שאלה בעניין סיבים אופטיים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בעניין סיבים אופטיים

iveco
 Share

Recommended Posts

תקנו אותי אם אני טועה חברת הסיבים מגיע לבית מתקינה קופסא שלהם נכון ? ומשם זה מתחבר ל D-Link Gigabit Media Converter DMC-G01LC ומהממיר זה מתחבר לראוטר למשל Cudy WR1300-IL ב WAN ?  הראוטר Cudy WR1300-IL מתאים לסיבים ? לא מעניין אותי ה WIFI אני מעוניין רק בחיבור קווי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהנחה וסוג החיבור שלך הוא PPPOE (רוב הספקיות) והנתב יודע "לחייג" PPPOE, לא מוצא שום סיבה שלא יעבוד.

לא מכיר כלל את החברה הזו או את הנתבים שלה, למרות שלא משנה לך התקן האלחוטי הוא קצת מיושן, לא יודע עד כמה הנתב הזה יחזיק פעילות כבדה ברשת (תעבורה, מספר משתמשים או מכשירים) רק קח בחשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה אני לא יודע אם יש תשובה מדוייקת אליה אבל :

יש דרך לדעת איזה מעבד צריך לראוטר וכמה ? הרי יש לראוטרים מעבדים חד ליבה / כפול ליבה / מספר נמוך מאוד של DDR1-2 עם נפחים מגוחכים של 64-128MB וכו' כמה באמת צריך כדי שרשת תהיה יציבה , אני רוצה לבנות פנימית עם תעבורה פנימית גבוהה ( פס רוחב ) שאני יוכל לשתף קבצים בין 4 מחשבים

עכשיו עוד משהו שאני לא מצליח לפתור :

יש לי ברשת ראוטר 740N של TPLINK שהפכתי אותו לסוויצ טיפש ביטלתי לו את ה DHCP כי היו בעיות עם התנגשויות של כתובות וכו' , עכשיו המחשב שלי מחובר במרחק 7 מטר לסוויצ ומהסוויצ למחשב הראשי למה שאני שולח פינג לסוויצ אני מקבל פינגים גבוהים ושאני שולח פינג למחשב הראשי אני מקבל 1MS דרך אגב השיתוף ברשת עובד קבצים נפתחים סירטונים וכו'

זאת התמונה של הפינג ששלחתי לסוויצ '

image.png.e1f861f842a5b5ec56f49afeddaaef4c.png

וזה הפינג לראוטר הראשי המרוחק :

image.png.21d2db3eade240ca5a81a10b99038b22.png

משהו לא מוזר פה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין למה הראוטר / סוויצ נותן לי כאלה פינגים גרועים אולי בגלל המעבד שלו ? שלו ? זה ראוטר דיי ישן , וגם אין עכשיו פעילות עם המחשב שרת שיש עליו סירטונים אם באותו זמן מישהו אחר היה מושך משם או קבצים מילא אבל הוא ריק כרגע בלי פעילות , גם במחשב שרת שאני שולח פינג לראוטר הראשי אני מקבל 1MS וסוויצ שמתאם בינהם הפינג הוא 30MS ממוצע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לראוטר הישן מעבד MT7620A חד עם תדר של 720MHZ וזיכרון פנימי של 32MB .

נ.ב.

חיברתי את 2 הראוטרים דרך ה WAN במקום LAN ובשניהם עכשיו זה 1MS שאני עושה פינג

נערך על-ידי iveco
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

מדהים איך אתה מצליח למצוא את הזבל הכי גדול שיש למכירה.

מחכה לפוסט הבא שלך בו תתאר איזו בעיה הזויה שיש לך כי קנית ראוטר פח.

היצרנים מחביאים את " המעבד / זיכרון " שעל הראוטר ולא סתם זה לפעמים יותר חשוב מהמחשב כולו ולאיזה רשת אתה מחובר / סיבים / דור 5 וכו' כי אם הראוטר איטי ולאגי אז גם אם תשים מחשב של שרתים זה לא יעזור המהירות והיציבות של האינטרנט והרשת , בזה אני מסכים איתך למרות שעל הנייר הראוטר הזול נראה 100% מה שאני צריך אבל הוא מגיע עם מעבד חד ליבה מעפן 500/600 MHZ ווזיכרון פח 32 מגה ואז יש הרבה לאגים , הראוטרים הטובים מתחילים מ 600 שקל וכו'

נערך על-ידי iveco
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...