Home made flamethrower - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Home made flamethrower

Bah_gots_pIII_450

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רגע אחד ...מה קורה פה? שאני רושם משהו יחסית לא מסוכן.....וסתם כיף.....אתם מצנזרים לי את זה....ואיך להכין להביור מותר??? מה זה השטויות האלה.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי המטרה שלך היה ללמד אותנו דבר שיגרום הרס למחשבים, בלי שום מטרה סתם לפגוע ברכיבים

המטרה של התארד זה להראות את השריטה של האנשים האלה, אף אחד לא באמת ישב ויבנה את הדבר המפלצתי הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אחד ...מה קורה פה? שאני רושם משהו יחסית לא מסוכן.....וסתם כיף.....אתם מצנזרים לי את זה....ואיך להכין להביור מותר??? מה זה השטויות האלה.......

נראה לך באמת שמישהו יעשה את זה?! ***אהםם**אני**אהםם***
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחח אתם חושבים שחברים שלכם פירומאנים ?

בכיתה הקודמת שלי היו 3 כאלה...

אחד שרף את הכיתה... הכל שחור

השני שרף את האוטובוס ...כמעט

והשלישי שרף את חבר שלו ...הביא לו FireBall עצבני לפרצוף ושרף לו את כל הקצוות של השיער בחצי ראש ... ואחרי זה במקום שהוא יצטער על כך ויבדוק אם הבנאדם

מרגיש טוב הוא מתחיל לצחוק כמו מטורף (במחשבה שנייה, הוא מטורף) ואז הוא שואל "מישהו פה מריח ריח של עוף ? אני כן ! "

וזה לא כולל את כל הניסויים של הנפצים "HomeMade" ...והמדורות בבצפר... וההשרפה של הבגדים של המנקה שהיו על החבל בחצר

זה רק בנודע לאש ...אתם לא רוצים לדעת איך המטורף הזה נוהג... הוא כבר עשה טוטל לוס לפאסט טורבו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

HOME MADE RPG!

צריך לנסות לעשות כזה דבר... בעיקרון ראיתי שעשו משגר פירות כזה שאתה שם דלק או משהו וזה כמו מרגמה :P

חבר שלי (הנ"ל) השיג איכשהו סוג של טיל צבאי (לא זוכר איזה) קטן ושיגר אותו באופן מאולתר עם כמה תוספות... Y זה היה פיצוץ :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...