רמקולים חדשים - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רמקולים חדשים

IG

Recommended Posts

כבר הרבה זמן (כמעט שנתיים :P) אני רוצה לקנות מערכת חדשה למחשב. בהתחלה חשבתי על האינספייר 4.1, אבל הם מעבר לתקציב (300 ש"ח) ובמציאות הם לא יפים כמו בתמונות. לפני כמה חודשים הטכנאי שלי (אני שומר איתו על קשר טוב... בכל זאת, אנחנו (המחשב ואני) מבקרים אותו לפחות פעם בחודש ::)) המליץ לי על איכותיים וזולים, של חברה בריטית, בשם EACEN. אני שמעתי אותם והתרשמתי לטובה.

הבעייה, אני שמעתי מערכת של 2.1 ואני רוצה לדעת אם גם המערכות 4.1 שלהם טובות. בנוסף, אני רוצה לדעת מה המחיר הממוצע שלהן (ה2.1 וה4.1) בחנויות אחרות, ואם יש למישהו ניסיון איתם ורוצה לשתף, השיתוף יתקבל בשימחה.

ועוד שאלות:

יש לי לפטופ T40 של ואני רוצה לדעת אם הכרטיס קול שלו תומך במערכות 4.1. אני לא מוצא את המפרט של הכרטיס קול שלו...

יש לי כרטיס קול SB LIVE שעושה המון בעיות (נתקע כל כמה דקות לכמה שניות, ותוקע איתו את כל המערכת... OT: אם יש למישהו מושג מה יכולה להיות הבעייה ואיך אני יכול לטפל בה...) וכרטיס OB: AC 97 (לוח של ג'יגה ביט..)

אני רוצה לדעת אם הכרטיסים האלה יתמכו במערכות הנ"ל...

קראתי לפני כמה ימים בפורום על זה שצריך לעשות משהו עם רמקולים חדשים כדי שיהייה להם יותר איכותי... אני לא מצליח למצוא את הת'ראד ההוא...

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אנחנו מדברים כאן על רמקולים (cough "צעצועים" cough) למחשב. זה *לא* צריך להיות מדע מדויק - מדובר הרי ברמקולים פשוטים, ולא תטעה אם תלך על הסטים של חברות ידועות כמו , , Altec Lansing. לגבי 4.1: סביר להניח שללפטופ שלך אין את היציאות האנאלוגיות הנחוצות מכיוון שכלפטופ הייעוד שלו הוא לא לשמש כמקור משוכלל לסאונד.

ה-LIVE שלך כנראה יתמוך בהם כי הוא לכל הפחות כרטיס בעל יציאות אנאלוגיות קדמיות ואחוריות. אם יש לך את ה-5.1 אז ברור שתוכל לחבר ללא בעיות מיוחדות.

אין כאן הרבה מה לחשוב, סה"כ מדברים על 300 ש"ח על סט 4.1 - אם אתה ממש מתעקש והסט ההוא נשמע לך טוב אז לך על זה. אך קח בחשבון שיש כאן התפשרות לא קטנה. אישית הייתי מנסה להעלות את התקציב או ללכת על סט 2.1 איכותי שגם יוכל להתחבר ללפטופ שלך במקרה הצורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחכה כבר שנתיים אז תוכל להחזיק עוד קצת מעמד ולחסוך עוד כי בתקציב של 300 שקל - לא תקנה מערכת איכותית

החברות האלה דוגמאת EACEN, WINNER לא איכותיות בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, אני לא יודע איך ועל סמך מה אתם משווים בין EACEN לווינר. אני שמעתי מערכות של שתי החברות, ואין לי מושג איך היגעתם לעשות השוואה בין שתיהן. הן לא באותה ליגה בכלל! הEACEN נשמעו לי יותר ברמה של הקריאיטיב....

דבר שני, אני לא יודע את המחיר של האאקן 4.1, אני רק יודע שה 2.1 עולה בסביבות ה250 ש"ח.

דבר שלישי, יש לי בעיות עם הSB LIVE שלי, אז אני לא יודע אם אני אחבר את המערכת אליו, אני רוצה לדעת אם הAC 97 יספיק לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, עד היום שמתי לא מעט EACAN 2.1 (כולל 3 אצלי) ואני יכול להגיד לך שזו תמורה נהדרת למחיר. שומעים יפה. לא ATP3 אבל בשביל מחשב?

רק לצורך ההשוואה, לפני שבועיים קניתי למישהו שיש לו YAMAHA TSS10. הימהה שם בכיס את ATP וחבריו. הוא היה צריך עוד 2.1 למחשב והוא שיש לו את הימהה מאוד מאוד מרוצה.

לא שמעתי את ה 4.1 אבל אני מאמין שזה אותו דבר. GOOD VALUE FOR MONEY. ו EACAN מייצרים בסין, לא באנגליה.

עריכה: ולא תהיה לך בעיה עם ה AC3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שהם מיוצרים בסין, בגלל זה הם כלכך זולים... החברה עצמה היא אנגלית לפי מה שאני יודע...

תודה על התמיכה בנוגע לאיכות של הEACEN... (מה זה ATP3???)

ואם אני לא טועה אז אתה השתתפת בת'ראד על מה צריך לעשות עם רמקולים חדשים כדי שהם יתנו יותר טוב (משהו על זה שצריך לתת להם לעבוד כמה ימים רצוף ולהעלות כל כמה זמן את הווליום...). אתה יכול לתת לי קישור לת'ראד ההוא או לסכם מה צריך לעשות?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא השתתפתי בטרד הזה. ATP זה אלטק לנזינג. ו 300 שקל זה מחיר בסדר ל EACAN 4/1.

לא מצליח להיכנס לפנדס אבל הנה לינק מZAP:

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=30097

ד"א, EACAN כולם עשויים מעץ (לא רק הסאב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז היום הלכתי לקנות עוד EACAN 2.1, אבל ה 4.1 עלו טיפה יותר אז מכרתי את שלי וקניתי 4.1.

ממש ממש נחמדים מאוד, שומעים סבבה. שווים הרבה יותר ממה שהם עולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להמליץ לך לפי ניסיון אישי על הסט המעולה של לוג'יטק - Z-680. זה סט 5.1 חזק בטירוף, 505 וואט RMS (עם מקסימום של 1000 וואט). הבעיה העיקרית עם הסט הזה היא המחיר. הוא "קצת" יקר ועולה בסביבות ה-2500 שקל אבל מבחינתי זה שווה כל גרוש. המחיר גבוה בגלל המפענח שמגיע איתו (Decoder, או רסיבר אם תרצו). הרסיבר מקבל 3 סוגי כניסה: אנלוגי (3 חיבורים רגילים של סטריאו קדמי, סטריאו אחורי וסנטר עם סאב), דיגיטלי אופטי ודיגיטלי קואקסיאלי. הרסיבר תומך ב- Dolby Digital וב- DTS (בחיבורים הדיגיטליים בלבד), וגם ב- Dolby Prologic II.

אני לא נהנה רק מהאיכות אלא גם מן העיצוב המדהים שלהם.

הנה לינק לאתר המוצר:

http://www.logitech.com/index.cfm/products/details/GB/EN,CRID=2,CONTENTID=5048

966.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...