שלום אני צריך המלצה לספק כח 420\480 איכותי מחברה אמינה בבקשה עזרה - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום אני צריך המלצה לספק כח 420\480 איכותי מחברה אמינה בבקשה עזרה

nbd

Recommended Posts

שלום אני קונה בעוד כמה ימים מחשב יחסית חזק:

Athalon 64 3200+

Epox EP-8KDA3+

OCZ 512x2 PC3200

MSI ATI R9800P (מתוכנן לכרטיס מסך)

ואני מוסיף עוד כמה מאווררים אישיים אני מתכוון ונוס 12 למעבד וסיילנסר לכרטיס מסך ואני צריך עצות לגבי ספק כח ואני דיי בדילמה של כמה וואט לקחת.. אשמח אם תעזרו לי.

כרגע אני לא מתכנן לאף אחד מהפריטים פרט לכרטיס מסך אבל לא אוכל לחתום על זה :-\ כי אני לא רוצה כל כך להיות מוגבל אבל בין כה וכה לא רציני.

בתודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע תן לי להבין... ספק נהפך ליותר טוב אם יש לו סליבים??? לא נראה לי...

הTT 420W הוא אם Active PFC והוא עדיף לOC ובכלל. אם אתה רוצה סליבים אפשר לקנות ולהרכיב בנפרד. למרות שגם ה410W הוא בסדר ה420 יותר טוב ממנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמרתי שספק יותר טוב אם יש לו סליבים?? לא זכור לי כך בכלל, ההבדל בין 410/420 זניח

וכבלים מסודרים משפרים זרימת אוויר

410 passive pfc זה קצת פחות טוב מactive pfc

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בזבזן?!?! ::)

חיחיחי האמתי אני לא.

אני סתם רוצה שיהיה לי מחשב טוב בלי לשפץ אותו כל שני וחמישי טוב הספק שהבאת לי תקישור שלו נראה בין זונה נראה לי אני יקח אותו =) תודה

סתםםםם נראה לך?! אני כנראה יקח את ה410 כמו שאתה אומר אבל קודם כל בוא נראה מה עוד אנשים אומרים.. תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא בא לך לשים סליבים, אתה לא עושה OC גדול, ואתה רוצה ספק שחור, אז לך על הTt עם הסליבים (הוא גם שקט יותר).

אבל אם כן בא לך  להשקיע בסליבים (אתה תבחר את הצבעים), אתה רוצה לעשות OC, ולא אכפת לך הצבע של הספק, לך על ה420W (שאגב יש לי אותו, והוא שקט כל כך שלא שומעים אותו, לפי דעתי השקט לא אמור להיות שיקול מבחינתך).

ד"א, זה שייך לפורום "חומרה אחרת וציוד הקפי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Thermaltake Silent PurePower W0023 560Watt with Active PFC 

מה יש לך ללכת עליו????????? 560W?? מה אתה הולך לשגר טילים

הבאטרפליי 480W הוא סוף הדרך!

עריכה:

אני אישית קונה בקרוב את זה:

https://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=138_295&products_id=2274

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...