בגלל כל דברים האלה וגם כל שבוע בכלבוטק רואים איזה "רבי" חרמן שרוצה קצת מיזמוז בלי בעיה אז הוא מתעלל בנשים מסקנות.

אם הוא חרמן לך תשלם לזונה זה יותר מוסרי !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

דוד אין לי שום דבר נגדך אני לא מכיר אותך וגם לא רוצה.

אני מדבר על דברים כלליים מבל לציין שמות למרות שזה לא ממש בעיה.

סתם עוד סיפור: כשאני קונה באיזה חנות ונשאר לי עוד אני שואל את המוכר אם יש קופת צדקה - ברוב המקרים הוא מוציא לי איזה 0 קופות לישיבות (אין סיכוי שאני יתן כסף לח..ות האלה) ורק איזה אחת או 2 לילדים נזקקים או נשים מוכות או צער .

עצוב מאד.

ליד איפה שאני גר יש 2 פתי כנסת ואני בכל יום שבת עובר בכוונה עם אוטו !!! וגם ביום כיפור אני יורד למטה עם איזה פיתה טובה עם נקניק חזיר ואיזה ממרח גבינה טוב ככה בשביל הכשרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

למחוק את הדיון הזה מהר, ועכשיו.

אני מקווה שמנהלי הפורום עםשכלם הישר יעשו זאת.

אם לא הם סתם צבועים.

צבועים...?

הסיבה שלא נועלים את הת'רד היא פשוטה, אני פשוט רוצה לראות מה המטיף בגרוש הזה הולך להגיד.

אני רואה שגם ככה אף אחד לא שם עליו, אז קחו את זה באיזי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אפשר כבר לנעול את הדיון מטומטם הזה.

הרי ברור שאם לא היתה דת בעולם (כל הדתות ) המלחמות כפי שאנחנו מכירים אותן לא היו מתרחשות.

די להפיץ את הקשקוש הזה.

תעשה צבא אפילו בתור משגיח כשרות מטומטם ואז תקבל זכיות עד אז תשתוק ושב בצד.

איך בכלל כל החברי כנסת סוג ב האלה הדתיים בכלל מרשים לעצמם לדבר על חילי המילואים - חצופים חסרי בושה!!!!!!!!!!!!!!!!

בושה גם ש חצי מתקציב המדינה המסכנה שלנו הולך למשהו שקשור לדת.

אני מעדיף שניתן כסף אפילו לתרום לעניים אפילו לשפר ישובים ערבים ישראלים .

אפשר להקים מפעל להתםלת מים ועוד מיליון דברים כל כך יותר חשובים מתלמידי ישיבות אהבלים וחידון התנ"ך.

איך העאנשים האלה לא מתבישים ועוד מאמינים באנשים שגונבים מהם את הכסף ועוד שהמדינה מכניסה אותם לכלא אז

המטומטמים האלה עוד תוקפים את בתי המשפט !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

פשוט חסרי מוח .

רק בגלל כל דברים האלה וגם כל שבוע בכלבוטק רואים איזה "רבי" חרמן שרוצה קצת מיזמוז בלי בעיה אז הוא מתעלל בנשים מסקנות.

אם הוא חרמן לך תשלם לזונה זה יותר מוסרי !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

דוד אין לי שום דבר נגדך אני לא מכיר אותך וגם לא רוצה.

אני מדבר על דברים כלליים מבל לציין שמות למרות שזה לא ממש בעיה.

סתם עוד סיפור: כשאני קונה באיזה חנות ונשאר לי עוד אני שואל את המוכר אם יש קופת צדקה - ברוב המקרים הוא מוציא לי איזה 0 קופות לישיבות (אין סיכוי שאני יתן כסף לח..ות האלה) ורק איזה אחת או 2 לילדים נזקקים או נשים מוכות או צער .

עצוב מאד.

ליד איפה שאני גר יש 2 פתי כנסת ואני בכל יום שבת עובר בכוונה עם אוטו !!! וגם ביום כיפור אני יורד למטה עם איזה פיתה טובה עם נקניק חזיר ואיזה ממרח גבינה טוב ככה בשביל הכשרות

אם אתה לא מכבד דעה שונה משלך אז אין לך זכות להחזיק אחת.

תלמידי ישיבות הם לא אהבלים הם דווקא אנשים מאד חכמים, אני רק חושב שלא אני צריך לממן אותם.

פושעים יש גם חרדים וגם חילוניים, ההכללה שלך קצת מוגזמת...הם לרוב אנשים טובים.

המשפט שהפריע לי הכי הרבה זה זה:"ליד איפה שאני גר יש 2 פתי כנסת ואני בכל יום שבת עובר בכוונה עם אוטו !!! וגם ביום כיפור אני יורד למטה עם איזה פיתה טובה עם נקניק חזיר ואיזה ממרח גבינה טוב ככה בשביל הכשרות"

אני בדיוק כמוך לא שומר שבת, לא אוכל כשר ולא צם בצומות.

אבל אני לא מעלה על דעתי לעשות דווקא.

למה שיכבדו אותך אם אתה לא מכבד את דעתו של האחר?...תן לי סיבה אחת טובה.

אתה הרבה יותר גרוע ואתה גם הוכחה שיש כפיה חילונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למחוק את הדיון הזה מהר, ועכשיו.

אני מקווה שמנהלי הפורום עם שכלם הישר יעשו זאת.

אם לא הם סתם צבועים.

צבועים...?

הסיבה שלא נועלים את הת'רד היא פשוטה, אני פשוט רוצה לראות מה המטיף בגרוש הזה הולך להגיד.

אני רואה שגם ככה אף אחד לא שם עליו, אז קחו את זה באיזי.

אני לא לוקח את זה באיזי, אתה סתם מחרחר ריבים וכעסים.

כל מנהל פורום שלא ימחק/ ינעל את הדיון הזה הוא צבוע.

אין צורך לתת לטיפשים מסוגו של דוד לחרחר ריב, מי שלא שם לב, הרי כל מי שממשיך להתווכח איתו או לתת לדיון הזה להמשיך להתגלגל הרי הוא בדיוק כמו דויד, מטיף בגרוש וטיפש!

ציטוטים של מנהלים צבועים.

1 גוסט דוג

ראיה לאמיתות התורה אחת מיני רבות

« תגובה #36 תאריך פירסום: 28.04.2002 בשעה 21:59:47 »

--------------------------------------------------------------------------------

דוד,מספיק, מתחיל להימאס לי מהבילבולי שכל שלך.

אתה גם מתחמק משאלות, גם עונה דברים שממש אבל ממש גובלים בטימטום וגם אני לא מבין מה אתה לעזאזל בפורום הזה.

אם ש"ס או רבי אמאשלו שלחו אותך לפה, תגיד להם שאף אחד לא קונה את השטויות שלך.

אז עשה לי טובה, אם אתה לא רוצה שיעיפו אותך מהפורום, תתחיל להשתתף בו ולא בצורת הטפות דתיות אלא בדברים שיותר קשורים לנושאי הפורום

2. the hunter

טוב, דוד, נמעס ממך, באמת, אתה לא עושה פה שום דבר מועיל וההודעות שלך בכלל לא קשורות לחיים. אתה לא רצוי פה. איך נגיד בשפה יפה... תתנדף מפה.

3. the wizard

אם אתה רוצה להמשיך פה בפורום הזה כדאי מאוד שתכתוב גם דברים אחרים או שתמצא את עצמך מהר מאוד בחוץ - ואתה יכול לסמוך על זה.

כדי מאוד שתעשה שרות חשוב לישיבה הגבוהה שלך ותמצא עיסוק אחר, ובכבוד, במקום אחר.

הקרח דק, זכור את זה.

עריכה: נ.ב. (וקח את זה טוב לתשומת ליבך).

אני לא אוציא בגלל דעות פוליטיות, חברתיות, דתיות וכו'.

אני לא רוצה להוציא אותך (זה טוב שיש גיוון כזה) אבל אל תטיף ותתנהג כמסיונר!

אם אתה פה בקהילה (שותף ופעיל) + דתי-חרדי אשריך, אדרבא, דווקא זה יוסיף המון לפורום ויתן לנו את ההזדמנות להכיר את הצד הזה של החברה היהודית-ישראלית מקרוב ובלי סטיגמות

אני צריך להגיד עוד?

תנעלו/תמחקו את הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאכול חזיר ליד בית כנסת או לנסוע לידו בכוונה ביום כיפור זה באמת חוסר כבוד משווע.

אבל...

לסגור בתי עסק בשבת, לבטל תחבורה ציבורית בשבת, איסור על מכירת לא כשר ברוב החנויות, חוק שמחייב את צה"ל להגיש אוכל כשר לחיילים.

זה לא חוסר כבוד?

אם הם רוצים כבוד, שייתנו כבוד בחזרה.

(וזה עוד בלי להזכיר את מאות מיליוני השקלים שהולכים מדי שנה בשנה לש"ס [שבאמת מתנהגים כמו מאפיה, המורה שלי לאזרחות סיפרה היום שמכר שלה, שעבד במפעל שנקנה ע"י ש"ס, פוטר כי הוא לא תמך בש"ס] על חשבון השכבות החלשות באוכלוסיה).

משהו שפשוט הרתיח אותי היה כשעשו כתבה על "הגזירות הכלכליות" הראו שם דוס אחד (ש"סניק) שאמר שהוא מהשכבות החלשות באוכלוסיה ואף אחד לא דואג לשכבות החלשות.

לך תמצא עבודה יא פרזיט!

בעצם, למה לו?

הוא לא עושה כלום, כל היום יושב בישיבה ומגרבץ, פעם בארבע שנים מצביע ש"ס ומקבל כל חודש כסף על זה, מה רע? אפשר גם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאכול חזיר ליד בית כנסת או לנסוע לידו בכוונה ביום כיפור זה באמת חוסר כבוד משווע.

אבל...

נכון מאוד
לסגור בתי עסק בשבת, לבטל תחבורה ציבורית בשבת, איסור על מכירת לא כשר ברוב החנויות, חוק שמחייב את צה"ל להגיש אוכל כשר לחיילים.

זה לא חוסר כבוד?

שלילי בזנ"טי.

מיני, גבש דעות אחרי שתדע קצת עובדות... שלושת הדוגמאות הראשונות שנויות במחלוקת שכן הם שתנגשויות זכויות של עקרונות דמוקרטיים שונים (כמו "עריצות הרב" <- יש להתחשב במיעוט) או ההתנגשות בין מדינה יהודית..ודמוקרטית. לגבי הרביעי - ה"חוק" (זה לא חוק, זו תקנה משנת 1948) הוא צודק לחלוטין, בצבא ישנם יהודים-דתיים, יהודים-מסורתיים, חילוניים, דרוזים, בדויים ועוד. מאחר ואוכל כשר לא אסור בשום כבוצת אוכלוסין ואילו הפוך כן -> הגיעו למסכנה הזו ע"מ שכל האוכלוסיות יוכלו להשתתף בצבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מנהל פורום שלא ימחק/ ינעל את הדיון הזה הוא צבוע.

אין צורך לתת לטיפשים מסוגו של דוד לחרחר ריב, מי שלא שם לב, הרי כל מי שממשיך להתווכח איתו או לתת לדיון הזה להמשיך להתגלגל הרי הוא בדיוק כמו דויד, מטיף בגרוש וטיפש!

<סניפ---סניפ---סניפ>

אני צריך להגיד עוד?

תנעלו/תמחקו את הדיון.

אתה בכלל יודע מה ההגדרה לצבוע? אם היינו מקשיבים לך היינו כולנו סתומי-פיות/סותמי-פיות.

ומה אתה בכלל קורא לו טיפש? כי הוא מאמין במשהו שונה ממך? הוא קילל אותך בכלל? (ואני מתעלם מזה שגם לי קראת טיפש... אני אעמוד בזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבת :האברהם הזה היה עם סמים קשים והיה לו שיכנוע יוצא מן הכלל ובימים האם האנשים לא ידעו הרבה מאד דברים אז הם הסתפקו בהסברים דפוקים כמו - אלוהים עשה את זה אז הוא שיכנע את יצחק... ואולי כל המאות אלפי אנשים האלה לא ראו שום נס יוצא מגדר הרגיל... אולי הם ראו ליקוי חמה וחשבו שאלוהים גרם לשמש להעלם.. לך תדע.. אנשים ממשיכים לעשות דברים רק בגלל שזה מסורת וככה מקובל... יש סיפור כזה בזן.. תמיד במדיטציה החתול במנזר היה משתולל ומפריע לזן מסטר להתרכז.. אז בכל פעם שהם עשו מדיטציה הזן מסטר קשר את החתול.. וככה הוא עשה כל פעם.. אחרי שהזן מסטר מת הנזירים המשיכו לקשור את החתול בכל מדיטציה... ובאותו מנזר גם היום, בכל מדיטציה קושרים חתול.. מאמינים שזה משפר את הריכוז... כמובן זה סתם משל כזה.. אותו דבר עם המנהגים הדפוקים שבתורה..

אני חושב שחלק מהתורה זה סתם בישביל לחנך ילדים קטנים.. חלק אחר זה אולי תיעוד של אירועים חשובים שקרו.. ואולי כל השאר זה סתם סיפורים עממיים והמצאות.. אתה יכול להוכיח שלא ? לא...

תשובה שלי: קודם כל אתה צריך להביא את הכתוב אם הוא שכנע את יצחק היה צריך להיות כתוב זאת . לא כתוב כך . וחוץ מזה איך הוא שכנע את יצחק שהוא שומע את בורא העולם. ?? וחוץ מזה אם אדם יכול לשכנע את הדור הבא להחדיר סיפור כזה , מדוע אף אחד בעולם לא הצליח לעשות כן . ? אין עוד סיפור כזה שבו מתואר שישות פונה לעם ואומרת להם אני בורא העולם . בכל הדתות הגדולות הם מביאים את הסיפור של היהודים והדתות הקטנות לא מתיחסות לבורא העולם.

היום יודעים שהגיע אלינו הספרים ספר התורה ומגילת אסתר למרות שכתוב בהם משפטים כדוגמת הספור הנ"ל, אני מבין שהם נבדקו על ידי כל האנשים שקבלו את הספרים באותו יום שהתרחש הנס ולכן הם מסרו את הספר לנכדים שלהם ולכן יש לנו היום את הספרים האלה.

על כך מבוססת הראיה .

-מאיפה לעזאזל המצאת את זה ??! אף מדען אל יסכים לזה.. למה שאני אסכים ?

תשובה שלי: עניתי על כך כבר .

למה לא? זה -הרבה- יותר הגיוני מהגירסה שלך... "בן אדם בילתי נראה "ברא" את העולם"...

תשובה שלי: בתורה כתוב שהוא נראה לעם בהר סיני.

אני אספר לילדים שלי את האמת.. אני לא יודע איך נוצר העולם... התיאוריה הפרטית שלי זה שהחומר תמיד היה קיים .. הוא פשוט היה קיים.. אף אחד לא ברא אותו מי ברא את אלוהים? .

תשובה שלי : אלוקים היה כל הזמן והוא רוחני . דבר רוחני יכול להיות כל הזמן , דבר חומרי מתבל .. לכן לא תוכל לומר שהחומר היה כל הזמן. חוץ מזה כל המדענים לא סוברים שהעולם היה כל הזמן כי יש ראיות שהיה פיצוץ. ואם תאמר איך אני מקבל את דברי המדענים אני עונה מדענים שמביאים ראיות לדבריהם אני מקבל אבל השערות אני לא מקבל.

.... אף בן אדם לא טען שהוא אלוהים... אם אני אטען שאני אלוהים בטח יאשפזו אותי באיזה מקום...

תשובה שלי : אם כן איך זה הועבר אלנו ספר שכתוב בו שהתגלת ישות שאומרת אני בורא העולם .

איך הצליח אדם להעביר ספר אם משפטים כאלה בלי שיאשפזו אותו..???

מאיפה הבאת שאני מסכים איתך שלא אדם כתב את התורה ?! אז מי ?! "היצור הבילתי נראה כל יכול שלך שרוצה כסף?"

אתה מוציא ת'דברים שלי מהקשרם.. זה לא בסדר..

תשובה שלי אם אתה אומר שלא אדם כתב את ספר התורה . הבנתי שאתה מסכים שבורא העולם כתב אותו. אני מבין עכשיו שאתה לא מסכים לכך . אם כן מי נשאר לנו בעולם שחיבר את הספר.

בקשר לקישורים שאני מביא . אלה לא תמיד קישור לאתרים , אלה קישורים למאמרים שכתבתי שהם גדולים ולא ניתן לכתוב אותם באתר זה לכן כתבתי אותם באתרים אחרים והבאתי את הקישור , לכן אנא כנס לקישורים וקרא את הכתוב.

יש עוד דברים שאני חייב לך תשובות , בלי נדר אני ימשיך בהמשך הערב.

בכבוד רב,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wizard אתה לא צבוע, אבל מאידך לא מבריק.(ממש לא).

הקיצר, אתה סתם מאיים קורא להודעותיו "רדודות" ועדיין מתווכח איתו, אז או שאתה מתנגד, וקורא לו להפסיק, או שפשוט ממשיך כרגיל, לדעתי זאת צביעות.

אלא אם כן הכלל יקבל את "ההגדרה" שלך לצבוע.

ואני לא חושב שהוא טיפש, אלא הוא טיפש גדול!!.

צר לי לראות שהיהדות נמכרת בצורה זולה כל כך לאנשים לא ראוים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...