מחשב גיימינג בסיסי - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב גיימינג בסיסי

תומרסיטו
 Share

Recommended Posts

ציטוט של idanmal

אתה מדבר ספציפית על הלוח הזה או בכלל על ערכת השבבים B760

קראתי חוות דעת על הלוח הזה ספציפית !!! ובלי קשר ללוח הזה ציפסט B760-660 מכל המותגים אנשים מתלוננים על בעיה עם ה USB3 הביצועים כמו USB2

נערך על-ידי iveco
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תסתכלו על הלוחות 1700 תראו חוות דעת מזעזעות הציפסט / תושבת על הפנים , דווקא הציפסט H מקבל חוות דעת סבירות + אבל ציפסט B ו Z חוות דעת שליליות

גם ב הציפסט לא טוב מלא חוות דעת שליליות וגם שם יש את הבעיה של ה USB3 מציג ביצועים כמו USB2 + תוספות של פריזים / מסכים כחולים וכו'

נערך על-ידי iveco
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של iveco

image.png.4a71b57ab76c9d482cd3d0cbbd4559fb.png

image.png.3a64da7989cd09abce13a87e19897888.png

image.png.08b860fcc78fa92a26c9e274f1d28b53.png

מה שיפה הוא שזה לא הלוח שהמלצתי עליו ואתה נגד, מה שעוד יותר יפה הוא שבדיונים אחרים אתה ממליץ עליו וזה בסדר, בוא תסגר על עצמך קצת ותפסיק לתת ביקורות שליליות על דברים שלא אתה ממליץ עליהם או שאולי אתה רוצה שנמחק מהראש את העובדה שקיים בעולם צ'יפסט B760?

בכל אופן כל לוח והבעיות שלו, היה לי עד לפני חודש לוח B760 ולא של חברה מוכרת ועבד פיקס, בעיות תמיד יהיו, בקשר לפינים עקומים הכל יכול להיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של idanmal

נו ו..... יש כאלו שמרוצים ועובד להם מעולה, כ65 אחוזים, זה לא 100 אבל זה הרוב.

אני אישית לא נתקלתי בבעיות בלוחות הללו.

בתור אחד שגולש הרבה באתרים בחו"ל 65 אחוז " מעולה " זה לא טוב , בדרך כלל מוצר טוב זה בין 80-100 אחוז , מכוכב עד 3 יש יותר מדי תגובות שליליות , על הנייר Gigabyte B760M DS3H DDR4 זה לוח מעולה אחלה מפרט אני מת לקנות אותו מחיר יקר 490 שקל אבל בפועל בפועל זה לוח מאוד בינוני גם אם אתה בורח ל כדי לא להתיתקל ב B760 יש לך ציפסט עוד יותר גרוע B550

נערך על-ידי iveco
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...