האם יש לי צורך בספק חדש? (עודכן, חייב עכשיו ספק בעקבות שריפה של הספק הנוכחי) - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש לי צורך בספק חדש? (עודכן, חייב עכשיו ספק בעקבות שריפה של הספק הנוכחי)

SuB

Recommended Posts

שוכב לי פהcodegen 300W

הספק הזה כמה שהוא גנרי בזמן הפסקת חשמל הוא דווקא החזיק טוב

OFF TOPIC

כאשר נגיד ישנה הפסקת חשמל אז המחשב נכבה

ואז צריך להוציא את התקע שמתחבר לספק כוח ולהכניס אותו שוב כדי שהמחשב יעבוד

האם זה מנגנון של הספק או של הלוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נתונים של ANTEC SL400 מניואג:

Output: +3.3V@28A;+5V@38A;-5V@0.5A;+12V@18A;-12V@0.8A;+5VSB@2A

תשווה אותם אם הנתונים של הTTים:

tt 420 active pfc :

http://www.thermaltake.com/products/purepower/w0008r.htm

tt 410 passive pfc : http://www.thermaltake.com/purepower/W003536.htm

אלו נתונים יבשים, תעשה חיפוש בגוגל להשוואות ותראה מי מבינהים טוב יותר.

שוכב לי פהcodegen 300W

הספק הזה כמה שהוא גנרי בזמן הפסקת חשמל הוא דווקא החזיק טוב

OFF TOPIC

כאשר נגיד ישנה הפסקת חשמל אז המחשב נכבה

ואז צריך להוציא את התקע שמתחבר לספק כוח ולהכניס אותו שוב כדי שהמחשב יעבוד

האם זה מנגנון של הספק או של הלוח?

כן זה המנגנון שלו, יש את זה גם לספקים ג'נריים אבל לחלקם הקטן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הAR-T יספיק לך מעל ומעבר, אבל ההצעה של האנטק 400W נראית מצוינת..למעשה הספק הזה עולה בחנויות אחרות בין 400 ל450 ש"ח.

אנשים פה חשבו שלפנדה הייתה שגיאת כתיב במחיר שלו ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כדאי לקחת ספק יד שניה שעבד כ"כ הרבה זמן..הייתי משווה את זה ללקיחת מנוע יד שניה.

אם הבחור שרוצה למכור לך אותו לא עבד עם המחשב יום ולילה, והוא נראה לך שמור במצב טוב+בדיקת מתחים עם תוצאות טובות אצלו במחשב, אז מדובר בהצעה טובה. הספקים של Enermax יקרים, ולא לחינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון, אם הוא שמור טוב, שום דבר..אולי כדאי לנקות קצת את המאווררים בפנים.

הנה דרך אגב המחיר שלו כשהוא חדש..

אתה יכול גם לקחת את הספק אליך הביתה, ולבדוק אותו בAMD שהזכרת בת'רד אחר שיש לך בבית. תריץ בדיקת מתחים ותעשה השוואה עם הכתוב על הספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד עם ספק 350 וואט עם המפרט שלי, באותו רגע שאני מחליף כרטיס מסך ל 9800פרו המחשב לא רוצה לעלות כמו שצריך, הוא אומר שהחשמל של הכרטיס לא מחובר ורק לפעמים הוא עולה ואז המתחים לא יציבים, אבל עם ה 9500 שלי הוא עולה, מה שאומר שהספק מתאמץ על הגבול שלו...

אומנם הוא ג'נרי אבל אני לא מאמין שאנרמקס 350 היה יכול להחזיק הרבה שידרוגים בעתיד כשבעוד חצי שנה כרטיסי המסך ישאבו כמויות כפולות ממה שהכרטיסים המובילים בשוק היום לוקחים, ככה שאם אתה לא מתכנן שידרוגים אז תחליף לאנרמקס 350 אבל אם אתה רוצה לשדרג, הוא לא יספיק ו 400 כבר יתן הבדל גדול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

350 ג'נרי זה אומר אולי 200W אמיתי..ה350W של אנרמקס הוא True Power שאמור להחזיק גם R9800PRO ואפילו X800 על כל סוגיו ללא שום בעיה.

בכל מקרה, אני מסכים לדעתך בקשר לאנטק, ברור שהוא עדיף. אבל אם SuB קצר בתקציב, והבחירה שלו היא בין הHEC 300W לבין ה350W של אנרמקס, שהייתי משווה אותו ל400W של HEC(דרך אגב, רוב האוברקלוקרים הכבדים בעיקר בחו"ל משתמשים בספקים של אנרמקס), אז אני הייתי הולך על האנרמקס ללא ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואל תשכח את עניין המלאי, הוא לא זמין בו וזה יכול לקחת יותר שבועיים עד שיביאו אותו, שזה הרבה זמן.. אני עדין רוצה לשמוע אם לא קיימים רכיבים בספק שאורך החיים שלהם קטן במהלך הזמן.. כי הספק שנתיים פעל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...