כשל אוברקלוק - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כשל אוברקלוק

mc-kasda

Recommended Posts

המפרט שלי הוא

2600+barton

epox 8rda3+

512 geil 400mhz

9600xt 256

אני לא מצליח לעבור את ה-3000 ב-185 fsb על המתח המקורי וגם תוספת לא עוזר אגב,בקיצור כשהגעתי ל-185 הוא עובר את הפוסט ואז כותב לי שחסר לו דרייבר לא מוצא אותו יותר נכון ואומר לי להכניס את הדיסק ההתקנה של המערכת ולתקן,ברגע שחזרתי למהירות סטוק זה כבר לא הופיע ,לדעתי אין לי בעיה של טמפ 44 מעלות 43 בערך,יש למישהו מושג מה זה יכל להיות?יכל להיות שאני לא יכל לעשות oc? בכלל? אגב נעלתי את ה-agp על 66 ואת ה-pci לא נעלתי כי אני לא מוצא את זה זאת יכולה להיות הסיבה?או שהלוח נועל אוטומתי?

תודה מראש :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

1) תן מתח למעבד.

2) האם הזכרונות על 100%? או על יחס אחר?

3) תזמוני הזכרונות. על מה הם? תעלה תזמונים ותגיע למצב עבודה, אחרי זה תנסה להוריד.

4) תעבוד מהווינדוס יחד עם ה NVSYS  שקיבלת עם הלוח. אחרי זה תבדוק עם תוכנה בשם PRIME95. רק אחרי שתמצא את נקודת העבודה תשנה בביוס.

זה ה NVSYS, קיבלת אותו עם הלוח:

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי עד ל-1.75

הזכרונות 1:1 למשל מעבד 175 אז 175

התזמונים 2-3-3-8,מה זאת אומרת לעלות אותם את האמת אני לא ממש מבין בתזמונים האלו אני גם לא בטוח שזה מה שצריך להיות אצלי יש לי גייל עם גוף אתה כנראה מכיר אותם ,מה זאת אומרת לעבוד מהווינדוס?ואיזה נקודת עבודה אני צריך למצוא?

integral תתחבר לאיציק זה סבלימינל אני חושב שאפילו שמת אותי באיגנור :)

כל שאר המתחים על דיפולט לא שיניתי אותם ואני גם לא יודע מה הם,אני יכל לבדוק אבל לפי דעתי זה לא רלוונטי כל עוד אני לא עובר  200 fsb

או שלא?

עריכה:

איך קוראים לתוכנה הזאת בדיסק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחת איזה כותרת אני יכל למצוא ובערך בכמה אחוזים זה מפחית?

עריכה:ניסיתי עדין זה לא עובד

integral תגיד לי איפה אני יוכל למצוא את התוכנה הזאת,ומה אתה אומר איפה שוכנת הבעיה?יכל להיות שאני לא אוכל לעשות oc? :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...