דילמה לגבי קניית לוח אם של אסוס Z790 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דילמה לגבי קניית לוח אם של אסוס Z790

XCG120
 Share

Recommended Posts

אני לקראת בניית מחשב חדש לגיימינג הבעיה שנתקלתי בה היא איזה לוח אם לקנות מערכת עם ערכת השבבים Z790 .מנסיוני הרבה שנים אני הולך לכיוון חברת הוותיקה שאני רגיל אליה וההתלבטות שלי היא בין הלוחות הבאים Asus ROG Strix Z790-E Gaming WIFI II DDR5 , Asus ROG Maximus Z790 Dark Hero ATX  ,   Asus ROG MAXIMUS Z790 HERO DDR5  על תושבת 1700  תוך כדי הבירור לקראת הקנייה ברשת אני נתקל בהמון אנשים ביוטיוב ובפורומים שיש לאנשים  בעיות עם הלוחות הללו בעיות בביוס,בעיות יציבות בזכרון ,מסכים כחולים,חוסר זיהוי של ציוד הקפי קיפאון של המסך וכו... מה עלי לעשות? האים אני לוקח סיכון בקנייה של אחד הלוחות הללו?האים הבעיות האלה למרות הבעיות שמציגים אנשים לא כאלה נפוצות?הכיוון שלי הוא הלוח Asus ROG Strix Z790-E Gaming WIFI II ולכיוון הלוחות היותר יקרים האים במקרה של הלוחות האלו היקר בכדי עם פחות תקלות או לא?והאים משתלם לי כרגע לקנות לוח כזה אים בקרוב יש ערכת שבבבים חדשה ובעוד שנה כנראה DDR6 ?מה הקנייה הכי חכמה שאני יכול לקנות כמובן עים לוח אמין והשיקול הוא שהמחשב ישרת אותי לפחות 5 -6 שנים האים כדי לקנות מחשב חזק אבל לא יותר מדי , כדי לקנות בעוד שנתיים שלוש מחשב עם DDR6 וערכת שבבים חדשה או שאני יכול ללכת על מחשב חזק עים הלוח של אסוס(אים אתם ממליצים) האים הוא יצליח לשרת אותי טוב לחמש שנים פלוס מה דעתכם?

תודה מראש.

נערך על-ידי XCG120
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...