כשל אוברקלוק - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כשל אוברקלוק

mc-kasda

Recommended Posts

טוב, אני דיברתי על REVISION 3.2 ולא 2.

בדקת אם יש עדכוני ביוס לפני שאתה ממשיך?

בביוס שלך תשים את ההגדרות על OPTIMAL. ולא צריכה להיות בעיה להגיע איתו ל 200 ומעלה. שים על אופטימל, תשחק עם FSB ומתח המעבד.

שים ככה (רק תשנה FSB ומתח):

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כשאתה באופטימל הכל ננעל. רק ה FSB משתנה ויש לך אפשרות להעלות מתחים.

תוסיף מתח למעבד.

נראה לי שאתה לא מצליח כי אין לך סבלנות לעשות את התהליך לאט לאט. כל פעם לעלות קצת ב FSB ואם צריך קצת במתח של המעבד. כל פעם להריץ פריים95 לאיזה 3/4 שעה. אז לא תגיע ל 200, רק 190 מה יקרה? אבל כמו שאתה עובד לא תגיע רחוק.

אם תעשה את זה כמו שצריך , לאט לאט, זה יקח לך הרבה פחות זמן מאשר הקיצורים שאתה מנסה לעשות עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה באופטימל הכל ננעל. רק ה FSB משתנה ויש לך אפשרות להעלות מתחים.

תוסיף מתח למעבד.

נראה לי שאתה לא מצליח כי אין לך סבלנות לעשות את התהליך לאט לאט. כל פעם לעלות קצת ב FSB ואם צריך קצת במתח של המעבד. כל פעם להריץ פריים95 לאיזה 3/4 שעה. אז לא תגיע ל 200, רק 190 מה יקרה? אבל כמו שאתה עובד לא תגיע רחוק.

אם תעשה את זה כמו שצריך , לאט לאט, זה יקח לך הרבה פחות זמן מאשר הקיצורים שאתה מנסה לעשות עכשיו.

תודה רבה א)אתה לא יכל לשפוט את הדרך בא אני עובד אתה לא מכיר אותי,ומי אתה שתשפוט אותי?

ב)צדקת כן חיפשתי קיצורים אבל לא היית צריך לקפוץ למסקנות אני עכשיו על 187fsb אני יגיע ל-190 ומספיק לי על מתח 1.75 תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה בחור תשנה את הגישה שלך, ומהר.

לא סתם קיבלת מאינטגרל איגנור, ולא סתם קיבלת ממני איגנור.

אתה מתייחס כאילו חייבים לך משהו, אז זהו שלא.

אתה בא ומבקש עזרה, ותוקף את מי שבא לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח..גם מעוד אנשים קיבל איגנור. חם באשקלון.

MC תרגע ביז'ו :anim-jjd:, אתה יכול להגיע איתו ל 200. אין לי ספק. MAPHISTO הגיע איתו ל 200. מה שאמרתי לך זו הייתה עצה והנה היא באמת מקדמת אותך אז למה להתרגז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...