להרוג את ביל 3 רק עוד 15 שנה!! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להרוג את ביל 3 רק עוד 15 שנה!!

אורח voodooman

Recommended Posts

אורח voodooman

ראיתי עכשיו בחדשות 10 שאמור שהפרק השלישי יצא רק עוד 15 שנים... ככה לפחות אומר הבמאי!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אורח voodooman

לא מבין אותו אולי זה יכוללהיות סתם הכרזה כדי למחוך את הכתבים וכדי שיעשו מזה סיפור גדול כי הוא ראה שהסרט הוא הצלחה מסחררת!! :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ראיתי את החלק השני של להרוג את ביל אבל אני מאמין שבסוף הורגים את ביל, אז מה יהיה בסרט הבא? הורגים את הביל הראשון שמוצאים!? את ביל קלינטון? את ביל גיטס? אני לא חושב שאפשר למשוך את הסרט הזה יותר.

אני לא אוהב את הסרט הזה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שראה את החלק הראשון, אז אם אתם זוכרים הבלונדינית הזאת (שכחתי את השם, הגיבורה של הסרט) הרגה אישה שחורה, שהייתה חלק מהכנופייה שהרגה את המשפחה של הבלונדינית. אז הילדה האישה השחורה ראתה את הכל, ונדמה לי סרט ההמשך יהיה על הנקמה שלה (כך לפחות שמעתי את הבמאי אומר לפני חודש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שראה את החלק הראשון, אז אם אתם זוכרים הבלונדינית הזאת (שכחתי את השם, הגיבורה של הסרט) הרגה אישה שחורה, שהייתה חלק מהכנופייה שהרגה את המשפחה של הבלונדינית. אז הילדה האישה השחורה ראתה את הכל, ונדמה לי סרט ההמשך יהיה על הנקמה שלה (כך לפחות שמעתי את הבמאי אומר לפני חודש)

צודק! זה באמת אפשרי :D

אבל 15 שנה?! ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבלי הגיבורה של הסרט היא בת 40 לפחות ...ככה היא נראת לפחות ואם יעשו עוד 15 שנה סרט היא תהיה זקנה ואז הילדה הקטנה הזאת תקרע לה את הצורה בלי בעיה ???

למה שהיא לא תלך אליה עכשיו ופשוט תירה בה !

מה שבטוח אני לא יחכה לסרט הזה עד אז ייצאו מספיק טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כל כך מסתדר עם ההגיון ההוליוודי ... זה רווחי עכשיו אז למה לא לנצל את זה?

אתה לא רציני......

תחשוב כמה רווחי זה יהיה בעוד 15 שנה כשמאות מליונים יעמדו בתורים לכרטיסים לסרט...... ::)

וגם אני קראתי באיזה ראיון איתו שיכול להיות שסרט ההמשך יהיה קשור לילדה הקטנה.

אבלי הגיבורה של הסרט היא בת 40 לפחות

מה?

מאיפה הבאת את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...