הדיגיטלית שלי! Rev 2 ! נפתח מחדש! - עמוד 3 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיגיטלית שלי! Rev 2 ! נפתח מחדש!

Lumber_Jack Jim

Recommended Posts

טוב תאמת אני לא מהחסידים הגדולים של האיכות של הHP , והתמונת מקארו של העכבר - למרות שיפה מאוד , איכותה לא משהו מבחינת הפיקוס , הצבעים, ועוד כמה עיוותים של התמונה כמו אפקט "מריחת הסגול" סביב האותיות של הלוגו של לוגיטק או "כתמי הצבע" שנמצאים על החלק האפור של העכבר או המריחות ברקע. אבל סך הכל זה לא נורא והמצלמה באמת מתומכרת נמוך יותר משאר מתחרותיה כך שמבחינת המחיר היא הוגנת לחלוטין (1200-1300) ויש גם אנשים שלא ממש אכפת להם מכל הדברים הללו - למרות שתמיד יותר נעים לעין ולמוח לראות תמונה חדה, דינמית עם צבעים יותר חיים :) , אבל דגיטליות זה עסק יקר מאוד - ביחוד למשתמש ביתי , עם זאת 1300 זה כבר הרבה כסף , אז למי שמתחיל מסכום כזה בערך כדאי לבדוק מצלמות נוספות כמו אלו שהוזכרו כאן רק בשביל שיהיה שלם עם עצמו ולא לקנות את הHP ב 1200 כי זה זול יחסית ל 3מגהפיקסל אחרות (מצלמה של 3 מגהפיקסל מחברה ודגם X היא לווא דווקא יותר איכותית וחדה ממצלמת שני מגהפיסל מחברה ודגם Y) אלא כי זה באמת מתאים לכם.

בכל מקרה אין הרבה מה להשוות בין לCANON - השנייה היא חברה עם מוצרים ברמה מאוד גבוה ועם נסיון בצילום ואופטיקה שעולה עשרות מונים על הנסיון של ובעינים עצומות אפשר להעדיף CANON על , אך היא חברה מאוד יקרה - אפילו יחסית לחברות המעולות אחרות כמו פוגי או אולימפוס. סדרת ה S שלה (S30-S40-S45) היא לדעתי אחת הסדרות הטובות ביותר של מצלמות קומפקטיות.

ובשביל כל המתעניינים שהזכירו את האולימפוס אני יעלה גם כן שלושה צילומי מאקרו שצילמתי בD-520 של אולימפוס שידועה גם בשם:C220 או C2ZOOM. שימו לב המאוורר מסתובב בעת הצילום ב 4800 8) המצלמה פשוט פתחה צמצם מינימלי (הפוקוס מכוון על הלוח בעזרת "נעילת פוקוס).

oly1%2Ejpg

oly2%2Ejpg

oly3%2Ejpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 920
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם התמונה של האולימפוס נראית טוב, אבל תתחשב בזה שצילמת משהו אם הרבה צבעים והצילום של היה של משהו עם גוונים של אפור

ולא היה שום דבר צבעוני.

בכל מקרא אני נדלקתי על המצלמה של CANON

prod_img.jpg

ותראה איזה צמונה מדהימה, למרות שגם הצלם כנראה ידע מה הוא עושה , ;D

flower.jpg

עריכה:

ואוווווווווו מה נסגר אתכם אנשים? מאיפה הצילומים של הפרחים המדהימים האלה?

פשששש , תגיד מה המחיר של האולימפוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותראה איזה צמונה מדהימה, למרות שגם הצלם כנראה ידע מה הוא עושה , ;D

תודה תודה !

האולימפוס עולה כ-200 ש"ח יותר מה-, כלומר 1500 ש"ח (המחירים מהאתר שמשווה מחירים).

יש עוד כמה דגמים לא רעים בכלל בטווח המחירים הזה, תבדוק בפורום "ציוד היקפי" (עניתי שם למישהו על שאלה דומה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדגם האמריקאי והאירופי (D520 ו C220) של האולימפוס עולים באיזור ה 1600 ש"ח, יש גם דגם שנקרא C2 שאמור להיות זהה לחלוטין (חוץ ממכסה טיפה שונה) ואם אני לא טועה מיועדת לשוק של המזרח הרחוק , אבל סה"כ מדובר באותה המצלמה ואפשר למצוא אותה כמו שאמרו אף ב 1500 ש"ח. בכל מקרה אני מאמין שאם מחפשים בחנויות צילום שונות אפשר גם למצוא בפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שקראתי כמה ביקורות ברשת על ה CANON החלטתי שאני ילך עליה, ואולי אני יחפש את ה A70

אם המחיר לא יהיה גבוה מידי בשבילי.

אבל נשאר דבר אחרון שיש לי ספק לגביו, מישהו יודע איך השרות של CANON בארץ?

כי אני יודע שהשרות של טוב אך לא שמעתי דבר על CANON.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לקאנון יבואנית בארץ בשם קאראט. עד עכשיו לא הייתי זקוק לשירות שלה, כך שחוות דעת לגבי השירות לא אוכל לתת.

ההבדל היחידי בין ה-A60 וה-A70 זה 2MP לעומת 3MP והיכולת של ה-A70 לצלם ברוזלוציה של 640X480 [לא שימושי לדעתי אלא אם אתה קונה כרטיס CF בעל 256 מגה ויותר] (ב-A60 זה עד320X280). לדעתי 2MP זה מספיק גדול. אפשר לצלם בגודל של מצלמת פילים ואם אני אי פעם אזדקק לתמונה גדולה יותר (בגודל של 3MP) תמיד אפשר להגיע לזה באמצעות אינטרפולציה (אומנם האיכות תרד מעט, אבל מאחר ואחוז ההגדלה לא כל כך גדול אני בספק עד כמה יראו את זה בהדפסה). אבל אם אתה זקוק לתמונות גדולות יחסית (מעל 10X15 ס"מ) ה-A70 היא בחירה מצויינת.

אגב, חוץ מה-Olympus D-520 יש גם את ה-

Fuji 2650 (A204) באותו מחיר שגם היא לא רעה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי כרטיס זיכרון

מישהו מכיר מקום בארץ שמוכר כרטיס Flash של 1GB מבוסס על דיסק מכני. יש כאלה של זה נקרא micro drive אבא שלי הביא כזה מהעבודה וזה פשוט משהו מדהים גם מבחינת מהירות וגם מבחינת גודל וזה הרבה יותר זול מ-flash רגיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לקאנון יבואנית בארץ בשם קאראט. עד עכשיו לא הייתי זקוק לשירות שלה, כך שחוות דעת לגבי השירות לא אוכל לתת.

ההבדל היחידי בין ה-A60 וה-A70 זה 2MP לעומת 3MP והיכולת של ה-A70 לצלם ברוזלוציה של 640X480 [לא שימושי לדעתי אלא אם אתה קונה כרטיס CF בעל 256 מגה ויותר] (ב-A60 זה עד320X280). לדעתי 2MP זה מספיק גדול. אפשר לצלם בגודל של מצלמת פילים ואם אני אי פעם אזדקק לתמונה גדולה יותר (בגודל של 3MP) תמיד אפשר להגיע לזה באמצעות אינטרפולציה (אומנם האיכות תרד מעט, אבל מאחר ואחוז ההגדלה לא כל כך גדול אני בספק עד כמה יראו את זה בהדפסה). אבל אם אתה זקוק לתמונות גדולות יחסית (מעל 10X15 ס"מ) ה-A70 היא בחירה מצויינת.

אגב, חוץ מה-Olympus D-520 יש גם את ה-

Fuji 2650 (A204) באותו מחיר שגם היא לא רעה בכלל.

אז אתה אומר בעצם ש A70 לא שווה את התוספת מחיר.?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם אומרים על הקאנון S45?

מצלמה מעולה ברמה מאוד גבוה, יצא לי להתרשם קצת מהS30 שהיא מאותה סדרה אך קצת פחות טובה ומדובר במשהו ממש ברמה , אך עם זאת - המצלמה מאוד מאוד יקרה, ואם אתה לא מתכוון לצלם גם בצורה ידנית או לא חושב שאיי פעם תשלוט בזה ובכל אפשרויות הצילום המקצועיות והרבות , אז אני חושב שהמצלמה קצת מיותרת - אבל רק בהתחשב במחירה הגבוהה , כזאת מחו"ל, אם יש את הכסף - זה דבר ממש חלומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אתם,חברי הפורום היקרים תוכלו לעזור לי להחליט אם זה נורמלי:

המצלמה גומרת לחלוטין שנחשבות איכותיות ועמידות למדי תוך שעה-שעתיים של שימוש רצוף,זה מתקבל על הדעת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...