Che Project: פרוייקט שלי (עודכן: עמ' 20) ... - עמוד 10 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Che Project: פרוייקט שלי (עודכן: עמ' 20) ...

ETB

Recommended Posts

• תגובות 210
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הגיעו הלדים מ Lsdiodes, הגיע יחסית מהר, להתחשב בזה שהזמנתי לפני שבוע וחצי.

הזמנתי 14 לדים אדומים 7000MCD

4 לדים אדומים 5000MCD

4 לדים לבנים 8000MCD

שתי לדים UV ומדבקה מגניבה שקיבלתי מתנה.

ופה הקטע המעצבן בהזמנה, הזמנתי בטעות 50 נגדים של 470 Kohm, במקום 470 Ohm.

ולבנתיים החלפתי את שלושת הלדים האדומים הרגילים שבראו באס עם שלושה לדים 5000MCD, ואני יחבר את הרביעי שאני יקנה ביום ראשון את הנגדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי עבודה מעולההההה כל הכבוד...ממש יפה :xyxthumbs:

תגיד אחי יש לי שאלהה...

איזה צבע אתה משתמש לצביעה של פלסטיק?

אמרת משהו בשם צבע פרימר ...מזה פרימר?

ואיך זה יוצא על פלסטיק כי עד עכשיו השתמשתי בספריי.... :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אחי אחלה של חיתוך זו צורה יחסית מסוהכת אבל לפי מה שראיתי חתכת יפה אבל אישית הצורה לא משהו

היתה בוחר צורה שנראת יותר ברור אם תצתרך עזרה במודינג תגיד את המודינג שלי עשיתי כאשר שמתי תמונה

של פרארי על צד הכונן כאשר חתכתי לה את הספוליר והחצאיות והתמבון ככה שזה נראה פיצוץ ונוסף לזה

חיברתי לדים נפרדים לפנסים של הפרארי שהיהאפשרי להפעיל אותם בעמצאות מתג וכמובן איך לא

הגלגלים מסתובבים עי מאורר ככה שהוא גם שימושי להכנסת אויר וגם ליופי בקיץ אחלה יצא לי

אם קצת מחשבה יכול לצאת משהוא פצצה רק כדי לחשוב טוב כי אחר כך אי אפשר להתחרת :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אחרי תקופה ארוכה בלי עדכון והתקדמות בפרוייקט, התלחתי לחתוך את הCCCP בגג המארז וקיבלתי את ההזמנה מחו"ל של כל הגודינז..

התיכנון של החלון העליון הוא בצורה של שלושת הרודנים הסוביטים שיוצרים את האותיות CCCP, את התמונה מצאתי בגוגל.

הנה התמונה:

CCCP2.jpg

את החיתוך עשיתי כרגיל עם דסקיות מחוזקות, ואת הפרטים הקטנים עם ראשי כירסום וחריטה מטונגסטון ויהלום.

לבנתיים הספקתי לחתוך את ה"P" ואת הC של ברז'ניק.

תמונות:

PICT0123.jpg

PICT0124.jpg

PICT01255.jpg

נשאר רק השתי הCC הארחים ותיקונים קטנים בחיתוכים שכבר עשיתי.

כמו כן קילתי את ההזמנה של ה6 מאוררים מאלומניום שהזמנתי מחו"ל , 4 מאוררים של 80 מ"מ מוארים באדום, מאורר 92 מ"מ מואר כחול (יחלפו הלדים לאדום), ומאורר 120 מ"מ גם מאלומניום.

ועוד כמיני פ'יצ'יפקס כמו, מלא ברגי Thumb Screw, סליביג בצבעים אדום ושחור, מולוקסים מכול הסוגים בצבע שחור, כפתור הדלקה למארז מסוג Vandal

Illuminated Switchעם תאורה אדומה.

תמונות בקרוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:errrr:

זה מטורף לגמרי!!!

אני מעריץ אותך!

בחיים לא ראיתי חיתוך כזה!

מאיפה השגת את הראש הזה? (הטונסטן יהלום...) וכמה הוא עלה לך?

(אני לא עד כדי כך מתלהב :P...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...