מחפש מפרט נטול AMD - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מפרט נטול AMD

Chymes

Recommended Posts

רכשתי Athlon XP 2500 והתאכזבתי. עובד כמו פנטיום 2.5 בחלום השמיני. המעבד ולוח אם נזרקים לרחוב כמו זונות רוסיות. אני חושב שאצליח למכור אותם ב-700 - 800 ש"ח.

אני רוצה מעבד אינטל טוב ולוח אם טוב במחיר סביר. שלא תעזו להמליץ על . (חשבתי על 2.8C) אם אפשר תנו מעבד בלי גוף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2.8c - רוב החנויות כבר לא מוכרות C (נורטווד) במהירות הזאת, לך לאחת שכן מוכרת.. ה3.0 בזבוז כסף רצחני

לוח אם IS7E של , עולה 480 שקל וכולל את כל האופציות שצריך, יכולות אוברקלוק לא רעות בכלל

כל המעבדים של אינטל באים באותה קופסא, עם אותה אחריות ואותו המאורר

אין להם חבילות TRAY ו BOX כמו אצל ...

המעבד עולה אלף שקל

הלוח כבר ציינתי 500 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה צריך לערוך את ההודעה שלך ומהר לפני שאחד מהמודרים יראה אותה ...

בכל אופן חבל שאתה מדבר ככה זה רק מראה שאתה לא מבין כלום וכנראה אחד מהחברים (או ה"טכנאי" הנאמןן שאתה מכיר עוד לפני שנולדת) שלך צחק עלייך שקנית ואמר לך שזה סתם זבל ואתה מאמין לו

בכל אופן אם אתה מתעקש על אינט תקנה איזה לוח של אסוס (P4P800 או P4S800) או את AI7 של אביט אם מעבד 2ץ8C כמו שאמרת ....

עוד משהו איזה מפרט היה לך מבוסס ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דוקא הרכבתי לא מעט פנטיומים וחסיד של בעצמי אבל כרגע לקחתי לנסיון 2500 שעובד ב 3200 והמערכת עובדת יפה מאוד.

לדעתי לפני שאתה זורק את המערכת כדאי לך לעשות OC ל 3200 ולבדוק, כי מה שאתה אומר ממש נשמע מוזר.

איזה מערכת בדיוק יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה לעשות OC. אני רוצה מעבד טוב וחזק, ו AMD לא עונה על הדרישות. אפילו לא קרוב. השוואתי בין מערכת מבוססת AMD ו-Intel דרך 3Dmark 2001 ומעבד אינטל 2.4 ניצח בקלות בארטון 2500 מבחינת ביצועים.

ב-AMD אני יותר לא נוגע אפילו עם מקל וכפפות. עכשיו אני צריך להשקיע כסף בתיקון נזקים לאחר "ההמלצות" שלכם. 

המפרט העדכני:

AMD athlon XP 2500 

A-Data 512 256 *2

Abit NF 2 

GeForce 5900XT

תוצאה ב-3Dmark 2001 - כ-12400 נקודות. 

תוצאה על אינטל 2400 - 14500 נקודות. 

גם עשיתי OC לאטלון וקיבלתי 14000 נקודות. טכנית אטלון 3200 צריך לעבוד כמו אינטל פנטיום 3.2, אבל מאחר וAMD זה זבל כימי, החלטתי להשוות אותו לפנטיום 2.8. קיבלתי תוצאות מדהימות. 

אטלון 2500 @ 3200 - 14000 נקודות

אינטל 2.8 - 15800

וזה רק עם משחקים. מעניין מה ההבדלים בעבודה עם תוכנות כבדות...

עריכה:

עכשיו ראיתי את זה:

http://www.tomshardware.com/cpu/20030623/index.html

למה קניתי AMD?! למה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לב, חלאס לעשות דרמה מכל דבר.

התמורה הכספית במעבדי הרבה יותר גדולה מהמעבדים של אינטל

המחיר הקטן שמשלמים על בהחלט מצדיק את הביצועים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היו אומרים לי את זה לפני הרכישה לא הייתי מתקרב ל-. אבל אתם רק יודעים להגיד "קח AMD!". תמיד קח . תחשבו קצת עם הראש לפני שאתם דופקים מישהו עם רכיב כל כך חשוב כמו מעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש לא צודק , מחשב של חבר שלי , מפרט יותר חלש , אותו מעבד ולוח לדעתי נורמלי , מקבלים עם R9800NP שזה בערך שווה ערך ל5900XT , מקבל 14000-15000 בסטוק בטרידימארק , ומזה אתה יכול להגיע למסקנה שמשהו בהגדרות אצלך לא בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטינגר, אל תתרגש ממנו

אני מכיר אותו כבר הרבה זמן מפורום ויגיימס

מכל שטות הוא עושה סצינה וכל דבר קטן זה סוף העולם.

פשוט תתעלם ותן לא להוציא עוד כסף על ולוח חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Baah, כמה פעמים אפשר להגיד את זה - המעבדים של יותר משתלמים (נקודה) .

אם תקנה מע' מבוססת ומע' מבוססת INTEL באותו המחיר הAMD יהיה יותר טוב. למה ? כי INTEL מייקרים

את המעבדים שלהם בלי סיבה.

נכון שהדירוג של הוא לא בדיוק משתווה אל הפנטיום אבל באוא לא נשכח שהAthlon אמור בעצם להתחרות ב Celeron

והדירוג שלו הוא בין הסלרון לפנטיום, אבל במחיר של פחות מהסלרון ועם ביצועים כמו של הפנטיום.

מסקנה : Barton 2500+ לא שווה ל Pentium IV 2.4 C

מסקנה 2 : הבארטון עולה 450 שקל והפנטיום כ 1000 שקל.

מסקנה 3 : אם המחיר פי 2 אז לפי ההגיון גם הביצועים אמורים להיות פי2 לא ??, לא.

מסקנה 4 : בכל מקרה לא משנה מה התקציב תמיד עדיף לקנו מעבדים של , אלא אם כן אתם מקודדים 24\7.

מסקנה 5 : אתה מפחד מ OC כי אתה לא מבין, ואתה לא מבין כי לא קראת על זה ולא קראת על זה כי אולי אתה מתעצל

אז תתגבר על העצלנות שלך ותקרא איך לעשות OC וככה תקבל מחשב הרבה יותר טוב. תפסיק להאשים כאן את האנשים

אף-אחד לא חייב לך שום דבר, אנחנו מייעצים וזאת באחריותך לבדוק אם זה באמת מה שאתה רוצה ואם זה נכון, אתה לא משלם

כאן על ייעוץ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובדה א: מעבד 2.4 עולה 275 ש"ח יותר מ-Box Barton ועובד הרבה יותר טוב מ 3000+. ההפרש קטן הרבה יותר אם לוקחים 2500 BOX וקונים גוף קירור בנפרד. 2.4 נותן ביצועים מעולים לאנשים שלא רוצים לסכן אחריות ומערכת יקרה ב-OC מיותר לחלוטין.

עובדה ב: ב-1000 ש"ח קונים מעבד 2.8C, שמעמיד בתנוחת כלב כל מעבד שיש ל- להציע. וכן, המעבד עובד הרבה, הרבה, הרבה יותר טוב מבארטון 3200.

עובדה ג: בארטון 2500 עולה 450 + 150 ש"ח על גוף קירור נורמלי = 600 ש"ח על גרסת Tray עם שנה אחריות. המעבד שווה ערך לפנטיום 2.2 ואפילו פחות. פנטיום 2.4 עולה 800 ש"ח, מגיע עם גוף קירור הרבה יותר טוב ובעל יכולות OC מדהימות. יש עליו אחריות לכל החיים. קצת יותר השקעה = הרבה יותר ביצועים.

עובדה ד: אינטל לא מייקרת בלי סיבה. אינטל מקימה מפעלים במדינות מערביות, מקימה מפעלים במלזיה. אינטל מחזיקה עובדים מערב אירופאים ומשלמת להם משכורות נורמליות, מחזיקה עובדים במזרח הרחוק ומשלמת להם גרושים. אינטל נותנת לעובדים סביבת עבודה טובה, לא נותנת כלום. לאינטל יש שם טוב, לAMD יש שם כמו למחלת מין.

עובדה ה: לא כולם רוצים להתעסק עם OC ובצדק. מדובר בסיכון מיותר, שלפעמים עולה ביוקר. שיפור קטן בביצועים לא שווה איבוד אחריות וסיכוי משמעותי לשרוף כל רכיב מחשב. 

עובדה ו: היום אני מקדד, מחר אני מתעסק עם גרפיקה ומחרתיים אני משחק. עונה על הצרכים הרבה יותר מ-AMD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח שלי אם אתה מבין כל כך הרבה יותר מחברי הפורום אולי אל תבקש מפה תבקש מחבריך הלימרים gamer הם בטח ימליצו לכך על איזה celron-d מצוין

ב1000 ש"ח אתה קונה a64 2800+ שקורע את הצורה ל2.8c וזה עוד לפני שיקבל את הבוסט של 64 שמה אם באתה לעצבן ליהות מפגר או משהו פשוט תלך אם אתה לא רוצה לשמוע אל תשמע ותלך.

אתם זורקים AMD מבלי לחשוב. בתוכנות, עריכה, קידוד ו ב-OC לאינטל יש יתרון משמעותי. אפילו במשחקים אינטל טובים יותר. אז לא שווה להוסיף עוד קצת כסף ולקנות מעבד הרבה יותר טוב?

סתכל על זה :http://www.anandtech.com/mb/showdoc.aspx?i=2128&p=1

אני בטוח שאינטל קורע בקידוד אני בטוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...