האם ספק ג'נרי של 400W יכול להחזיק: - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ספק ג'נרי של 400W יכול להחזיק:

qpalzm

Recommended Posts

אני בספק שיחזיק,וספקים ג"נריים יכולים לגרום נזק

באשר לשאלתך,לי זה לא קרה אבל אני מכיר אנשים שכן קרה להם

לשכן שלי נשרף ספק ג"נרי והלוח אם נשרף

לחבר הייתה הבעיה אם המחשב הוא היה מדליק ולא ראה כלום אז הוא קרא לי לתקן

אז אני בא מדליק היה בום מתוך הספק ונשרף,וגם בסוף התברר שכול מה שהיה מחובר לספק נשרף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם תעשה חיפוש בפורום, אתה תראה שישנם הרבה מאד אנשים שהלכו להם מחשבים שלמים בגלל ספקים ג'נריים.

שים לב לדבר מצחיק:ספק 500W ג'נרי עולה 140 ש"ח, וספק 300W עם שם מותג עולה 180 ש"ח..זה כמו שאתה קונה שעון לדוגמא מחברה גדולה ומוכרת, ושעון שנראה בדיוק אותו הדבר אבל מזויף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזה לא צחוק שמערכת נהרססת בגלל ספק, אבל בכל זאת יש לי שאלה,

למישהו מכם אי פעם נהרס המחשב בגלל מערכת עם ספק עלום שם (ג'נרי), אני יודע שעדיף חברה אמינה.

אולי אני נאיבי או משהו, אבל לא נראה לי שידפקו אותו בכוונה וירשמו 400 וואט בכוונה.

תענו לי רק אם דפקו אתכם או משהו שאתם מכירים אישית.

אני חושב שהספק יחזיק...

לפני 5-6 שנים היה לי ספק שעבד היטב במשך כמה חודשים ואז יום אחד פשוט העלה עשן (ממש מגניב!) וכיבה את כל המערכת.

חוץ ממנו, אגב, לא הייתי צריך להחליף שום רכיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, לקחתי אמפרמטר ומדדתי את זרימת החשמל מהמחשב לקיר בשני מצבים:

במצב מנוחה אחרי שהווינדוס עלה - 0.5A, כלומר הספק של 110W.

במצב עבודה תוך הרצת 0.7A - 3dMark03, כלומר הספק של 154W.

(הערה: נכון לעכשיו אני משתמש בכרטיס FX 5200 מומהר ל-270/440)

לפי האתר של טום, 6800U (או 6800GT מומהר) צורך 110W במאמץ מקסימלי. התסריט הגרוע ביותר אומר שהצריכה של ה-5200 היא אפסית, ולכן יש להוסיף עוד 110W לצריכה הכללית של המחשב כשמחליפים כרטיס. כלומר המחשב שלי יצרוך מקסימום 264W במאמץ מלא עם כרטיס 6800U.

האם אתם בטוחים שהספק שלי (400W) לא יעמוד בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק טוב זו השקעה נבונה וחשובה

במיוחד אם אתה הולך לקנות כרטיס מסך יקר (יותר מ 1500 ש"ח) מומלץ לקנות ספק טוב ולו רק בשביל השקט הנפשי שלך.

המקרים שמתוארים כאן שספק גרם לשריפת רכיבים הם אמיתיים ביותר ולא חסרות דוגמאות.

אני לא אומר שספקים לא גנריים הם 100% בטוחים אבל אתה מוריד את הסיכון במידה משמעותית שלפי דעתי מצדיק את ההשקעה.

אם תקנה ספק חדש - לא צריך להשתולל ולקנות 800W (למרות שקיימים) המקסימום שמערכת ביתית כמו שלך תצטרך אי פעם הוא בסביבות 400-500W (כנראה גם אחרי כמה וכמה שידרוגים ותוספות).

הערה: אם למדפסת ו/או לסורק יש ספקי כח משלהם או שהם מתחברים לחשמל אז הם לא מעמיסים על הספק של המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם הספק במקרה יחזיק את המערכת, לדעתי זה רעיון גרוע.

שילוב של חומרה יקרה עם ספק זול שיש לו פוטנציאל לגרום נזק לחומרה היקרה זה דבר שאני לעולם לא אעשה.

אני זוכר כשהבאתי לידידה שלי לוח אם מטייואן, ותרמתי גם מעבד (AXP 1700), קצת , וכוננים על מנת להרכיב מחשב.

לוח האם היה דפוק, גרם לקצר בספק הג'נרי שהיה במחשב הקודם שלה. קצת ריח לא נעים, ספק, דיסק קשיח, צורב וכונן CD הלכו לעולמם.

ספק הפורטרון שלי לעומת זאת כאשר חובר ללוח, נדלק לרגע, זיהה קצר וכיבה את עצמו מיד ללא שום בעיה.

לא משתלם לחסוך 200 ש"ח ולסכן מערכת שעולה קרוב ל 10,000 ש"ח.

המהדרין יוסיפו גם UPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן, אני קונה מחשב חדש ומארז סימבדה 480W וזה ידוע שהספקים שלהם ג'נרים רציתי לדעת אם הוא יחזיק את המחשב שלי .. ?

amd 64 3000+

לוח אם של MSI או EPOX

זיכרון 256X2 pc400 ddr

דיסק קשיח 80 gb 7200rpm ועוד אחד של 40 אותו דבר

כרטיס מסך רדיאון 9500 פרו

צורב דיוידי nec 2510A

וזהו סה"כ... יחזיק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית יחזיק בלי בעיה אבל זה לא שולל את האפשרות שהספק יהיה פגום וידפוק לך את כל המערכת.

כך שבמידה והספק תקין הוא יחזיק אבל אם הוא לא אז לא, וזאת הבעיה שאת זה אתה לא יכול לדעת והסבירות

שזה יקרה בספקים ג'נריים היא יותר גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...