Home made flamethrower - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Home made flamethrower

Bah_gots_pIII_450

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחחח נראה לי החאמאס הולך לחטוף אותו כדי שייצר להם זה מוכיח עד כמה הפלסטינאים טמבלים הם איתנו במלחמה מקום המדינה והם בקושי הצליחו לייצר קאסאם מסכן הבנאדם בשבוע יצר חתיכת קטלני אויי כמה שאני רוצה אחד כזה יש לי פה בחצר כמה חתולים מסריחים שצריך לחסל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חתולות? לא שאני אוהב חתולים, אבל יש דברים יותר טובים לעשות עם הדבר החמוד הזה!

אני גר במעונות של אוניברסיטת בן גוריון ויש לנו פה כמה ערבים שעושים רעש 24\7 (במיוחד בתקופת מבחנים) ומטנפים כל פינה טובה שיש, ותאמינו לי, אין הרבה (באר שבע...). אני חושב שלנסות עליהם את הצעצוע הזה יהיה הרבה יותר מצחיק מלנסות אותו על חתולים, חוצמה, מהחתולים יש תועלת (אוכלים את העכברים ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים נורא קל לבנות אחד

לחים מצית ודאודורנט וזה עושה את העבודה....

הייתה פעם בבצפר בשיעור צרפתית שעשיתי את זה ושרפתי את המסתיקים מתחת לשולחן שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה פעם בבצפר בשיעור צרפתית שעשיתי את זה ושרפתי את המסתיקים מתחת לשולחן שלי

.....been there, done that

כמה טוב שמביאים דאורדורנט לשיעור .... ;)

אבל זה נותן לך רק איזה חצי מטר

מה שהבחור ההוא בנה זה כמה מטרים טובים......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.....been there, done that

כנ"ל.

זה התחיל בפורים של כיתה ו', ספרי שיער צבעוני ב10 שקל וקצת שיעמום, זה דליק ? מגניב, לוקחים כמה עלים, מדלקים אותם ועושים ספריי... התלהבות היסטרית בקרב הסובבים, זה הוביל אותי ואת האח הפירומן שלי לסופר לקניית ספריי ג'וקים וככה יצאנו לחצר עם גפרורים, מצית ושני בקבוקים של ספרי ג'וקים... היה שמח.

אבל......................

קיבינימט ! זה נראה לך בכלל מתקרב לדבר המפלצתי הזה ? זה גז במיכל ענק עם לחץ עצבני וקוטר ענק והכל בבנייה מיקצועית עם תיק גב סטייל ולהבה של 8 מטר, זה כלי רצחני... במלחמת העולם הראשונה הלהביורים לא היו חזקים כל כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...