רוצה קרבי בטירוף אבל לא נותנים מה עושים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה קרבי בטירוף אבל לא נותנים מה עושים

Internal

Recommended Posts

אוקי זה הפורום היחיד שאני רשום אז אני שואל אותכם אנשים

אז התגייסתי ביום חמישי יצא שהגעתי גיוס גובניקים ואני פשוט לא רוצה ללכת לשום גוב אני מת על קרבי

הם אומרים לי שיש רק מקום בתותחנים בנובמבר אבל אני רוצה להיות סתם חירניק גולני גיבעתי בסגנון... בנתיים

אני גובניק מה אני יכול לעשות אני פשוט לא מוכן להישאר כך. יש לי פרופיל 97 , בן יחיד אבל חתמו לי, ויש לי

הכל מסודר. ביום ראשון הזה אני לא מתכוון להגיע לבסיס אני הולך איתם ראש בראש אז יש איזה הצעות שיכולות לעזור

ואל תגידו קרבי זה באסה אני לא מוכן לוותר או שזה או שכלום פורש הולך לכלא לא יודע...

למי ששואל אין לי נטיות התאבדות חח

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אח שלי, בתור התחלה כל הכבוד שאתה באמת רוצה ללכת לקרבי בעוד שיש אנשים שעושים הכל בשביל לברוח מזה ואפילו להשתמט מהשרות.

שים לב: אל תתפנה מהבקו"ם לשום מקום. תסביר להם שזה הדבר שאתה הכי רוצה בעולם (גולני/גיבעתי) ושאתה נשאר בבקו"ם עד שאתה מקבל את זה.

כמובן שהם יכניסו אותך למעצר, אבל זה סתם משחק ילדים. באמת. השרות שלך בקרבי יהיה הרבה יותר קשה ;) .

אל תשכח:

אל תעלה אל אוטובוס לשום מקום חוץ מאוטובוס מלא גולנצ'יקים או ח'ברה מגיבעתי!

שיהיה לך בהצלחה ושרות נעים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יום סיירות מתקיים ב22 לאוגוסט אם תספיק יהיה נחמד, תרים טלפון למדור סיירות בבקו"ם ותאמר שאתה בן יחיד בעל הצהרת התנדבות (כמובן שבהצהרה אתה רשאי לחתום על יחידות מסויימות בלבד! ואתה לא חייב לחתום לכל סוג של קרבי). שתשוחח עם אחד החיילים בסיירות תתיעץ איתו מקצועית לגבי דחיית שירות לטובת שירות קרבי וכן לגבי יום הסיירות שמתקיים ב22 לחודש! בהצלחה !!!

נ.ב חשוב חשוב חשוב: במידה וקיבלת דחיית שירות לא לשכוח להתייצב עם הצהרת ההתנדבות המקורית אשר חתומה ע"י ההורים ועורך דין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מזה... 5-9 יומיות כבוד ;D

סיירת 21 בכלל...

אבל עזוב , דבר ראשון אל תלך עם הצבא ראש בראש...

יש משפט שאומר , אם תירק על הצבא הוא נרטב , אם הצבא יורק עליך , אתה טובע..

שמע , אני היתי בתותחנים , והיום כל התותחנים עושים בדיוק כמו גבעתי וגולני.

הטירונות של תותחנים באותה אורך בדיוק (אולי שבוע וחצי פחות)

והם תופסים קו , ועושים פעילויות בדיוק כמו גבעתי וגולני.

אני היתי שם , ואני יודע את זה , ואם מישהו כאן יגיד לך שהם לא.. אז או שהוא אנטי תותחנים או שהוא פשוט לא מבין

ומנסה לשחק אותה על השם הרע שיצא לתותחנים בזמן האחרון.

הטירונות של תות חנים נחשבת רק 03 , בגלל שיש להם שם חיילים עם פרופיל 72 .

וכמו שהחוק בצהל אומר , שפרופיל 72 , לא יכול לעשות את ה05\07 של גבעתי וגולני.

אבל תאמין לי שזה בדיוק אותו דבר , אפילו המסעות.

(ודרך אגב , דרך תותחנים אתה יכול להגיע ליחידת מיתר , יחידה סודית ומובחרת של תותחנים)

בסופו של דבר , אל תתפנה.

תבוא עם רדיו טייפ לקצין מיון , שב לו בחדר , ושהוא ישאל אותך מה קורה..

תשים לו את השיר הזה

"לא מתפנה.. לא מתפנה.. כל מה שתגידו , אני לא מתפנה..."

:}

יפחידו אותך עם 28 ימי כלא וכל מיני זיוני שכל כאלה.

המקסימום "שתשב" יהיה כמה ימים , ואתה בקרבי.

ותאמין לי ש "הכלא" זה בית זו_נות , לעומת מה שתעבור בקרבי.

בהצלחה.

ותזכור , סיירת תומכ"ל!

(לאלה שעדיין לא התגייסו , ראשי תיבות של תומכי לחימה.. או ב"סלנג" גובניק :] )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבקש איזה גיבוש או משהו. הכי טוב ש-13 כי גם אם לא תתקבל או תעבור, רוב הסיכויים שמשם ישלחו אותך לצנחנים אם היית ממש טוב וניסית ממש בכל הכוח. אבל למה להקשיב לי? אני סתם מזיינת שכל. :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבקש איזה גיבוש או משהו. הכי טוב ש-13 כי גם אם לא תתקבל או תעבור, רוב הסיכויים שמשם ישלחו אותך לצנחנים אם היית ממש טוב וניסית ממש בכל הכוח. אבל למה להקשיב לי? אני סתם מזיינת שכל. :-X

נכון כי גיבושי שייטת כמו טיס שולחים אלייך מראש, לא שלחו - כנראה אתה לא מתאים.

כמו שאמרתי שווה לנסות לקבל אינפורמצייה מסיירות ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתכלו כבר היתי בבקום ביום חמישי והיתי אצל קצין מיון ואמרתי לו הכל התחננתי לקרבי הוא אמר לי במפורט לא אז אמרתי אז אני לא רוצה כלום

אז הוא אמר תעשה מה שאתה רוצה אני כותב לך סתם כמה תפקידים לגוב וכל השאר לא עיניני ו ביום ראשון אני צריך לחזור לשם ו משם יקחו אותי לבסיס

כלשהו לטירונות 02 אם אני יבוא ולא יעלה אני יצטרך לחכות לקרבי שיהיה רק בנומבר ולא ממש בא לי להישאר שם בבקום חודשיים אז אני חייב להישאר ביום ראשון בבית כדי לעשות המון טלפונים לכל המקומות יש הצעות לאן להתקשר?, עכשיו אני אפילו יודע ששתי חברים שלי מורידם פרופיל לא ללכת לקרבי מה הבעיה שלהם לתת לי קרבי???

לא קיבלתי יום סיירות בהתחלה כי עדיין לא היתה לי חתימה מההורים כל יום רבתי איתם עד שקיבלתי אותה קצת מאוחר היה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה לא מתפנה מבקו"ם. בדרך כלל, היחס למי שקיבל תפקיד עורפי ורוצה קרבי ולא מתפנה הוא שונה לחלוטין מאשר היחס למי שקיבל קרבי ורוצה ג'וב, לכן אחרי יומיים-שלושה בטרמ"צ (טרום-מעצר), סביר להניח שתראה שוב קצין מיון והוא יציע לך תפקידים קרביים (כל זה כמובן בתנאי שהנתונים שלך מאפשרים לך שירות קרבי [פרופיל ות"ש]).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת"ש זה תנאיי שירות...

בעיות שעוסקות בבית בעיקר ופחות בצבא עצמו.

לדוגמא , הורים גרושים \ מצב כלכלי קשה \ מישהו במשפחה נכה והחייל חייב להיות בבית הרבה לעזור לו...

ודברים כאלה .

הבנתי שאתה בן יחיד , אבל אם קיבלת חתימה , אז זה בסדר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת, אל תפחד מהאנשים שם והאיומים שלהם כביכול. טכנית, וגם תאורטית, הם יכולים לשים אותך כמה ימים במעצר,

וזהו....

הם לא יכולים לשלוח אותך לכלא כמו שעושים עם אלה שלא מתפנים לקרבי (שגם היום לא כל כך מהר שולחים לכלא.. )

מקסימום אתה "תשתחרר", ותגויס עוד כמה חודשים. (כמו שעושים לנפילים של קורס טיס למשל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...