למבינים במכוניות: תיבות הילוכים שונות... - עמוד 4 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למבינים במכוניות: תיבות הילוכים שונות...

yotamoo

Recommended Posts

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בקיצור, שכול אחד ינהג במה שיש לו בבית, האוטו שההורים שלו וזהו, כי זה מה שיש לנו לעשות, לא? או למי שישי מספיק כסף וקנה לעצמו אוטו. בדרך כלל מכוניות של חיילים/סטודנטים/שאר צעירים הן ידניות בגלל שיקולים של תקציב... אפשר לפנטז על כול גיר שבעולם (ליתר דיוק על כול מכונית עם גיר זה או אחר. למשל מכוניות עם תיבת הילוכים בעלות מצמד כפול... גררר... זה אוכל את כול מה שתיארתם פה...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, שכול אחד ינהג במה שיש לו בבית, האוטו שההורים שלו וזהו, כי זה מה שיש לנו לעשות, לא?

דווקא לי יש פורד פוקוס 2004 אוטומטי

אני וכל החברים שלי אומרים שאוטומטי זה חלום.. אתה מת אחריי בצפר או יום עבודה להגיע הבייתה ולמי איכפת מהכיף שבנהיגה.. הרבה פעמים זה ממש לא כיף(בייחוד בארץ)

אתה רוצה כיף..לך תלמד נהיגת ראלי בצרפת ותהנה במסלוליי מרוצים אבל לנהיגה בעיר הרבה יותר "כיף" אוטומטי

הרי זה כל הרעיון...למה לעשות את העבודה השחורה שהמכונה יכולה לעשות?? זה כל הרעיון בטכנולוגיה(make life easy)

יש לי חבר שיש לו פיאסטה 88 ידני וגם הוא היה מעדיף אוטומטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוטומט טוב בעיר וידני טוב מחוץ לעיר

היום נסעתי מים המלח לתל אביב דרך ירושלים

כל הדרך מים המלח עד לשער הגיא נסעתי עם האוטומט כשאני מחליף הילוכים באופן ידני

אבל אחר כך אין כמו אוטומט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרוז קונטרול זה נושא מאוד מעניין

בשביל להנות ממנו אתה חייב שלכל הנהגים יהיה אותו, כמו בארצות הברית

אחרת הוא חסר שימוש מהסיבה שאם אתה היחיד עם קרוז קונטרול על הכביש מהירותך קבועה בשעה שכל האחרים משנים כל הזמן את מהירותם.

לעומת זה אם לכולם היה אז השיירה היתה נוסעת במהירות אחידה ומה שהייתה צריך לעשות זה להתאים את עצמך למהירות השיירה ואחרי ההתאמה היית נוסע עם כולם במהירות אחידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים רגל שמאל על ברקס ורגל ימין על הגז

שלושה חסרונות:

1. זה לא נוח. דוושת הברקס נמצאת בצד ימין יחסית לגוף הנהג ויוצא שאתה יושב באלכסון

2. רגל שמאל פחות רגישה מרגל ימין ויצא שאתה תנסה לתת לחיצה קטנה על הברקס ותחטוף חתיכת מכה מהאוטו.

3. אתה עלול ללחוץ בו זמנית על הגז והברקס מצב שלא טוב לאוטו ושקול לנסיעה עם ארם-ברקס או אפילו יותר גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח משעמם לך? שים רגל שמאל על ברקס ורגל ימין על הגז ותרגיש כמו במהיר ועצבני 2

כמו שאמרו פה למעלה זה מאוד לא רצוי

אבל בכל זאת פעם אחת שאתה ברחוב ללא שום איש\מכונית

תנסה לעצור בעזרת רגל שמאל

אתה תראה מה יקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה שמאלי אז רגל שמאל שלך יותר רגישה מימין הכול שאלה של תרגול אם מתרגלים בסוף מצליחים למרות שאתה יכול להרוס את הברקסים של האוטו שלך כמה פעמים בדרך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...