ה IBM ניפטר לי - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה IBM ניפטר לי

DAN

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה משום מה יש לי הרגשה שלהארד דיסקים מכל החברות שנמכרים בישראל יש בעיות?

ואין זה כבר כל כך משנה של מה קנית - צפה לגסיסה שבעיקבותיה יבוא המוות של ההארד דיסק....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה משום מה יש לי הרגשה שלהארד דיסקים מכל החברות שנמכרים בישראל יש בעיות?

ואין זה כבר כל כך משנה של מה קנית - צפה לגסיסה שבעיקבותיה יבוא המוות של ההארד דיסק....

אני תמיד סומך על התחשות וההרגשות של נשים.

והתחושה שלך היא לא סתם, היא אמיתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי אצלהם הארדיסק של 30gb

לפני שנה אחרי חודש הארדיסק התחיל להשמיע רעשים ואחרי כמה ימים הוא הפסיק לעבוד.

שלחתי להם את ההארדיסק ואחרי חודש הם שלחו לי את אותו הארדיסק עובד אבל עושה רעשים חזקים של צפצוף.

שלחתי להם עוד פעם את ההארדיסק ואחרי שלוש שבועות הם שלוח לי הארדיסק עים מדבקה כתומה

שאומרת שהוא משומש בהארדיסק הזה אני משתמש עד היום הוא עובד טוב אבל רק 28.5 gb

עובדים.בשביל 1.5 לשלוח עוד פעם ולחכות חודש ולאבד את כל הנתונים במחשב זה לא אפשרי.

רק פעמיים משלוח שאתה משלם יצא לך אותו מחיר כמו בחנות רגילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

אני חושב שהוציאו ל WD כאן בישראל, את השם הכי רע שאפשר להוציא לחברת הארדיסקים בעולם.

ולכן אנשים לא קונים אותם.

כל החברים שלי מעולם לא התלוננו על הארדיסק שמת מצד החברה הזאת. לעומת זאת, אני כל הזמן שומע אנשים מתבכיינים על כך שה GXP 60/75 שלהם עומד להתפגר (אני אחד מהם) או שכבר התפגר.

חוץ מכמה כוננים דפקטים שמתו על ההתחלה (לכל חברה זה קורה אני מאמין...) יכול להיות ש WD מוציאה כוננים שעובדים כמו שצריך ללא בעיות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתה דיסק שעבר תיקון ב וזה לא רע בכלל !! (בטח תוקן בהונגריה) מזל טוב עד הקריסה הבאה !!!

לאחר חלוקה למחיצות אף דיסק לא נותן את הערך הנרוב שלו למשל יש לי 60 גיגה שנותן 57.8 גיגה.

דן cwm39.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתה דיסק שעבר תיקון ב וזה לא רע בכלל !! (בטח תוקן בהונגריה) מזל טוב עד הקריסה הבאה !!!

לאחר חלוקה למחיצות אף דיסק לא נותן את הערך הנרוב שלו למשל יש לי 60 גיגה שנותן 57.8 גיגה.

דן cwm39.gif

לקבל כונן מתוקן זה רע מאוד, כי הוא קנה כונן קשיח חדש ושילם עבור כונן חדש ולכן אין שום סיבה כאשר הכונן החדש שהוא קנה ניזוק הוא יקבל כונן "משופץ". זו לא המדיניות של העולמית כשאתה עושה RMA וזה גם דבר מאוד לא מקובל בחו"ל. הנה עוד דוגמא למה לחברות יוצא שם רע בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...