מחפש מפרט נטול AMD - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מפרט נטול AMD

Chymes

Recommended Posts

ממש לא. 64 ביט מקבל יתרון מסוים רק בתוכנות שתומכות ב-64 ביט. ול-2.8C אפשר לעשות OC מפלצתי ל-3.6.

נ.ב

למדתי את זה רק עכשיו. משמש כמקור מידע מאד שימושי. רק חבל שלא עשיתי את זה לפני קניית המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא. 64 ביט מקבל יתרון מסוים רק בתוכנות שתומכות ב-64 ביט. ול-2.8C אפשר לעשות OC מפלצתי ל-3.6.

נ.ב

למדתי את זה רק עכשיו. משמש כמקור מידע מאד שימושי. רק חבל שלא עשיתי את זה לפני קניית המחשב.

א.אוי אוי אוי כמה שאתה טיפש אתה יודע שגם אם התוכנה עובדת ב32bit ומערכת הפעלה עובדת ב64ביט עדיין יש שיפור של 30% בכמעט כל דבר(וזה עוד על בטא)

ב.באותו מידה שאתה עושה ל2.8 ל 3.6 אפשר לעשות ל2500+ ל 4000+ (2800mhz) ואפילו לamd יש יותר סיכוי כי בintel אתה צריך לעלות את הבאס ל257

ובamd רק ל 200 *14

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה תלמד לכתוב, אידיוט.

א. 64 ביט נותן יתרון רק בתוכנות שמוגדרת להשתמש באוגרים של 64. בתוכנות רגילות אין שום הבדל בין 32 ביט ובין 64 ביט. גם במשחקים אין ולא יהיה הבדל בין 32 ו-64 ביט.

ב. אני בספק אם תוכל לעשות OC כל כך קיצוני בלי קירור מפלצתי. מעטים מאד הצליחו להגיע ל-2800 מבלי להישרף ולקחת ביחד איתם את כל המחשב. השיא ב-OCDB הוא 2650, אם אינני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אתה בכלל יודע מה זה אוגר תגיד לי תכנתה בasm שאתה מדבר כתבתה מערכת הפעלה בasm שאתה מדבר כי אני כן אז בבקשה זה ממש לא קשור לאוגר כי האוגר של 64bit מתפצל לשתי אוגרים של 32 ביט כדי שיהיה שיפור אז הוא צריך לשתמש בפקודה בasm שעובדת ב64 ביט כלומר לשתמש בפקודות בalu (יחידת ארימטיקה ולוגיה(מטמטיקה ולוגיקה)) שבתוך הcpu ואחרי זה אם המערכת כתובה ב64 ביט ומפעילה תוכנת 32 ביט יהיה שיפור כיוון שהמערכת הפעלה מנהלת את הזיכרון ביתר יעילות וגם דואג לכל פרוסס בצורה יעילה ביותר

אז תעשה טובה בפעם הבאה שאתה פותח את הפה תחשוב פעמיים

לחבר שלי מהפורמים נתנו ban לשבוע בטענה חרמנות יתר יכול ליהות בצדק כי הוא פשוט פתח סתם תראד ועוד כמה שטויות לך פשוט מגיע ban לשבוע על טימטום יתר

יום נעים ושבת שלום

נ.ב: כדי לעלות 57 מה"צ בבאס צריך קירור די רציני כי באינטל עם קירור סטוק המעבד מגיע ל60 מעלות בעומס (מניסיון לי יש 2.4ghz והחלפתי את הקירור לjet4 ועכשיו בעומס יש 43 וזה עלה לי 200 ש"ח ו300 ש"ח אני משיג קירור תרמו חשמלי ועם זה אני מגיע עם של חבר שלי 2600+ ל2.6ghz בלי לעלות את המתח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...