האם יש לי צורך בספק חדש? (עודכן, חייב עכשיו ספק בעקבות שריפה של הספק הנוכחי) - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש לי צורך בספק חדש? (עודכן, חייב עכשיו ספק בעקבות שריפה של הספק הנוכחי)

SuB

Recommended Posts

דבר ראשון לפני שאני רושם את המפרט, אני מבקש להגיב רק אם אני באמת צריך ספק, ולא סתם כדי לקנות משהו בומבסטי ולבזבז כסף.. עם כסף אני די בבעיה, ככה שכל הוצאה שלי צריכה להיבדק מספר פעמים..

המפרט:

ספק נוכחי: ג'נרי 300W של Codegen אם אומר לכם משהו..

מעבד: P4B 2.4GHZ @ 3.06GHZ

לוח-אם: Gigabyte P4E-667 Ultra 2

כרטיס מסך: MSI TI-4400

זכרונות: Samsung 256mb 333MHZ X2

הארד-דיסק: WD 40GB 7200RPM 2mb buffer ומתוכנן להקנות הארד דיסק נוסף בקרוב (80GB)

כ.תקליטורים: Toshiba , CDRW 24X

מודינג ותוספות:

5 מאווררים 80 מ"מ מתוכם 3 לדים ו-1 SF2.

קטודה אחת

LCD

בקרוב עוד כ-5 LEDS UB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

HEC 300W יספיק, אם התקציב מאפשר תקנה TT 410W לא מחייב

בכללי הספק אמור לסחוב את המפרט שלך, אבל לא באמינות ולא ביציבות... לא מומלץ

ספקי Codegen נחשבים ל"לא-משהו" בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בינתיים המחשב שלך עובד בסדר ואתה לא מתכנן להחליף איזשהו רכיב לאחד יקר יותר אז זה בסדר.

אבל אם בא לך להתחדש אז תקנה ספק איכותי יותר, גם יחזיק לך מתחים יציבים יותר כדי לשמור על הרכיבים היקרים וגם יחזיק לך יותר זמן לשיפורים עתידיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אם אני יקנה אז אני לא מאמין ש-HEC 300 כי זה לא מעבר גדול. הקטע של כל הכבלים המיותרים בספקים החדשים של TT (יותר מדי מולקסים ותוספות..) מעצבן אותי..

אשמח לשמוע דיעות נוספות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אם אני יקנה אז אני לא מאמין ש-HEC 300 כי זה לא מעבר גדול. הקטע של כל הכבלים המיותרים בספקים החדשים של TT (יותר מדי מולקסים ותוספות..) מעצבן אותי..

אשמח לשמוע דיעות נוספות

דבר ראשון זה מעבר ענקי לא סתם גדול

הספק שלך רחוווווווק מ300W

דבר שני אני ממש ממש חולק על דעתו של המגיב מעלי, אם המחשב עובד והכל בסדר עכשיו עדיין תחליף, ספקים כאלה הם ספקים לא אמינים ולא יציבים הם פועלים היום הם שורפים לך את החומרה מחר...

אני חושב שב 410W עדיין נשארו כמות סבירה של חוטים\מולקסים, אם לא אז קח את ה 420W (שזה דגם מיושן יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקציב.. ת'אמת שאין הרבה ברירות, כי ה-300W למיניהם עולים עד 200 שקל, ומעל 300W זה כבר קופץ ל-300 ומשהו עם PFC טוב..

האם אפשר למצוא ספק איכותי מעל 300W במחיר נמוך מ-350?

מה שקצת מפחיד אותי זה שאני ב-OC עם ספק ג'נרי.. ושאני הולך להוסיף עוד הארד-דיסק בקרוב.

וגם יש לי הרגשה שהמחשב שלי לא נותן את ה-MAX שלו.. יכול מאוד להיות שזה בגלל הספק..

ד.א - לפני כמה חודשים כשהיתה לי בעיה עם קטודה החלפתי ספק ל-420 של TT, אבל כמו שכבר אמרתי לא אהבתי את כל הבאלגן של הכבלים שהוא יוצר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HEC ART 300W - ב175 שקל

HEC VDT 400W - ב 355 שקל

וב365 שקל יש לך את ה 410\420W של TT שלא אהבת...

אני חושב שה 300W מדגם ART יספיק לך לכל דבר כולל הוספת הרדיסק וכולל האוברקלוקינג (אפשר לחשוב איזה אובר עצבני אתה עושה שאמור לשנות לHEC משהו...)

אם אתה רוצה תקנה את ה HEC 400W גם כן אחלה ספק..

עריכה: בכל מקרה מה שלא תבחר אל תשאר עם ג'נריים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לא רע.. איך בספקים? זרמים/PFC וכדומה..

איך אנטק בספקים?!?

חברה מובילה אין מה לדבר, כבר שנים!

אחלה מחיר וזה ספק שמתעלה על כל 400 וואט אחר מבחינת מחיר\ביצועים

אם תקציב כזה הייתי הולך עליו בלי לחשוב פעמיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי להיות בטוח.. ;)

עכשיו אני רואה שיש לי בעיה, רק פנדה מוכרים את הספק הזה במחיר הזה וכולל משלוח זה כבר יעלה כמו TT.. השאלה אם הוא לוקח את ה-TT 420/410 למיניהם.. חוץ מהיתרון של-TT 420 יש Active PFC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...