Project Compucase עדכון גדול! (26/09/05) עמ' 20 תגובה #195 - עמוד 12 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project Compucase עדכון גדול! (26/09/05) עמ' 20 תגובה #195

EC

Recommended Posts

• תגובות 216
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

• 3 שבועות מאוחר יותר...

להיות חולה לפעמים זה דבר חיובי :)

הנה היה יום להתעסק קצת בפרויקט, בניתי בנתיים את המעגל שמשלב בין המתח החיצוני לשליטה של ה lpt

הנה המעגל מוכן, חיברתי אותו גם לתאורנה עצמה והפעלתי פלאג אחד

הסרטון לא מייצג את האמיתי, האמיתי הרבה יותר פצצה :)

dsc024606an.jpg

http://briefcase.walla.co.il/data/e/l/i/_/c/o/h/e/n/0/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/r/200412142324163971/200501062207393452/1.avi

http://briefcase.walla.co.il/data/e/l/i/_/c/o/h/e/n/0/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/r/200412142324163971/200501062208578551/2.avi

אין תמונה של המעגל מחובר כי חיברתי אותו רק בשביל לראות איך זה יוצא ולצלם לכם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא...

לדים בנויים אחרת מנורות, הם לא רגישים לתנודות בכיבוי והדלקה, ויש להם אורח חיים פחות או יותר אינסופי (לפחות יחסית לנורות)...

ד"א, E.C, נראה יפה, כל הכבוד. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קטלני ביותר

אתה יכול לשנות את הסדר ואת התדירות ?

אני יכול לעשות מה שאני רוצה, הכל תלוי במה שאני שולח ל lpt

Ghosthunter> קיבלת את התשובה מ TopGun :)

mr.bigglesworth > הכל מפורסם בלוג.. עמ' 13 פרסמתי 2 סרטוטים. הסרטוט השני שעשיתי איתו עבדתי. לא שמתי בסוף נגדים בבסיס רק דיודות, בכל מקרה אין צורך בשניהם

untitled14wc.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי של עבודה, :xyxthumbs: אבל לגבי הטרנזיסטורים, דיודה לא מספיקה (טוב תלוי איזה דיודה - אבל בטח לא switching...) מכיוון שהבעיה היא זרם גדול מדי לבסיס = פיצוץ... מה שאגב לא יכול לקרות עם ה-lpt כך שאתה מבוטח בכל מקרה.

אגב - הייתי מציע לך להשקיע את אלמנטי התאורה שבנית באפוקבי או אם אתה מעוניין במשהו שתוכל להוריד אח"כ בקלות אז בדבק חם, כ"כ הרבה הלחמות חשופות ובקרבת חלקי מתכת (דלת למשל) מעלה את הסיכוי לתאונות מוזרות, מבאסות ולא צפויות...

anyway - יופי של פרוייקט :xyxthumbs: ממשיך לעקוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי של עבודה, :xyxthumbs: אבל לגבי הטרנזיסטורים, דיודה לא מספיקה (טוב תלוי איזה דיודה - אבל בטח לא switching...) מכיוון שהבעיה היא זרם גדול מדי לבסיס = פיצוץ... מה שאגב לא יכול לקרות עם ה-lpt כך שאתה מבוטח בכל מקרה.

אגב - הייתי מציע לך להשקיע את אלמנטי התאורה שבנית באפוקבי או אם אתה מעוניין במשהו שתוכל להוריד אח"כ בקלות אז בדבק חם, כ"כ הרבה הלחמות חשופות ובקרבת חלקי מתכת (דלת למשל) מעלה את הסיכוי לתאונות מוזרות, מבאסות ולא צפויות...

anyway - יופי של פרוייקט :xyxthumbs: ממשיך לעקוב...

הלדים הדובקו עם דבק מהיר בשביל תפיסה ראשונה ומולאו עם דבק חם

ההלחמות הם מהצדדים שום דבר לא נוגע במתכת

תודה לכולם על התגובות, נעדכן בהמשך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...