Audigy 2 Vs. Audiotrak Maya - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Audigy 2 Vs. Audiotrak Maya

The UnKnown

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בדיוק ההפך ;) ביטל האצת יכול לפתור במיקרים רבים בעיות של קירטועים וdelay בסאונד, כמובן שאז לא ישמעו חצי מהאפקטים והסאונד יאבד חלק גדול מערכו.

לא עם ה SoundMax... 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

quote author=BigBrownBalls link=topic=73919.msg637893#msg637893 date=1089407498]

הוא נופל מהמיה בהרבה. כמו שכבר טחנו וציינו את הנושא בלי סוף! ללא הציוד המתאים שידרוג של הכרטיס קול לא יראה שום שיפור.

הdacs והopams של המיה פשוט יותר טובים. אתה רוצה תריץ חיפוש בגוגל, אני לא כאן בשביל לחפש לך נתונים. חוצמזה שלכרטיס יש פרה-אמפ ויציאת מובנת שזה בונס נחמד.

נ.ב

אני עושה שימוש בפתרון מאוד פשוט. את הכרטיס on board שלי (soundstorm) אני מגדיר כראשי, ואת הריבו שלי אני מגדיר לשימוש בתוכנות כגון ,cuebase,foobar, fruityloops וכדו'.... כך אני נהנה משני העולמות...

מצטער על ההקפצה, אני פשוט חייב לדעת איך אני מגדיר ככה שני כרטיסים אחד לתוכנות ואחד למשחקים?

זה יכול לפתור לי את הבעיה ואני ייקח את הריבו, אתה יכול להסביר איך עשית את זה בבקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם אני חשבתי לעשות את מה שעשית

לשתי כרטיסים אבל אין לי כוח שיהיה בעיות...שאני יקבל את המחשב החדש שלי אני יעשה שימוש בכרטיס אונבורד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת, אין לי מושג כי אף פעם לא ניסתי את זה...רציתי לנסות כמו שאמרתי אבל לא היה לי כוח כי זה יכול לעשות בעיות עם הדרייברים...

אני בטוח שאם הייתי מנסה אז הייתי מצליח כי אני בן אדם כזה..אז בוא נשמע מהאיש שאמר ונהיה חכמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי נחכה...

נ.ב

אני עושה שימוש בפתרון מאוד פשוט. את הכרטיס on board שלי (soundstorm) אני מגדיר כראשי, ואת הריבו שלי אני מגדיר לשימוש בתוכנות כגון  ,cuebase,foobar, fruityloops וכדו'.... כך אני נהנה משני העולמות...

אתה יכול להסביר בבקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...