רוצה קרבי בטירוף אבל לא נותנים מה עושים - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה קרבי בטירוף אבל לא נותנים מה עושים

Internal

Recommended Posts

זה כנראה הזמן להגיד "בנצי! אתה תעשה לאמא שלך התקפת לב!".

אם ההורים לא רוצים לחתום אז אולי יש סיבה, הם דואגים. כל הורה דואג. מקסימום תתחנן ותבקש ללכת ליחידה קרבית עם סיכון נמוך. אתה יכול ללכת למג"ב - לא כאלו כמו במחסומים, יש שעומדים בכניסה לשגרירות האמריקאית וצועקים על אנשים שלא יחנו שם את האוטו. צוללות לא קשה פיזית ולא מסוכן בצורה ישירה. מאז "דקר" (טפו טפו טפו) לא קרה כלום ויש תוספת סיכון. אני חושבת שאפשר היום לזמן הורים למעין שיחת הסברה בקשר לחתימה על קרבי ולייעץ להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אני שמעתי שצוללות , האימונים שלהם , לא הטירונות , הקורס הוא מפלצתי וקשה בטירוף מבחינה פיזית.

לא שמעתי , זו ההרצאה שנתנו לי בביתן חיל הים אחד שניסה להרעיל אותנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שהייתי במיונים לחיל הים, ראיתי את הצוללנים קורעים את תחת בבה"ד חיל הים.

ממש על הבוקר ריצה מסביב לבסיס.

צוללות קשה באימונים. מאוד קשה באימונים.

אבל זה לא הנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד ששירת בקרבי אני מסכים איתך R0cKF0rD .

כלומר אתה רצית לשרת בקרבי ולתרום, איכשהוא זה זה לא הסתדר, ועכשיו תהיה ג'ובניק.

הבעיה היחידה היא כאן שכמו שאומרים "או סיירת או ניירת..." אים כבר ג'ובניק אז לפחות תפקיד טוב ... מש"ק ממטרות ;) או משהו בסיגנון.

לא אחד שקורע את התחת ומחמש עים פצצות של 30-40 קילו ויוצא פעם בשבועים הביתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באתי בצו ראשון, אמרתי לזונה שישבה מולי, אני רוצה קרבי. אמרה לי איפה בדיוק? אמרתי לה גולני. אמרה לי אין סיכוי (אני מתנדב לצבא... החראות האלה לא רוצים אותי... לא יודע אם מגיע להם בכלל שאני אהיה שם). אמרה אין סיכוי, שאלתי אפשר לבקש בקשה מיוחדת אולי? אמרה לא. עזבתי את זה. לא רבתי איתם ולא כלום...

אבל אני מאחל לך שתצליח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

galz, לאותה "זונה" שישבה מולך, אין את היכולת לקחת החלטה מסוג זה לידיה הפרטיות. היא מאבחנת, המטרה שלה היא לראות עד כמה המוטיבציה שלך לשירות גבוהה (קרבי/כללי).

ככל הנראה שכשהיא אמרה לך שאין סיכוי שתגיע לגולני, כנראה שהיא רצתה לראות עד כמה הדבר יפגע, אם בכלל, במוטיבציה שלך לשירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

galz, לאותה "זונה" שישבה מולך, אין את היכולת לקחת החלטה מסוג זה לידיה הפרטיות. היא מאבחנת, המטרה שלה היא לראות עד כמה המוטיבציה שלך לשירות גבוהה (קרבי/כללי).

ככל הנראה שכשהיא אמרה לך שאין סיכוי שתגיע לגולני, כנראה שהיא רצתה לראות עד כמה הדבר יפגע, אם בכלל, במוטיבציה שלך לשירות.

דיי באמת? מעניין אותי לדעת איך הגעת מזה שכתבתי זונה לזה שאני חושב שהיא זאת שקובעת לאן ישלחו אותי?

וכשהיא אמרה לי שאין לי סיכוי להגיע לגולני היא אמרה את זה כי אין לי סיכוי להגיע לגולני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה, אני מכיר מתנדבים בגולני, ילדון. ערסיזציה עם מקוצר, לוחמים יותר מדי דגולים אין שם.

אומר זאת שוב, אין בידה אפשרות לקחת כאלה החלטות, ועצוב שהיא נתנה לחוסר ידע (הככל נראה מוחלט) שלה, לנער אותך מזה.

אתה בכוח מנסה להוציא אותי מטומטם? קבלתי שיחרור מצהל בגלל משהו רציני מאד, והסיבה שלא יתנו לי קרבי היא לא שאני מתנדב, אלא הסיבה שבגללה אני צריך בכלל להתנדב ולא להתגייס כמו כולם.

אני באמת חושב שאני יודע יותר ממך על המקרה האישי שלי.

מעבר לזה, אתה לא מכיר אותי, והייתי מעדיף שלא תקרא לי ילדון כי אתה מעליב בזה את עצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...