בוט איטי מאד של הWIN XP PRO - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בוט איטי מאד של הWIN XP PRO

orior

Recommended Posts

כבר בערך שלושה חודשים שאני פשוט משלים עם זה,

אבל זה כבר התחיל לעלות על העצבים.

הבוט של הWINXP שלי לוקח בסביבות ה-40 פסים !!

אין ספק שמשהו דפוק שם.

העניין הוא שלפרמט לא בא בחשבון (יש לי כל מיני פלאגינים של תוכנות אודיו שלקח שעות רבות וארוכות של התקנה ועוד אלפי תוכניות אחרות והגדרות)

אין לי מושג איך פותרים את הבעיה, ניסיתי איזה TOOL של מייקרוסופט שאמור לטפל בבעיות BOOT של הWINXP בשם BOOTVIZ אבל הוא לא יעיל במיוחד.

אציין רק שאני במערכת של 1800

GIGABYTE 7VTXP

256 DDR

אנא ממכם אם למישהו יש איזה רעיון מה לעשות...?

תודה מראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה את הקובץ שצירפתי - לי זה הוריד מ 12 "פסים" לשש...

תודה על הנסיון :),

אבל הבוט נשאר אותו בוט, רק הוא עשה לי אפקטים על הכיתוב של האייקונים (שהעפתי) והוסיף לי לוגו של על הדסקטופ (שלא מצאתי איפה להעיף...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לי זה ניראה שאתה צריך לפרמט אבל בשביל להיות בטוח ב100% שאם תפרמט וזה לא עזר אז תוכל להחזיר את המידע בתוך 5 דקות

פשוט תעשה GHOST על המחיצה/H.D שעליו מותקן הWINDOWS עם זה פותר לך את הבעיה אז תדע שפירמוט זה הפיתרון אם לא פשוט תפתח את ה GHOST בחזרה ותיצור קשר עם מי שקנית מימנו את החלקים או את המחשב????

אם אין לך GHOST אני ישלח לך אותו שלח לי הודעה בפרטי ואני כבר יחזור אילך(לצערי אי אפשר לעלות אותו כי הGHOST שוקל 726KB.

שווה לך לנסות אין לך מה להפסיד ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי מה שציינת בתחילת התרד ולפי דבריך מוטענות אצלך הרבה תוכנות שרצות, דבר שיכול להסביר את הבעיה.

ווינדוס "נקי" עולה מהר. ככל שמתקינים יותר תוכנות יש למערכת ההפעלה יותר DLL'S ויישומי רקע להטעין עם ההפעלה דבר מובן מאליו.

כאשר התקנתי לפני שבועיים מחדש את ה הוא עלה בשניות ספורות, אך במשך הזמן, עם כל התקנה של תוכנה נוספת, זמן ה BOOT עולה וזה טיבעי.

הווינדוס עובד תקין - תשמח בחלקך (סה"כ ב הצורך ב BOOT הוא מינימלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעת פעם על BootVis-Tool ? זה כלי של מייקרוסופט, שנועד לבצע אופטימיזציה של תהליך ה BOOT !

לך לאתר של מיקרוסופט, או לאתר הזה וחפש שם את התוכנה. היא באמת עוזרת - מנסיון. פרט לכך - נסה לבצע דפרגמנטציה של הדיסק הקשיח שלך .

אתה גם יכול להפטר מפונטים שאינך משתמש בהם עוד, ובנוסף - אתה יכול גם להוריד תוכנות שאתה לא צריך יותר.

בהצלחה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעת פעם על BootVis-Tool ? זה כלי של מייקרוסופט, שנועד לבצע אופטימיזציה של תהליך ה BOOT !

לך לאתר של מיקרוסופט, או לאתר הזה וחפש שם את התוכנה. היא באמת עוזרת - מנסיון. פרט לכך - נסה לבצע דפרגמנטציה של הדיסק הקשיח שלך .

אתה גם יכול להפטר מפונטים שאינך משתמש בהם עוד, ובנוסף - אתה יכול גם להוריד תוכנות שאתה לא צריך יותר.

בהצלחה !

אם היית קורא את ההודעה הראשונה היית מבין שהוא כבר ניסה להשתמש בתוכנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה : כמה יש לך?

אם יש לך יותר מ 384 -512 אז תרשום ואז אני יספר לך\לכם איך משנים הREGESTRY שהמערכת תעלה רק מה RAM

וזה מעלה את המחשב בערך 20 אחוז יותר מהר (אצלי הוריד מ 20 ל12 ).

מנסיוני המצער יש ל WINXP בעיה שהוא מעלה הכל וקשר להפתר מזה.

לדעתי הבעיה היא הפלגאין שאתה מתקין זה ממש מאיט את ה BOOT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה : כמה זכרון יש לך?

אם יש לך יותר מ 384 -512 אז תרשום ואז אני יספר לך\לכם איך משנים הREGESTRY שהמערכת תעלה רק מה RAM

תכתוב בבקשה בכ"ז.

ד"א - אם יש בסביות 512MB מומלץ לבטל את ה CACH דבר המשפר את ביצועי המערכת מאוד (המחשב לא ניגש לדיסק הקשיח אלא בלעדית לזיכרון שהינו מהיר משמעותית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ....

בלוחות חדשים יש תכונה שנקראת STR, שזה מאוד דומה להייברנייט רק הפרנציפ שונה:

במקום לשמור קבצים להארד דיסק, הוא שומר לראם, מה שמזרז את התהליך בהרבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה : כמה זכרון יש לך?

תכתוב בבקשה בכ"ז.

ד"א - אם יש בסביות 512MB מומלץ לבטל את זיכרון ה CACH דבר המשפר את ביצועי המערכת מאוד (המחשב לא ניגש לדיסק הקשיח אלא בלעדית לזיכרון שהינו מהיר משמעותית).

אתה בטח מתכוון לזכרון הוירטואלי - ה Swap File. אם תבטל את ה CACHE המחשב שלך יעבוד כמו פנטיום 2. ה CACHE נועד לשפר ביצועים - לעומת ה Swap File שנועד לשמש כתוספת לזכרון הקיים במערכת. ביטול ה SWAPFILE במערכות עם 512MB של כבר הוכיח את עצמו במקרים מסוימים בשיפור ביצועים - אבל זה ממש תלוי מה אתה עושה עם המחשב שלך. אם לדוגמא אתה מעבד קבצים מאד גדולים של תמונה, או קול , אז ביטול ה SWAPFILE רק יגרום לך יותר נזק. אתה יכול לנסות - ולבדוק מה יותר טוב לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שרק הבוט שלך איטי ולא כל פעולות הקריאה/כתיבה מהדיסק קשיח ?

תבדוק במאפינים של IDE ATA/ATAPI Controllers שבDevice Manager באיזה מצב עובד הדיסק הקשיח שלך.

ותחזיר לפה תשובה.

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...