הדיגיטלית שלי! Rev 2 ! נפתח מחדש! - עמוד 4 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיגיטלית שלי! Rev 2 ! נפתח מחדש!

Lumber_Jack Jim

Recommended Posts

• תגובות 920
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אילו אתה שם במצלמה ?

בעקרון, שילוב של מסך דולק + צילום במשך שעתיים, בהחלט שילוב מנצח לרוקן ..

אני יכול להגיד לך ככה, אני מרוקן את הסוללה של הניקון 775 תוך 3-4שעות בערך, עם מסך דולק.

אבל זה דיי תלוי, אם בצילומים היה שימוש נרחב בפלאש זה גם לוקח דיי הרבה חשמל.. (הפלאש),

ככה שסה"כ, זה זמן סביר לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו היו אלקליות(אלקליין למשתוממים מביניכם)של Energizer,ה-e2 Titanium שלהם,שנחשבות לדי חזקות.

עוד שאלה:

חבילה של ניקל(NiMH)עולה בסביבות ה-8$ לרביעיה בדירוג של 2A,ומטען עולה עוד 35$,הסוללות הללו מחזיקות פי 5 יותר I(זרם) מסוללות אלקליין מה שנותן לי כמעט עשר שעות מטעינה לטעינה,ההשקעה של 200 ש"ח בסוללות כדאית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה720 ידועה כזוללת עצבנית , אין מה לעשות.

ואל תחשוב אפילו שלא להוציא את הכסף על סוללות NIMH נטענות - זה חלק בלתי נפרד מקניית מצלמה דיגיטלית וזו בכלל לא שאלה אם כדאי לקנות אותם או לא אלא כשקונים דיגיטלית צריך לקחת בחשבון עוד 150-250 לסוללות ומטען (אם אין מטען) וסכום דומה לכרטיס .

לא מדובר בדיסקמן, ואלקליין זה רק למקרה חירום. בכל מקרה חברה מאוד מומלצת של נטענות לדיגיטליות זו GP שמצוייה בארץ בכל מקום והגיע למקום שני במבחן שנערך על דיגיטליות לפני קצת יותר מחצי שנה. אל תקנה פחות מ 1800 MAH , יש רבעייה כזאת עם מטען רגיל (15 שעות) ב 130-170 ש"ח. לך כדאי אפילו לשקול את ה 2000MAH , וכמובן לא תזיק לך רבעיית גיבוי נוספת (בערך 100 ש"ח) או לפחות גיבוי של אלקליין שיהיו תמיד איתך.

(ד"א 2000 MAH לא יחזיקו לך פי 5 יותר מאלקליין :) , אבל אכן יחזיקו יותר , אפילו 1300).

בכל מקרה סביר להניח שהם נגמרו לך מהר מהצפוי בין היתר גי שיחקת איתה הרבה , אז אל תתרגש יותר מדי.

דברים שצורכים הרבה חשמל:

-הזום האופטי

-הפלאש

-צילום עם המסך וכל העיון בתמונות לאחר הצילום (משהו שאי אפשר ממש לוותר עליו).

-מערכת הפיקוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה אומר בעצם ש A70 לא שווה את התוספת מחיר.?

אם היעד שלך הוא הדפסת תמונות רבות בגודל של יותר מ-10X15 אז המצלמה (A70) שווה.

אם רוב התמונות הן 10X15 או לצפייה על צג המחשב, לדעתי 2MP זה די והותר. אולם זוהי רק דיעה וכאן בד"כ נכנסים השיקולים הכלכליים. ואגב, שים לב שהמחיר של ה-A70 בדיוטי פרי הוא כמעט 450$, אני ממש לא רוצה לדעת מה המחיר בארץ...

בקשר לסוללות ה- ידועה בתור זוללת לא קטנה בכלל. כשקיבלתי את הקאנון התעסקתי איתה (מן הסתם) הרבה מאוד ביומיים הראשונים. נאלצתי להחליף רק אחרי יום של שימוש. אני מעריך שהתעסקתי איתה כ-5-7 שעות [באותו יום] (ויותר מ-120 תמונות), כך שמבחינת היא די חכסנית. הסוללות היו אלקליין רגילות.

אגב, לא כל מצלמות ה-3MP זוללות בכזה קצב (אם אינני טועה, אין הרבה קשר בין ה-MP לבין "זלילת" הסוללות).

בקשר ל-1GB CF (של IBM). אם אני לא טועה הוא נחשב כ-CF Type II ולכן לא יעבוד רק במצלמות שתומכים ב-CF Type II.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להביא לי את הקישור המדויק ?

The PhotoSmart 720 is powered by four standard AA type batteries. A set of alkaline batteries are supplied but I highly recommend using high-capacity NiMH rechargeables which are more environmentally friendly and pack 3-5x the power.

וזה הופיע פה:http://www.steves-digicams.com/2002_reviews/hp720_pg2.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סומך לחלוטין על מה שסטיב אומר , כנראה הוא התייחס למקרים הכי קיצוניים (אלקליין הכי גרועה מול NIMH הכי טובה) , כי לעולם לא השתמשתי באלקליין לא טובות , יכול להיות שגם המצב שונה במצלמות דיגיטליות לעומת מכשירים אחרים , אבל מה זה משנה :)

אריק , באמת מדהימות - רק אל תשכח שאלו צילומים של החברה עצמה והם מבוצעים ע"י אנשי מיקצוע בתנאים אופטימלים ומחשבה רבה , עזרי תאורה וסביר להניח שגם חצובה - אז צריך לקחת כל דבר בפרופורציות :) , מה שכן את הדוגמנית הזאת של קאנון אני כבר מכיר ממצלמות אחרות שלהם - כאלו שגורמות לתמונות שהבאת "להחוויר" לידן , מה שכן, חוץ מהמחיר - אני היתי הולך על קאנון , מאוד מרוצה מהתמונות שהן מוציאות ומאיכות המוצרים שלהם בשוק הדיגיטלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MB : תמונה יפה אבל כדאי לשפר כמה דברים,

- דבר ראשון, הפרח נבלע בתוך הרקע ולכן למוח של הצופה לא ברור בדיוק על מה להתמקד וזה מוריד מההתפעלות , עדיף שהצילום יהיה כשהרקע הוא בצבע מנוגד לצבע של הפרח ושהוא יהיה אחיד,

- דבר נוסף - הזווית שצילמת קצת צדדית ומה שיצא זה שחלק מהפרח נמצא בפוקוס וחלק לא - וזה עוד יותר מקשה על התמקדות או התבלטות של הפרח לעומת שאר התמונה, ומוריד קצת מהיופי של צילום מאקרו.

- משום מה מורגש חוסר בתאורה בצילום הזה , אני מבין שצילמת בביתך והפלאש פעל (אבל יכולת לכבות את מצב העיניים אדומות), אולי מנורת שולחן היתה עוזרת - אבל אין כמו אור היום בשביל צילומי מאקרו של פרחים :hat:

- נסה להחזיק חזק יותר את המצלמה או השתמש בחפץ כל שהו להניח אותה עליו , לדעתי אתה יכול להוציא אפילו יותר חדות מהמצלמה הזאת.

- האם הישתמשת בנעילת פוקוס ?? אם לא תנסה , זה דבר ממש גאוני ושימושי שיכול לעזור להוציא בחדות מדהימה .

זהו, זה הקצת טיפים שיש לי לתת לך בצילומים כאלו , רואים שיש לך פוטנציאל והמצלמה שלך היא אחלה , אני בטוח שתהיה מרוצה ממנה ותכנס, לפחות קצת, לקטע ה"כייפי" שבצילום :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על הטיפים!

בקשר לזווית הצילום -> צודק.

לא ידעתי שלמצב "עיניים אדומות" יש עד כדי כך השפעה על הפלאש.

הסביבה בה צילמתי הייתה מאוד חשוכה. לפני הצילום על ה-LCD הפרח נראה אפילו די אפור בגלל החושך, ולכן נראה שהמצלמה עשתה עבודה לא רעה עם הפלאש.

בקשר לנעילת פוקוס, אני אנסה את זה בעתיד. חוץ מזה, תמיד אפשר לעבור למצב ידני ולכוון את הפוקוס במדוייק :)

ושוב, תודה רבה על התגובה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...