מערכת 2.1 - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת 2.1

gal1

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הגזמתי? אז חפש הגדרה לרסיבר.

רסיבר זה מגבר עם רדיו, זה הכל.

ולא בכולם יש רדיו, במגבר הסטריאו אינטגרייטד שלי לדוגמה אין רדיו פנימי.

ועכשיו בטח תגיד שזה שלמגבר שלי אין רדיו כי הוא ישן, אז הנה לך מגבר סטריאו חדש בלי רדיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

w0w, המון המון טעויות ואי-דיוקים. טוב, בואו נעשה קצת סדר בדברים:

מונובלוק - מקבל אות אנאלוגי יחיד, מגביר אותו, מתעל אותו הלאה, לרמקול יחיד מצד שני. זהו מגבר חד-ערוצי במארז נפרד בצורה הכי אידאלית שקיימת.

קדם מגבר - מקבל אות אנאלוגי מהמקור ומתעל אותו הלאה ל"מונובלוק". בנוסף, הוא מגשר בינו לבין ה"מונובלוק" (יש פער ברגישות ועכבה בין היציאה ממקור האות האנאלוגי לבין הכניסה ל"מונובלוק"). בדר"כ גם מכיל שליטה בווליום ואפשרות לחבר כמה מקורות אנאלוגיים בו זמנית ובכך מתנהג כמו קופסאת מיתוג. מספר ערוצי הסאונד שהוא אמור לספק שליטה לגביהם כמספר יחידות "מונובלוק" שהוא יכול להתחבר אליהן.

מגבר סטיראו משולב (Integrated) - שני "מונובלוקים" (אחד עבור ערוץ ימין, שני עבור ערוץ שמאל) ו"קדם מגבר" דו-ערוצי באותה יחידה, בעלת תכנון מינימליסטי. כמה פשוט - ככה טוב.

רסיבר - בבסיסו "מגבר סטיראו משולב" (פשוט) עם מיני פיצ'קעס כגון טיונר רדיו כפי שסקורפי הזכיר. יכול להכיל יותר משני ערוצים לעיתים רחוקות.

פרוססור - מכיל DAC רב ערוצי וכמובן מפענחים לרוב בהתאם ליעוד ורמת מחיר; הוא גם משמש כ"קדם מגבר" ברוב המקרים.

רסיבר ביתי - "רסיבר" עם תוספות נוספות הכוללות הגברה של יותר משני ערוצים (כמספר ה"מונובלוקים"), יחד עם "פרוססור" (פשוט) המותאם להם, באותה קופסא. זרוק לשם עוד כמה ירקות שנועדו להרשים כמו חופן מצבי DSP, שלל אורות ניאון ושלט אימתני וזה מוכן. מומלץ להגיש עם סרט אסונות הוליוודי בצד... :P

וכמובן הכלל הוא פשוט: השאיפה היא לפרק לגורמים את השרשרת כך שכל חוליה היא standalone. ברוב המכריע, התוצאה הסופית טובה הרבה יותר מאשר פתרונות all-in-one חסכוניים, ממש כמו בחומרת מחשבים. *עריכה: חשבתי לזרוק כבר את המושג "מונובלוק" ולפיו להגדיר את שאר הרכיבים.*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל היא קצת יקרה לתקציב שלך לא?

ותסתכל על חוות הדעת של ניר....באתר ZAP

שלום שלום

(אני ניר) הרמקולים האילו של אלטק באמת מצויינים ויש להם יופי של אבל זה מאוד מאוד תלוי למה אתה רוצה אותם

אם זה עדיין רלוונטי ואתה רוצה לשמוע אותם צור קשר בפרטי אתה יכול לבוא לשמוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה עוד מישהו שחושב שב1200 שקל אפשר לקנות "אמיתיים" ולא את הצעצועים שיש למחשבים?...

לא מסכים איתך, הרבה מערכות של מחשב כמובן אלה של 500 + (לסטים של 2.1) יעשו את העבודה מעולה, ויספקו תמורה מעולה, אני גם מניח שהם יהיו בחדר ככה שהסט הלבן של אלטק שעולים 1400 יספיקו אפילו להרבה יותר ממה שהוא יצטרך, אני לא חושב שזה הוגן להגיד שהסטים שמתחברים למחשב הם צעצועים, גם הם נותנים עוצמות לא רעות בכלל ואיכות צליל לפעמים טובה יותר משל מערכות יקרות לא בקצת.

אבל אם כבר הוא מעדיף מגבר ורמקולים, אז רק יד שנייה כי משהו נורמלי בטווח מחירים כזה אני לא מאמין שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מגבר נחמד 800 וואט אני לא יכול לחבר אותו לשום בבית כי אם אני יחבר זה ישר שורף תרמקול זה מגבר מקצועי שעלה לי 2900 ש"ח

וואי שכחתי את השם של החברה משהו USA או AMERICA אוףףף אני אישית לא משתשמש בו הוא שוכב עכשיו במחסן כבר 7-8 חודשים בלי שימוש :'(

הוא מגבר אל מנורה כזאת אל יודע איך קוראים לזה והוא הרבה הרבה יותר טוב ממה שעושים היום והוא לא ישן קניתי אותו לפני שנתיים

מת אליו :D :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנ"ל לגביך טומי!

מי אמר שהוא ישרוף את הרמקולים? בגלל שהוא 800 וואט? כמה מזה הוא ההספק האמיתי שלו אתה חושב? על כמה מתערבים שזהו הספק שיא רגעי?

USA או AMERICA הם חלק מהשם? נשמע משהו חובבני במיוחד. כמו איזה מוצר מדבקה שהיצרן שלו מקווה להגדיל מכירות ע"י הכללת שם של מדינה שנחשבת לבעלת "תנאי ייצור נאותים" בשם המוצר ובכך לגרום לקונים תמימים לחשוב שזו עסקה כדאית.

מגבר מנורות כוונתך? משום מה אני ממש מתקשה להאמין שהוא בעל הספק אימתני של 800 וואט... ::)

אם אתה מת עליו, למה הוא במחסן שלך קולט אבק? נסה להשמיש אותו או למכור לאיזה מישהו שנתונים טכניים ועיצוב עז ו"חדשני" מרשימים אותו...

HTH

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The UnKnown, "סייג לחוכמה שתיקה" בנוגע לתגובתך האחרונה. זה הכל.

אני ממש לא אומר שרמקולים ומגבר ב5K+ ורמקולים 2.1 של 600 שקל ישמעו אותו דבר (ממש לא!!).

פשוט שלחדר סביר מערכת כמו הסט הלבן של אלטק תספיק להרבה משתמשים ממוצעים, אולי אתה אודיופיל  שפשוט מערכות "צעצוע" של מחשב נשמעות לך רע,אבל אני אישית שומע בATP3+Audigy 2 ZS וזה די מספק.

אז אני לא חושב שהכיוניי "צעצועים" הוא מתאים לנושא, מה גם שלחדר רגיל (אולי פשוט שלי קטן אז מספיק לי סט רגיל של 2.1) רמקולים רצפתיים או מדפיים בעוצמות ממש גובוהת זה די מיותר לדעתי , וגם תסכים איתי שהעוצמה שהרמקולים היקרים מציעים עוצמות גבוהות מאוד שככה שאפילו אם שומעים ב25% מהעוצמה זה נמשע מספיק חזק ועוצמתי, ככה שזה די מיותר לדעתי.

בכל אופן, מה שאני אומר זה שלהרבה משתמשים ממוצעים שאוהבים לשמוע סטים רגילים של מחשב שמגיעים גג ל1500 שקל זה מספיק בהחלט וזה מוכח.

זאת דעתי האישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי וואי וואי כמה אנשים מבלבלים כאן במוח

שתדעו לכם שבשנות השיבעים שהיו לא פחות טובים מהיום

מגבר של 40 וואט למטרות ביתיות היה נחשב לוואו,והרבה מהם היו יותר איכותיים ממה שמוכרים כיום בגלל שהם היו אנלוגיים בלבד.

והולי פאק

רביסר-יענו "רסיב" לקבל ,יענו מגבר שקולט רדיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שהבעיה שלו היא שלשרוף של מחשב זה לא ממש קשה. :lol:

אהה כן חוץ מזה המגבר שלך ממש מעפן

סורי 3000 זה לא מחיר למגבר של 800 וואט

30,000

אולי

למרות שהוא ישן :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבר תשמע

מגבר מנורות אמיתי עולה לפחות 20,000

ואם הוא 800 וואט אמיתי הוא עולה משהו כמו 100,000 לפי ההערכה שלי למרות שיש לי הרגשה שאני טועה בגדול וצריך להכפיל ואולי לשלש תמספר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי דבר ראשון זה הישגת.

דבר שני פשוט חכה שכל החברה יקומו בבוקר יהיה מחזה לא ממש יפה איך הם יקטלו אותך.

אני סומך על פלוקסטר שיגבה אותי כאן.

ואגב אם אני לא טועה אמור להיות רשום לך מאחורה כמה וואט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...