מפרט סופי למחשב - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט סופי למחשב

Boomer

Recommended Posts

אני הולך לקנות ממש בקרוב.

זה המפרט:

מעבד:    +AMD Athlon XP 1500      

לוח אם:  Gigabyte GA-7VTXH            

זיכרון:  DDR-RAM 256mb Micron      

דיסק קשיח:  IBM ERICSSON 7200 40 GB      

כ. מסך:   7700 Pure 2GTS 32mb      

כונן Actima X52   :CD

מקלדת:  Genius KB-16M      

עכבר :     Genius Optical Netscroll + Eye      

כ. :     Genius 10/100          X2      

כונן פלופי:   1.44      

מארז :     ?????????

משהו לא בסדר?

אני לא יודע איזה מארז לקנות. אני לא עושה OC ואני ממש לא רוצה לבזבז כסף על מארז. אני פשוט לא רוצה להידפק עם איזה מארז שהגיע הישר מעזה.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמה כסף בערך אתה רוצה להשקיע במארז?

אני לא ממש מתמצא במחירים של אבל אני מבין שמחיר של המארזים הרגילים הוא כ-200 ש"ח.

וזה לא שאני לא ממש עושב OC, אני בכלל לא עושה OC כך שאני פשוט צריך משהו נוח וגם שיראה טוב אבל שיהיה במחיר סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך לחנות ותבחר אחד שמוצא חן בעיניך...

יש רק בעיה קטנה.

הרבה פעמים בחנויות יש נגיד רק דגם אחד, ואם אתה רוצה משהו מיוחד אז הם מביאים לך.

אבל לא נראה לי שבחנות מחשבים (שהיא בדר"כ לא כל כך גדולה) יהיו 10 סוגים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה של מפרט רק חבל שאתה לוקח 2 GTS של . קח את של ELSA יש להם פילטרים דו מיימד יותר איכותיים.

מה בדיוק פילטרים דו מיימדיים טובים יותר נותנים? מה כבר יכול להיות יותר טוב בדו-מימד (אני פשוט לא ממש מבין בקטע הזה) וגם הכרטיס של ELSA יותר יקר אני חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין בזה ממש ממש לעומק בכל הפרטים הטכניים אבל כעקרון אתה יכול לראות תמונה קצת מטושטשת בפילטרים גרועים. אסוס הפך לכל כך פופולארי בגלל שהוא זול אבל לדעתי זה לא שווה את זה. אם לא אלזה אז תיקח LEADTEK. וגם אתה לא צריך לברר כל כך הרבה מה זה עוזר, אתה רק צריך לדעת שזה יותר טוב, אתה הרי לא תקנה משהו רע יותר רק כי אתה לא יודע במה הוא יותר גרוע מהמשהו הטוב. בארץ כרגע יש בכלל מחסור של הכרטיסים 2 GTS של אלזה.. יכול להיות שהם הפסיקו לייצר אותם. אם לא תמצא אלזה כמו שאמרתי כך כרטיס של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה של מפרט רק חבל שאתה לוקח 2 GTS של . קח את של ELSA יש להם פילטרים דו מיימד יותר איכותיים.

אולי..

אבל בארץ לא תמצאו את הכרטיס הזה ...

::)

וסידירום של יהיה כדאי יותר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. כרטיס מסך של לידטק (LEADTEK). אני לא מבין אותך... ברור שאין שום דבר רע בכרטיסים של , אבל הם פשוט פחות איכותיים, זה לא ממש רע אבל באותו מחיר אתה יכול להשיג משהו יותר טוב אז למה לא ?

ללידטק יש פילטרים יותר טובים, אז למה לקחת את ? רק כי אתה לא שמעת עליו משהו רע ?

וכמו שקום אמר כבר אי אפשר למצוא את אלזה GTS בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. כרטיס מסך של לידטק (LEADTEK). אני לא מבין אותך... ברור שאין שום דבר רע בכרטיסים של אסוס, אבל הם פשוט פחות איכותיים, זה לא ממש רע אבל באותו מחיר אתה יכול להשיג משהו יותר טוב אז למה לא ?

ללידטק יש פילטרים יותר טובים, אז למה לקחת את אסוס ? רק כי אתה לא שמעת עליו משהו רע ?

וכמו שקום אמר כבר אי אפשר למצוא את אלזה GTS בארץ.

לפחות בחנויות און-ליין הישראליות אני לא מוצא שום כרטיס של . חיפשתי בכמה מובחרות (פנדה, פלונטר, זיגזג) ולא היה שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...