Audigy 2 Vs. Audiotrak Maya - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Audigy 2 Vs. Audiotrak Maya

The UnKnown

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגידו כמה באמת גרוטאה הרבולושיון והמאיה במשחקים? כאילו אם זה 3-2 פריימים אז ממש לא משנה לי אבל אם אניי מאבד 10 פריים אז זה מתחיל להיות משמעותי כי זה לא שיש לי איזה X800XT... אז איך המאיה במשחקים בסטריאו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע.. אתם מדברים על ביצועים בסראוונד?

אם אני ישחק בסטריאו את כל המשחקים זה עדיין ישפיע לי על הביצועים בצורה רצינית? כי נראה לי סראוונד זה מה שלוקח את כל הכח עיבוד נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדברים על ביצועי המשחקים בשעה שנעשה שימוש ב DirectSound, EAX x.x, Sensaura וכו'...

לא חובה סראונד, מספיקה הדמיית סראונד בשני ערוצים + אפקטים של EAX בשביל שה FPS יצנחו פלאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש בטוח כמה מאבד בריבו אבל אני בטוח שהוא מאבד די הרבה, וגם לו וגם למאיה יש שימוש גדול מאוד במעבד, הנה משהו כדי להמחיש את הנפילה שלהם במשחקים:

http://www.guru3d.com/article/sound/120/6/

תמשיכו לדףדף תראו עד כמה הקראייטיב משאיר להם אבק בסראונד ונצילות מעבד.

אגב, יש שם מקרים שהמאיה מאבד 16 פריימים! זה ה-מ-ו-ן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי, לא כל משחק עושה שימוש ב Miles Emulated 2D, שלדעתי גורע בצורה הכי מינימלית מביצועי המשחק, כאשר נעשה שימוש בכרטיס קול חלש. אני לא חושב שזה חכם להתפשר על פגיעה בביצועים אם משחקי מחשב באמת חשובים לך.

מה שגם ביטול האצת השמע החומרתית תגרור לקירטועים במשחקים שונים, ל Delay מסויים בסאונד ולכל מיני תופעות הנגררות מביטול ההאצה מסוג זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע... אז אם אני ישחק את כל המשחקים בסטריאו אז לא ממש משנה אם איזה כרטיס אני ישחק?

כאילו גם מאיה וגם רבולושיון וגם הaudigy בסטריאו יתנו לי בערך את אותם ביצועים במשחקים?

יתנו לך את אותם ביצועים בדיוק. הבעיה עם הריבו היא שאין לו יכולת עיבוד חומרה ולכן הוא מפיל הכל על המעבד בדיוק כמו הכרטיסי און-בורד למינהיים. כמו שכבר ציינתי, מנסיון הוא אפילו יותר גרוע בקטע מכרטיסי און-בורד רגילים. ישלי ti4200 וxp2200 והוא מכסח במשחקים איזה 10%-20% מהפריימים.

מצד שני, הקריאטיב לא מתקרב אליו(לפי דעתי) ביכולת הפקת סטריאו, גם בצליל הנעים של הכרטיס וגם בביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי, לא כל משחק עושה שימוש ב Miles Emulated 2D, שלדעתי גורע בצורה הכי מינימלית מביצועי המשחק, כאשר נעשה שימוש בכרטיס קול חלש. אני לא חושב שזה חכם להתפשר על פגיעה בביצועים אם משחקי מחשב באמת חשובים לך.

מה שגם ביטול האצת השמע החומרתית תגרור לקירטועים במשחקים שונים, ל Delay מסויים בסאונד ולכל מיני תופעות הנגררות מביטול ההאצה מסוג זה.

בדיוק ההפך ;) ביטל האצת יכול לפתור במיקרים רבים בעיות של קירטועים וdelay בסאונד, כמובן שאז לא ישמעו חצי מהאפקטים והסאונד יאבד חלק גדול מערכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...