הדיגיטלית שלי! Rev 2 ! נפתח מחדש! - עמוד 37 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיגיטלית שלי! Rev 2 ! נפתח מחדש!

Lumber_Jack Jim

Recommended Posts

• תגובות 920
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הבנתי את זה, אבל מיכוון שהיא נגנבה במקום כזה (עוני יש שם במצב מחריד) שיערתי שהיא נמכרה במחיר מגוחך מידי, וזה בא כקצת הומור גם זה אף פעם לא מזיק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי התמונה של החוף עם העננים פשוט מדהימה! (רק חבל שהפרוג'קטור קצת הורס שם).

עכשיו שהמצלמה הזאת כבר לא אצלך (ובטח נמכרה בסכום מגוחך מידי), איזה יש בתיכנון? אם בכלל...

כן,  יש שם הרבה עוני , והמצלמה עוד ניגנבה מתוך ארון נעול באכסנייה בה שהיתי , לפחות זה רק המצלמה (והציוד) ולא עוד הרבה דברים חשובים שהיו שם.

ובד"כ היא לא נמכרת לפני שהיא עובדת מיספר ידיים של מוכרים , היא נמכרת במחיר שאני משער לא רע למוכר בשוק והוא כבר לוקח עליה מחיר גבוה , המחירים של דיגיטליות בברזיל גבוהים פי 2 עד 3 מהמחירים בישראל.

לגבי , באמת אהבתי את הA70 ומה שעלה לי לראש ישר וגם אחריי בדיקות זה הA80 , אבל משום מה משהו אומר לי לקנות קצת יותר קומפקטית וקטנה בטיול הזה כזאת שגם אפשר להכניס לכיס של הג'קט או אפילו המכנס , ומה שרכשתי אחרי המון בדיקות בסוף זה את ה S400 של קאנון:

canon-ixus-s400-i1.jpg

יש כמה הקרבות לעומת ה A80 או 70 : שימוש בסוללה מיוחדת לעומת רגילות ב 80 שהן זולות עם מטען פשוט ונפוץ , זמני הסוללה הארוכים מאוד שהיו לA70 , מצבים ידניים שהיו ב 70  - כשאת הרוב פחות כואב לי לאבד , מה שבעיקר יהיה חסר לי זה קביעת זמני חשיפה של פחות משנייה ,פוקוס ידני ,מצב סגר איטי ומצב פורטרייט לילה. כל שאר הדברים שאני צריך יש בS400 כמו קביעת ISO ידנית קביעת זמני חשיפה ארוכה (משנייה ועד 15 שניות) , אפקטים של צבע , בחירה בין שלוש שיטת למדידת אור , אופצייה להפעיל ולכבות את 9 נקודות הפוקוס , קביעת איזון לבן ידנית מלאה ופיצוי חשיפה.

עוד לא יצא לי הרבה להתנסות איתה , נקווה לטוב ונקווה שהיא תחזיק לפחות כמה שבועות לפני שיגנבו אותה.

ותאמת - באמת מעניין אותי לשמוע אילו תמונות הכי אהבתם - אני רואה שלכל אחד יש העדפה שונה ומעניין אותי מה יצא הכי מוצלח (אני משוחד ואוהב את הכל :) ). אני מקווה שתהיה לי עוד הזדמנות להעלות תמונות מעניינות מדרום אמריקה - לא כל יום יש לי פה מחשב עם מהיר לכמה זמן שאני רוצה ועוד מיקלדת בעיברית :) .

אם כבר הגבתי ברצוני לתת כאן קרדיט עם קישור לאתר שמאכסן את התמונות שהעליתי : הגלרייה של SPYMAC שניתנת בחינם , כרגע זה המקון היחידי שמצאתי שמאפשר להעלות ברזולוצייה גבוהה ולא מעיף את הלינק שאני מביא כאן בפורום , אם מישהו מכיר עוד אתרים פשוטים שמאפשרים להעלות ברזולוצייה גבוה ולתת קישור לפורום אשמח לשמוע. הנה לינקים לאתר המקורי עם התמונות - כולל קצת תגובות שאנשים רשמו שם:

http://www.spymac.com/gallery/show_photo.php?picid=147258

http://www.spymac.com/gallery/show_photo.php?picid=147277

http://www.spymac.com/gallery/show_photo.php?picid=147287

http://www.spymac.com/gallery/show_photo.php?picid=147308

http://www.spymac.com/gallery/show_photo.php?picid=147265

*Uלמי שלא הבין כל התמונות מועלות ברזולוצייה גבוהה בפורום הזה - עמוד אחד לפני העמוד הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי לדעתי התמונה של החוף פשוט מושלמת אם תוכל לצלם באותו תנאים עם הפרוג'קטור מכובה אתה תעלה אותה לרמה אחרת.

עם איזה צולמו התמונות האחרונות? (אלה שמדובר עליהם כעט)

ומה דעתך על המצלמה החדשה שלך? (אני עכשיו אחרי אין סוף עיכובים סוף סוף קונה , והיא תיהיה אולטרה קטמפקטית ושלך נכנסת להגדרה הזאת, מן הסתם גם יהיה שם מתחרות מצד קאסיו ופנטקס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון יהיה לי קצת קשה לכבות את הפרוג'קטור כי הוא נימצא במרחק של 30 שעות נסיעה ממני , וחוץ מיזה זה לא האי הפרטי שלי  8)

כל התמונות צולמו עם CANON A70.

לגבי המצלמה החדשה שלי עוד אין לי דעה עליה , היא אצלי רק מהיום , עוד לא יצא לי לצלם איתה בטבע ובכלל לא חוץ מקצת תמונות נסיון פה בדירה.

כרגע היא נראית דיי טובה , יש לה  את שינוי שיטות המדידות אור שהיו ב 70 ואת החשיפה הארוכה של 15 שניות שהיתה ב70 ועוד כמה דברים נחמדים שהישתמשתי בהם המון ב 70. יש לה קצת מישקל בידיים (עדיין הרבה פחות מה 70) והיא קטנה אבל לא מניטורית , אפשר בקלות להכניס אותה לכיס של המכנס אבל זה לא שהיא לא תהיה בולטת. לגבי האלטרנטיבות של האולטרה קומפקטיות, גם אותם בדקתי : לפנטקס יש איכות זוועה - אל תתקרב - החדות על הפנים - 4 מגה פיקסל אצלה שווה ניראה לי ל 2 מגהפיקסל אצל קאנון , 3 במקרה הטוב. הקסיו הרבה יותר נחמדה , היא באותו גודל רק יותר דקה בצורה בולטת, אבל האיכות לא מגיעה לזאת של הקאנון בהחלט בהפרש מורגש, גם באלטרנטיבות אין שליטות ידיניות כמו חשיפה ידנית של 15 שניות שיש בקאנון (בשביל הצילום לילה שאהבת). ובכללי בהחלט מרגישים (לטובה) שזאת קאנון - בתפריטים ונוחות השימוש ובאיכות של התמונה המיתקבלת ( אם נותנים שתי תמונות , קשה להגיד מה יצא מה S400 ומה יצא מהA80).

זה בכללי כל מה שאני יכול להגיד לך עליה, חוץ מיזה בדקתי מאות תמונות מהרשת - גם מביקורות וגם מאנשים פרטיים (www.pbase.com) והיתי מאוד מרוצה , באחת הביקורות מישהו צילם בדיוק את אותן באותו זמן עם ה S400 ו הA70 ולא היה שום הבדל בינהן חוץ מלפעמים יתרון חדות קל ביותר ל S400 (אני מניח שבגלל החיישן הגדול יותר).

השבוע אני עוזב את ברזיל ונוסע לבוליביה , שם (שוב בתקווה שלא תיגנב לי המצלמה בקרוב) יהיה לי כבר יותר נסיון איתה בצילומים רציניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה הנה ירדה הפאנטקס מהאפשרויות, ואני כרגע עם קנון וקאסיו (רק הם ידועות לי כחברות שמייצרות אולטרה קומפקטיות), בנתיים ההתרשמות שלך מאוד חשובה לי עם תעדכן אני מאוד יודה לך וגם אם תוכל לתת דוגמא (כל תמונה לא משנה איזה) זה יהיה מעולה, יש לך משוג מה ההבדל בין ה400 ל410?

ותגיד יש מצב שאתה מאלי-סיני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

**כמעט שכחתי - תודה שבי  8)

אני באמת מציע שתבדוק של המצלמה מביקורות ומאנשים פרטיים בPBASE (רק צריך להזהר מהתרשמות של של אנשים פרטיים, הרבה לא יודעים לצלם וחשוב מיזה - רוב האנשים שקונים קומפקטיות כמו ה S400 הם האנשים שמצלמים הכי גרוע , וחשוב להם רק משהו משוכלל קטן שנראה טוב , אם תבדוק אנשים שצילמו בG3 של קאנון לדוגמה - התמונות יהיו הרבה יותר טובות: מעט מאוד בגלל המצלמה אבל בעיקר בגלל סוג האנשים שקונים אותה שמצלמים הרבה יותר טוב , אז קשה להשוות פה).

עד שאני לא אצא לטבע ההתרשמות שלי לא תעזור יותר מדי , בינתיים בכל הקשור לאיכות אני מרגיש את אותה קאנון שהיתה לי בדיוק , אפילו עם יתרון קל ל 400 בגלל החיישן הקצת יותר גדול , לדוגמה אם אני משתמש בISO גבוה - פחות מרגישים את זה ב S400 (עוד יתרון לרזולוצייה גבוה).

ולא - אני לא מאלי סיני למרות שהיתי שם לא לפני המון זמן ,אתה יכול כבר לנחש באילו ענינים.

תמונות להערכה כרגע אין לי , אני ישים לך סתם תמונת מקרו שעשיתי בזמן הבדיקה הראשונית של המצלמה (ואל תנסה לנתח אותה לעומק כי תמיד הורס תמונות , אני שונא תמונות עם - אבל אין מה לעשות כרגע אין לי משהו אחר ותנאים אחרים לצילום).

upload_148963.jpg

**ועוד הערה לגבי SPYMAC, שמתי לב רק עכשיו : תראו איזה יופי הם מארגנים את עמוד האינדקס של יוזר בגלרייה , אהבתי את העיצוב :)

http://www.spymac.com/gallery/show_memberpics.php?memberid=128325

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צבעים טובים - המצלמה מצויינת.

התמונות סבירות, לא יותר.

כמשצלמים מקרו של פרח רצוי לצלם בעיקר את עלי הכותרת ולא את כל הפרח כולל הגבעול והעלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ice אני יבדוק באתר הזה.

הקנון נראית לי כמעומדת המובילה עכשיו (או בעצם היחידה) ויכול להיות שאני יקח את ה500 כי ההבדל בינה לבין ה410 הוא 140 שקל, אז לא רואה טעם לקנות את ה410, בכל מקרה תעדכן אחרי שיצא לך להשתמש בה יותר ולהתרשם ממנה לעומק, אני בנתיים ינסה להגיע לאיזה חנות ולהרגיש את שלושת המצלמות שאני רוצה ולראות מה מרגיש לי הכי נוח.

אה ואת התמונה של הלילה הזאת שמתי כרקע עכשיו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסרה קצת חדות, והחשיפה קצת בעייתית.

קרופ של התמונות נחוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...