ניצול הזכרון במחשב. - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניצול הזכרון במחשב.

mDs

Recommended Posts

שלום , קניתי לא משמן מחשב חדש יש לי אקס פי ואלף .

רציתי לדעת אם יש סיכוי שהמחשב שלי לא מנצל את כל הזכרון ואם כן איך אני משנה את זה שהוא כן ינצל, תודה!

(יש לי אקס פי אם אס פי 1 וכל העידכונים הקימים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיבה שהמחשב שלך לא ינצל את כל כמות הזיכרון (אלא אם כן הלוח אם שלך לא תומך ב-1GB זיכרו- מה שנשמע לא הגיוני בגלל שקנית מחשב חדש ולוחות אם חדשים תומכים ב-1GB, אפילו קצת ישנים).

אבל אם אתה רוצה להיות בטוח, אז פשוט תלחץ לחצן ימני בעכבר על האייקון "המחשב שלי", אז יופיע לך חלון ובו כבר יהיו לך רשומים קצת פרטים על המחשב שלך (כמות , סוג מעבד וכו'). תבדוק שם את כמות הזיכרון ואם כתוב לך 1GB אז הכל בסדר.

עכשיו, מה הסוג המדוייק של הזיכרון שלך? הכוונה אם הוא PC4000/3200/2700/2100?

כי, בוא נגיד שיש לך PC3200, אז יכול להיות שהמחשב שלך זיהה אותו כ-PC2700 (כמו שקרה לי).

זה יוריד טיפה מהביצועים (טיפה).

אז זה מה שתעשה קודם כל:

כשאתה מפעיל את המחשב, אז באמצע אתה תוכל לראות אם יש לך: DDR400(PC3200)/DDR333(PC2700....

אם כתוב לך DDR333, והזיכרון שלך הוא DDR400, אז תגיד ונגיד לך פה איך לסדר את זה דרך ביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

איזו מן עצה מוזרה זאת.

הרי WINDOWS עושה שימוש בPAGING FILE רק כאשר הזכרון הפיסי הרגיל לא מספיק לו.

Windows משתמש תמיד ב-Paging file, ולא משנה אם יש לך ג'יגה של זכרון פנוי או שאין לך בכלל. המגמה של מערכת ההפעלה היא לשמור כמה שיותר פנוי לתוכנות שירצו להשתמש בו. תעשה ניסוי - פתח חלון של אקספלורר (כנראה שכבר פתוח אצלך אחד אם אתה קורא את זה כרגע), ודא שיש לך מספיק מקום פנוי בזכרון, פתח את ה- Task Manager, בחלק של processes תוסיף את הטור של Virtual Memory Size כדי לראות כמה תוכנה תופסת לך ב-PF ומזער את החלון של האקספלורר. אם אין לך אחרים של אקספלורר פתוחים, אתה תראה אותו עובר כמעט במלואו מהזכרון ל-PF, למרות שאין לך חוסר בזכרון פנוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...