האם באמת נחתנו על הירח - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם באמת נחתנו על הירח

darkman

Recommended Posts

קיבלתי את זה באיסיקיו

תורידו

codac:

http://www.free-codecs.com/download/Real_Alternative.htm

movie:

http://www.para-normal.com/d/Did_we_land_on_the_moon.rm

אני מבקש אנשים רק אחרי שאתם רואים תסרט(43 דקות) תגיבו.

אז ככה אני יתחס לדברים החושבים ויעלה נקודות מחשבה.

1)הקטע של הכוכבים- אם הם צילמו את זה בירח למה אין כוכבים?

-אבל כמו שהם אומרים בסרט הם צילמו את זה ב AREA 51 בשטח פתוח, ובשטח פתוח יש כוכבים.

-הרחבה סעיף.2

2)הקטע של הכוכבים+דגל - באמת הדגל מתנוסס, אני לא יודע איך אבל עם צילמו את זה בשטח פתוח(סעיף1)

אז יופי אבל כמו שאמרנו אין כוכבים אז צילמו באולפן, ואז יש צורך במאווררים שיעיפו גם חול

מה שנשמע לא הגיוני.

3) הקטע של הצל - אני לא יודע מה קורה שם עם השמש בגלל המרחקים השונים

ולכן אני לא יכול להבין וגם הם לא.

4) הקטע של המהירות- עכשיו אני לא מתאר לעצמי שמישהו באמת יכול לרוץ כל כך מהר עם החליפות,

ולכן אני חושב שמשהו פה לא הגיוני בתאוריה שלהם

5)הקטע של המוות של המוערבים בסיפור- הם הביאו לא הרבה דוגמאות מה שמראה שלא כולם מתו בדרך מוזרה

אשמח להתעמת איתכם בכל עימות

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ראיתי את זה לפני כמה זמן,

בעיקרון הם ממש צודקים בכל הסרט - וכנראה שהתמונות והסרטים באמת לא אמיתיים.

-אבל-

אתה באמת חושב, שנאסה, שקצת יותר חכמים מכל עיתונאי ורשת , לא ישימו לב לפרטים האלה?

לפי תאוריה של מישהו שאני מכיר, הם נחתו וחצי על הירח, רק שבגלל הקרינה, שמוזכרת שם, (ואגב החליפות מספיק מוגנות בניגוד למה שאומרים שם, זה קצת יותר מפיברגלאס, הייתי בנאסה והיה שם הסבר על זה, זה הרבה יותר מחליפה לבנה ונוצצת, אז הקרינה לא פגעה בהם) הפילם נשרפו, והם זייפו מהר את התמונות והסרטים. הרי באמת, נאסה לא ישימו לב שהדגל לא אמור להתנופף, ושיש מקורות אור בלתי מוסברים וכו'? הם פשוט מיהרו לעשות משהו שיראה שהם נחתו על הירח, אם הם היו משקיעים בזיוף - התמונות היו מגיעות שבוע אחרי? לא אמין. אם הם לא היו מראים כלום, לך תוכיח שהיית שם, עד שמישהו אחר ינחת ויראה את הדגל וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויי שטויות כמה שטויות אז למה האמריקאים נזכרו רק באפולו 11 לעשות את זה למה לא באפולו 3 או 4 או 5 או 6 למה לחכות עד 11 לא חבל???

הכול בולשיט אחד גדול הם נחתו כמו גדולים אתה יכול להגיד על כול דבר שהוא מזויף יש כאלה שאומרים שכול הצילומים מהשואה מזויפים, נכון שאני נותן השוואה די מפגרת אבל אלה שני אירועים הסטורים שאין עליהם ויכוח עוד מעט תגיד שהאחים רייט לא באמת עפו תלו אותם על עמוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הסרט לא ראיתי אבל אני מכיר את השטויות האלה מאתר על זה (לא זוכר כתובת).

הסבר לכוכבים: אם לא שמתם לב, זה צולם כשהיה אור על הירח, כלומר "יום". שם אין אטמוספרה כמו שלנו אז אין את הכחול שאנחנו רגילים לו אבל עדיין אי אפשר לראות כוכבים ביום.

הדגל לא מתנופף. הם שמו מוט שאותו האסטרונאוטים הרימו שהחזיק את הדגל פתוח.

המקורות אור זה גם ממש פשוט. ההרים הלבנים מחזירים את האור.

הכל אפשר להגיד שלא אמיתי כי משהו קטן לא מסתדר. עם קצת מחשבה מבינים למה זה כן אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דווקא דיי הגיוני שהאמרקאים מסוגלים לזה, הם היו במרוץ עם בריה"מ ואולי הם הבינו שהם הולכים להפסיד

אז זייפו. ואל תגידו לנאסא לא מסוגלים לעשות שטויות כאלה - כי הם כן !! והיו עוד מלא מקרים שהם עשו דברים

מפגרים (לא קשור לירח), שקרו גם תאונות קשות ואנשים מתו בגלל אידיוטים שמה.

וחוץ מזה הם אמרקאים, אז הם מסוגלים לעשות המון שטויות.. אבל הם אוהבים קונספירציות וכאלה אז גם-כן.. נראה מחשיד :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארה"ב באמת הפסידו לבריה"מ במירוץ החלל... הטיל הראשון שהגיע לחלל החיצון היה הטיל הרוסי(כולל אסטרונאוטים). מה שניסו לעשות האמיריקאים זה ישר להגיע לירח ובכך בעצם לעבור את רוסיה במירוץ החלל... אבל כמו שמתברר עכשיו ככל הנראה הם לא הצליחו גם בזה.

רוסיה לא הצליחה בכל התחומים האחרים אז מגיע לה לזכות איפשהו ;D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע כשרואים את ניל ארמסטרונג עושה את הצעד הראשון על הירח ואומר את המשפט המפורסם(צעד קטן...)....

מי לעזעזל צילם אותו?!?!

טוב בקיצור לשפוך קצת אור על העניין

ניל ארמסטרונג צילם ובאז הוא זה שהלך על הירח והמשפט המפורסם הוא הקלטה מוקדמת.

בקשר לאם הנחיתה אמיתית והסרט והכל אז ידוע שהאמריקאים תיכננו לשחרר סרט נחיתה מפוברק אם הם לא יצליחו אבל בסופו של דבר הם הצליחו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זה ידוע שרואים את ניל יורד מהחללית והולך באז צילם.

ניל ירד קודם והלך, ואז חזר למעלה שבאז יצלם אותו.

אגב, המשפט היה אמור להיות

That's One Small Step For A Man, One Giant Leap For Menkind

בגלל הפרעות רדיו, נשמט הA לפני המאן, מה ששינה קצת את המשפט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...