מהם החוקים החדשים לנהג חדש? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהם החוקים החדשים לנהג חדש?

bd

Recommended Posts

אפשר כתבה או מידע על זה! אתר אינטנרטנ או משהו חיפשתי בגוגל מצאתי משהו לפני חודש ולא רשום איזה הצעה התקבלה

כי זה חשוב לי !?!?!

בתנאי שיצאו חוקים חדשים ושהם פועלים ???

כמה זמן תקופת המלווה

כמה מותר להסיע.... :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפני כמה שבועות הופיע ב ynet

דוגמא לחוקים,"מותר להסיע רק 2 נוסעים אם אתה מתחת לגיל 21 (אפשר יותר רק אם יש מלווה מבוגר שיודע לנהוג)"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגמא לחוקים,"מותר להסיע רק 2 נוסעים אם אתה מתחת לגיל 21 (אפשר יותר רק אם יש מלווה מבוגר שיודע לנהוג)"

בניגוד לאדם שנוהג, שכמובן לא יודע.... ::)

בכל מקרה, מישהו יודע עם הטמטום של ה-2 נוסעים עד גיל 21 יכנס גם לגבי מי שכבר יש לו רשיון וסיים את תקופת המלווה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שחוק על הגבלת אנשים יהיה תקף גם לאנשים שיש להם כבר רשיון והם מסיעים עכשיו 1+4 אנשים.. (כמו שאנשים שיוציאו לפני החוק החדש רשיון ויהיה להם חודשים בלבד מלווה ולא 3..)

נראה לי שמנובמבר (מועד כניסת החוק לפי מה שהבנתי) פשוט יהיה כתוב להם ברשיון בחלק של ההגבלות (איפה שכתוב נהג חדש..) משו כזה "מורשה להסיע ללא מלווה עד 2 נוסעים"

כל זה כמובן בגדר מחשבה שלי בלבד.

עריכה: זה המידע האחרון והכי מעודכן שקיים:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2947185,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל פעם מחדש מדהים אותי לראות את המטומטמים שמנהלים לנו את החיים.

הוועדה אישרה עוד כי נהג חדש עד גיל 21 יורשה להסיע שני נוסעים בלבד, וזאת כדי למנוע מצבים בהם קבוצת צעירים נוסעת יחד ונגררת לנהיגה פרועה.

אה, כי 2 חברים בחיים לא יצליחו "להסית אותי לנהיגה פרועה", ולעומת זאת 3 חברים בטוח יצליחו.

איזה בולשיט.

מי שנוסע גרוע (או פרוע, וזה לא בהכרח אותו דבר) יסע ככה עם או בלי חברים באוטו, ולהיפך.

שמחון הסביר כי הגבלת מספר הנוסעים לשניים לא תאפשר לצעירים להסיע את כל בני משפחתם יחד.

?he says it like it's a good thing

ועוד גאונה:

חברת הכנסת מלי פולישוק-בלוך, אשר תמכה בהצעת החוק, הביעה חשש כי הארכת תקופת הליווי בחודש בלבד עלולה ליצור מצב בו נהגים חדשים יעלו לכביש בטרם רכשו ניסיון כלשהו - מצב שיכול להיגרם אם לאחד מהנהגים הצעירים אין אפשרות להיעזר בנהג מלווה.

אם את יודעת שזה יצור מצב מסוכן, למה לעזאזל תמכת בחוק!?!?!?

בכלל, מדינה שנותנת לנו ושולחת אותנו למלחמה בגיל 18, לא סומכת עלינו בנהיגה עד גיל 21. זתומרת, יש לך 3 שנים שמותר לך (בסיטואציות מסויימות) לירות באנשים, אבל אסור לך לקחת יותר מ-2 נוסעים באוטו.

שפשוט לא יאפשרו לקבל רשיון עד גיל 30 ונסגור עניין. >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הארכת תקופת המלווה בהחלט נדרשת (עכשיו שגמרתי מלווה, לא ממש אכפת לי, אבל ברצינות).

הבעייה שאי אפשר לעשות חוק שמחייב אותך לנסוע בזמן המלווה, שזה מה שצריך. אם כל אחד היה מקפיד לנהוג עם מלווה חצי שעה ביום כל החודשיים לא היה צריך באמת להאריך את התקופה.

בקשר להגבלה של האנשים, זה די הגיוני. תחשבו איך צעירים נוהגים עם עוד 4 אנשים באוטו ועם עוד 2 אנשים. חוץ מזה שכשיוצאים 5 אנשים בדכ שותים/שותים יותר מאשר שיוצאים רק 3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה

בקשר למלווה: אולי, אולי יש מקום להאריך את התקופה, בתנאי שהייתה הוכחה שאנשים באמת מנצלים את זה.

זה דבר שצריך אותו, אבל הבעיה היא שבאותה מידה אפשר לא לנהוג חודשיים ולצאת לכביש במצב יותר גרוע ממה שהיית אחרי הטסט.

חוצמזה, במקום לעשות תקופת מלווה ארוכה, שפשוט ישפרו את שיעורי הנהיגה ויעלו את הרף של הטסטים-לא בהכרח מבחינת רמת הקושי, אלא מבחינת המיומנות הנדרשת.

בקשר לכמות האנשים: סלח לי, אבל לדעתי זה שטויות. מי שמספיק אדיוט כדי לשתות לפני נהיגה, יעשה את זה עם או בלי חברים. ואם יש לו 2 חברים באוטו או 4, זה ממש לא משנה. הרי מי שנופל ללחץ החברתי הזה יפול אליו בדיוק באותה מידה כששני אנשים לוחצים עליו כמו אם 4 אנשים ילחצו עליו. תאמין לי, ש-2 אנשים מה"סוג הנכון" (עם אופי כזה) מספיקים. אפילו 1. כל מה שהחוק הזה יעשה, זה יגביל את יכולת התנועה של נהגים חדשים. אני לא יודע אם זה יחול עלי, אבל בהנחה שכן, זה פשוט יכריח אותי לקחת רק 2 אנשים באוטו ביום שישי כשיוצאים לאנשהו-ואז או שצריך לארגן עוד אנשים עם אוטו (וכשאתה בין הבודדים בשכבה עם רשיון בלי מלווה זה בעייתי), או שצריך להתארגן על מונית, ואז מי צריך תרשיון בכלל.

אי אפשר להמשיך במצב הזה. כולם מסתכלים על בני נוער ולא סומכים עליהם בשקל. במקרה כזה, פשוט אל תחלקו רשיונות וגמרנו, במקום להמציא כל יומיים הגבלות מעיקות חדשות. במקום להעלות את הרף ולגרום לזה שעל הכביש יהיו רק אנשים שראויים לנהוג, נותנים לאנשים שאין להם שום זכות להיות על הכביש רשיון, ומטילים עליהם הגבלות מטופשות שלא יעזרו בכלום. עוד דוגמה לטמטום של הבירוקרטיה והשלטון בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה שלי לדוגמא אנחנו 3 חברים עם מכוניות ואנחנו לוקחים איתנו כל אחד איזה 3-4 חברים

עכשיו מה יקרה

במקום שנסע ב3 מכוניות נצטרך ליסוע ב6 = יותר מכוניות "צעירות" על הכביש = יותר תאונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...