התקנת היט סינק של פנטיום 4 על 9800 פרו. יש תמונות כמובן. - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנת היט סינק של פנטיום 4 על 9800 פרו. יש תמונות כמובן.

ytoledano

Recommended Posts

זה נכון באמת.

אבל עזוב אותך, המשחה לא משנה כלום ואיפה אני אמצא עכשיו כאלה גלילים או קופסאות... זה לא כאילו הורדתי כאן חצי שפופרת AS5... למרות שהיה יכול להיות מעניין איך זה נראה ::) ...

אני אוהב את ה"..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש בעייה בזה שמורידים את המסגרת/יוצרים בליטה בהיט סינק. הבעייה היא שכשמחזקים את הסינק נוצר עיקום רציני בPCB. אם נקודת המגע תהיה רק הליבה ולא המסגרת יהיה יותר עיקום ואני אוכל להדק פחות. העיקום הזה קורה גם מההידוק הכי עדין. גם עכשיו, כשהכרטיס מותקן במחשב הוא טיפה עקום, אבל במידה זה לא נורא.

בגלל זה עדיף לגלח את הסינק ליצור בליטה קטנה מעל הליבה וגם ליצור לחץ קטן על הליבה וגם לשמור את הכרטיס ישר .. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני אומר שלהפך - זה לא חכם להוריד את המסגרת בגלל שאז כל הלחץ יהיה מופעל על הליבה שהיא בדיוק באמצע בין שני הברגים. במקום, הלחץ יהיה מופעל גם על המסגרת שהיא קרובה יותר לנק' ההברגה.

כשאתה רוצה לשבור מוט גדול, מה אתה עושה - שם לחץ עם הברך באמצע המוט או שם לחץ ב2 נקודות קרוב לקצוות?

אז כאן אני לא רוצה לשבור את המוט.

הבעייה זה שאי אפשר להגיע כאן ללחץ של 50-100 קילו כמו היט סינקים למעבד. צריך להסתפק במשהו כמו קילו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אם אתה באמת רוצה לקרב את גוף הקירור לליבה אז עדיף כבר שתאכל את התחתית של ההיט סינק מאשר לפגוע בכריס.

אם לסבא שלך יא כאלה דברים רציניים אז זה לא יהיה בעייה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיהיה ברור לך שאם הכרטיס שלך מעוקם עכשיו הידקת הרבה יותר מידי חזק

בדקתי אצלי ואם הוא מחוזק מאוד או סתם מחוזק פחות אין הבדל בביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיפור בביצועים? כרטיס מעוקם אומר שמעגלים יכולים להסדק/להפתח והליבה אפילו יכולה להסדק (לא טוב!!! :o). אני יודע שכרטיס מעוקם זה לא הכי טוב אבל עדיף כרטיס מעוקם טיפה מאשר חוסר מגע בין הליבה לסינק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא רואה את זה אבל באמצע הדבר הכחול הזה יש מין משהו שנוגע בידיוק באמצע הליבה וככה הוא לא נותן לכרטיס להתקפל

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...