Che Project: פרוייקט שלי (עודכן: עמ' 20) ... - עמוד 12 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Che Project: פרוייקט שלי (עודכן: עמ' 20) ...

ETB

Recommended Posts

• תגובות 210
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבעיה היא שיש לי יותר מידי תוכניות, רציתי להתקין מדים אנלוגים בפנל הקידמי, אבל המד נפל ונשבר לו המגן השקוף מפלסטיק אז ירדתי (כי בתחלס זה לא היה ניראה יפה), אז במקומו התקוונתי לשים צג LCD גרפי במפרצים של הפלופי, אבל הוא מסרב לעבוד, אז כנראה אני פשוט יקנה צג של 4X20 וישים בפנל הקידמי.

כי כרגע זה מה שמעקב אותי להתחיל את הצביעה, כי אני חייב לשים בונדו איפה שהמפרצים של שתי הפלופי ולהכין מקום לצג, ורק אז להתחיל אתהצביעה. רוב החלקים הפנמיים (הכלובים של ההרדיסקים, שילדה, כלוב של הכוננים האופטים) כבר עברו שתי שכבות של פריימר מזמן, אבל עדיין לא סגור על סכמת הצביעה של הפנים.

בהתחלה תוכנן להשתמש בסכמת צביעה עם קצת חלודה, אבל ירדתי על הרעיון, והחלטתי ללכת על מראה נקי, צבע מבריק, כבלים מוסתרים ומסודרים, חלקים פנמיים כסופים ומבריקים.

ועוד כמה דברים בתכנון, מה שבטוח, שאני חוזר מחו"ל, אני מתלבש על הפרוייקט הזה עד שאני מסיים אותו, כי נשבר לי מהארז (עם אפשר לקרוא לקופסת פח הפיצית הזאת מארז) שאני משתמש בו עכשיו, כי החומרה לא מתאימה למארז (מארז Mini Tower של פנטיום 2), הספק מודבק עם סלוטייפ לגג כי אין מקום בפנים, וכוננן בולט החוצה באיזה 10 ס"מ כי הסטיק של הזיכרון מפריעה לו, ובשביל להכניס את הלוח קימבנתי כל מיני חורים בשביל שיכנס.

ובמקור הוא היה אמור לשמש אותי עד שהפרוייקט יסתיים, אבל הוא לוקח יותר מידי זמן.

תודה רבה על התגובות והפידבקים :xyxthumbs:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

אחרי כמעט שמונה חודשים בלי לגעת בפרוייקט, ואחרי שכמעט וזרקתי את המארז לזבל.

אני מתחיל לאט לאט לחזור אל הפרויקט.

בגלל שהזנחתי את הפרויקט לתקופה ארוכה, רוב חלקי השילדה של המארז תפסו חלודה רצינית, אז אתמול שיפשפתי כמו ניגר את כל החלודה, והשתמשתי בממיר חלודה, לפני שכבות הצבעה, ואז צבעתי את כל חלקי המארז (רק את ההחלקים ממתכת) בצבע בסיס של Motip.

כמו כן קניתי ברגי אלן, ופרספקט אדום אטום שישמש אותי לבניית גרילים, חלון עליון, ומחיצות פנמיות שעליהם ישבו המאוררים וישמשו גם כמקום מסתור להמון כבלי חשמל.

הנה כמה של הדברים שהספקתי אתמול:

תמונה ראשונה:

החלון העליון עם הפרספקט (שאגב אפילו שהוא אטום הוא עדיין מעביר אור) ורשת כוורת, וסטלין בלי הרשת לבנייתים, כיוון שאני לא סגור עם בכלל אני ישתמש ברשת בחלון העליון.

תמונה שלישית הגריל האחורי לשני המאוררים האחוריים.

בשבוע הזה אני מתכוון לרכוש כמה מכלי צבע שחור, ולהתחיל לשבוע את השילדה והחלקים הפנימיים.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה לראות שוב את הפרוייקט, עבר הרבה זמן...

ללא ספק בלי - היא מפריעה לזיהוי הפנים

הגריל-אש הזה לא מתאים לדעתי, הוא לא משתלב כל כך עם שאר נושא הפרוייקט

בהצלחה בהמשך, מחכה לעדכונים נוספים :):xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...